تامین نیروی نمایشگاه

ضرورت استفاده از نیروی نمایشگاهی

امروزه شرکت هاي بزرگ جهت استفاده از فرصت هاي معاملاتی و فرصت های بزرگ ديگر در زمان نمايشگاه های خود اقدام به بکارگيری نیروی نمایشگاهی و پرسنل نمایشگاهی ميکنند تا استرس و دغدغه را از خود دور و با خيال راحت به معاملات بزرگ خود بپردازند.امروزه حضور غرفه داران تخصصي در برپائی نمايشگاهها به امری متداول تبديل شده است . استفاده از نيروهای نمايشگاهي (Informtion) براي پشت کانتر و همچنين مهماندار نمايشگاهی مسلط به کار در کنار مترجم نمايشگاهي مسلط به ادبيات نمايشگاهی امري بديهی و لازم برای حضوری موفق در نمايشگاهها می باشد.کليه نيروهای غرفه دار با پوشش متناسب و استاندارد نمايشگاهي و منطبق با دستور العملهاي صادره از حراست نمايشگاه و همچنين تجربه و تخصص کافی در جذب مشتريان بالقوه و تبديل آنها به مشتريان بالفعل در خدمت اهداف شرکت شما خواهند بود.

شرکت های تامين نيروي نمايشگاهی کليه ضمانت های لازم را از بابت نيروهای انساني خود اخذ مي کند تا شرکت کنندگان با اعتماد کافی براي دوره نمايشگاهی از تخصص آنها استفاده کنند.

تامین نیروی انسانی نمایشگاه

ضرورت وجود نيروی نمايشگاهی در نمايشگاه

اگر دقت کنيد متوجه ميشويد مردمی که در حال عبور از جلوی غرفه شما هستند اين سوال در ذهنشان ايجاد ميشود که شما در غرفه خودتان در حال انجام چه فعاليتی هستيد ، در همين حين تنها يک دعوت و خوش رويی کوچک باعث جدب آنها به غرفه شما خواهد شد.اين کار را ميتوانيد به نيرو های غرفه دار خود بسپاريد چرا که قطعا شما وقت انجام بسياری از کارها را نداريد . شما ميتوانيد براي انجام کليه کارهاي نمايشگاه خود از نيروي نمايشگاهي پروموشن ، اينفورميشن ، مترجم نمايشگاه ، نيروي کانتر و مهماندار نمايشگاه و… استفاده کنيد تا خودتان بتوانيد بهتر و دقيق تر به انجام کارهايتان بپردازيد. به اين نکته توجه داشته باشيد که بايد در انتخاب نيرو جهت غرفه نمايشگاه بسيار با دقت عمل کنيد و نيروی ماهر و کاربلد را جذب کنيد چرا که اين گزينش نتيجه مهمی براي کسب و کار شما خواهد داشت.

نیروی نمایشگاه

نحوه آموزش نیرو های نمایشگاهی

در کلاس‌های آموزشی باید اطلاعات کافی در زمینه کالا و نحوه استفاده از آن را به نیروها آموزش دهید تا بتوانند به تمامی سوالات مخاطبان پاسخ دهند . دوره‌های بازرگانی که می‌تواند نیروهای شما را با اصطلاحات و کلیات روابط بین الملل آشنا کند از مهم‌ترین مواردی است که باید در کلاس‌ها وجود داشته باشد .برگزاری دوره‌های آداب معاشرت تجاری، روابط عمومی و روانشناسی می‌تواند به نیروهای شما در یافتن مخاطبان حرفه ای و برقراری ارتباط درست با مدیران، کارشناسان و خبرنگاران کمک کند . در روزهای نزدیک به نمایشگاه می‌توانید آخرین تغییرات قوانین غرفه سازی نمایشگاهی را بررسی کنید و تمامی قوانین اعم از استفاده درست از وسایل، قوانین عبور و مرور و… را با نیروهای خود در میان بگذارید.

نیروی غرفه دار نمایشگاه

توجه!!
برای جذب نیروی انسانی برای ایام نمایشگاهی به هیچ عنوان به افراد متفرقه ای که به صورت حضوری نسبت به معرفی خود به عنوان غرفه دار یا مترجم به غرفه شما مراجعه میکنند اعتماد نکنید. بارها مشاهده شده شرکت کنندگان نمایشگاهی با اعتماد بی جا به این دسته از افراد دچار خسارات مادی زیادی شده و به هیچ عنوان هم امکان پیگیری و رسیدگی قضائی به موضوع را نداشته اند. تنها از طریق شرکت ها تامین نیروی نمایشگاهی و تامین غرفه دار نمایشگاه برای استفاده از پرسنل نمایشگاه اقدام کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مورد نیاز را در این زمینه میتوانید با شماره تلفن 02122925602 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید