طراحی لوگو , طراحی لوگو شرکتی , طراحی آرم , طراحی لوگو حرفه ای , طراحی لوگو چیست

شرکت طراحی لوگو

مهمترین کاری که پیش از طراحی آرم باید انجام دهید، انتخاب شرکت طراحی لوگو است. انتخاب یک شرکت تبلیغاتی که دارای تیم حرفه ای طراحی باشند، کار آسانی نیست. بنابراین لازمه این گزینش، تحقیق و بررسی های بسیار در این زمینه است. شما کافی است در فضای وب به جستحو پرداخته و با دیدن نمونه کارها اقدام به انتخاب بهترین شرکت طراحی آرم و لوگو بپردازید. اما این کافی نیست. درست است که کیفیت طراحی ها و جذابیت و خلاقانه بودن آنها حائز اهمیت است، اما کافی نیست، اخلاق حرفه ای و آن تایم بودن تیم فروش و کارشناسان بازاریابی و تیم ورک بودن آن مجموعه نیز دارای اهمیت میباشد. چرا که اگر یک شرکت و مجموعه، به کار تیمی اعتقادی نداشته باشد و همچنین روابط عمومی درست و مناسبی نداشته باشد، نمیتواند در تمامی پروژه ها موفق باشد.

بهترین شرکت طراحی لوگو

یکی از راه های انتخاب یک شرکت تبلیغاتی خوب، در ارتباط بودن با کارشناسان فروش و بازاریابی آن مجموعه و گرفتن مشاوره های لازم در این زمینه از آنها میباشد. همچنین ین که نمونه کارهای طراحی آرم را نیز بطور کامل بررسی نموده و با سایر شرکت های مشابه مقایسه نمایید. با این کار میتوانید سریعتر و راحت تر به این نتیجه برسند.

بنابراین راه های زیادی برای این گزینش وجود دارد. که شما میتواند از چندین راه مختلف برای رسیدن به نتیجه استفاده کنید. در ادامه میخواهیم به بررسی ویژگی های یک شرکت تبلیغاتی خوب و معتبر بپردازیم.

ویژگی های یک شرکت تبلیغاتی خوب

یکی از معبارهایی که برای گزینش یک مجموعه تبلیغاتی جهت گزینش برای همکاری وجود دارد، داشتن تیم های مجزا برای هر بخش است، قطعا بخش فروش از پشتیبانی وب، و بخش گرافیک از it جدا است. اما این تیم ها در نهایت یک هدف واحد را دنبال میکنند، آن هم رضایتمندی مشتری است. در پس این رضایتمندی و مشتری مداری هزاران معیار و ویژگی وجود دارد که همه این تیم ها سعی بر رعایت نمودن آن را دارند. بنابراین شما باید برای انتخاب یک آژانس تبلیغاتی معتبر، میزان رضایتمندی مشتریان آن شرکت را نیز با سایرین بسنجید.

در ادامه به برخی از ویژگی های مهمی که یک شرکت تبلیغاتی موفق باید داشته باشد میپردازیم؛

۱- کارمندان حرفه ای

یک آژانس تبلیغاتی باید کارمندان حرفع ای و با تجریه ای را در زمینه های مختلف داشته باشد. کارمندان باید بتوانند نیازهای مشتریان آن مجموعه را شناسایی و برآورده نمایند. این نیاز ها میتوانند طراحی آرم تجاری، طراحی وب، طراحی کاتالوگ و یا پوسترهای خلاقانه و یا هر خدمت دیگری باشد. همچنین از دیگر ویژگی های این کارمندان، میتوان به با انگیزه بودن و خلاق بودن آنها اشاره کرد. درنهایت یکی از مهمترین مواردی که باید در یک شرکت تبلیغاتی مد نظر گرفته شود، استفاده از متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ میباشد چرا که این روز ها همه زمینه های کاری حول محور این مهم فعالیت دارند.

۲- حضور مستمر در فضای اینترنت

این روزها دنیای دیجیتال کسانی که در کسب و کار هستند، خصوصا در زمنیه تبلیغات، باید حضوری آنلاین و مستمر داشته باشند. شرکت های تبلیغاتی که موفق هستند، قطعا حضورشان در فضای مجازی پررنگ تر است. اگر چه داشتن وبسایت، کاتالوگ های حرفه ای و پوستر های تبلیغاتی نیز از دیگر ملزومات این موفقیت است.

۳- شناخت مشتریان

یک هولدینگ تبلیغاتی زمانی به موفقیت میرسد که بتواند مشتری های جدید را بدست آورد و مهمتر از آن بتواند مشتریان را حفظ نماید. برای رسیدن به این مهم باید شناخت کافی از مشتریان و نیازهای آنها داشته باشید، در یک مجموعه تبلیغاتی افرادی همواره باید به تحقیق و بررسی انواع کسب و کارهای موبوط به مشتریان آن شرکت بپردازند و بطور مستمر ایده ها و راهکارهای تازه و کاربردی را برای جذب و نگهداری مشتری ها ارائه دهند.

۴- ضمانت خروجی و پشتیبانی کار

باعث تاسف است که برخی شرکت ها به تعهد ها و قول های داده شده در قرارداد هایشان عمل نکرده و همین امر موجب از دست دادن مشتری ها و تبعات بدتری برای آن مجموعه میشود. شرکت تبلیغاتی موفق باید به جزئیات خروجی خود دقت داشته باشد.

کار گروهی چیست ؟

در یک مجموعه تبلیغاتی موفق، معنای کارگروهی به خوبی جای گرفته و مورد استقبال قرار میگیرد، به این صورت که همه امور و سفارشات و یا هر تسک دیگری بر اساس برنامه ریزی های تیمی و زمانبندی های مشخص صورت میگیرد. معمولا هر تیم یک لیدر و یا سرپرست دارد، که مسئول بررسی کارهای انجام شده و یا در دست انجام را دارد، معمولا درکارهای گروهی همه اعضای تیم برای اولویت بندی کارها تصمیم میگیرند.

اتاق فکر

همه تیم ها و گروه ها، بویژه گرو های طراحی و گرافیست، در زمینه های طراحی آرم تجاری، طراحی بسته بندی، طراحی انواع هدیه های تبلیغاتی، سررسید ها و انواع تقویم ها و… به یک اتاق جهت ایده پردازی و خلق خلاقیت و ن وآوری نیاز دارند، شرکت تبلیغاتی مجریان، با داشتن اتاق فکر با ساختاری کاملا ساده جهت ایده پردازی اعضای تیم توانسته است در زمینه انواع طراحی ها بهترین ایده پردازی ها و خلاقانه ترین طرح ها را خلق نمایند.

حال باید به موضوع اصلی این مقاله، همان طراحی لوگو و انتخاب بهترین شرکت طراحی آرم بپردازیم؛

شرکت تبلیغاتی مجریان

یکی از بهترین شرکت های طراحی آرم و لوگو تجاری در تهران، شرکت تبلیغاتی مجریان است، که تا کنون توانسته است، بیش از صد طرح متنوع بر پایه اصول طراحی آرم، را پیده سازی و اجرا نمایند. این تیم با داشتن خلاقیت های خاصی در زمینه انواع طراحی ها از جمله طراحی بسته بندی، طراحی اوراق اداری، طراحی انواع سالنامه، هدیه های تبلیغاتی و یا تقویم ها، توانسته است با صد ها برند معتبر و شناخته شده در کشور نیز همکاری داشته باشد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.