سررسید اختصاصی 1400

سفارش و چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۰

چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ یکی از ملزومات هر سازمان و کسب و کاری است. به همین منظور شرکت های تبلیغاتی و چاپخانه ها از اواسط پاییز تا پایاین سال جاری اقدام به تولید، طراحی و چاپ انواع سالنامه و تقویم ها مینمایند.

یکی از بهترین روش های تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات یک سازمان یا برند و… استفاده از سررسید و تقویم ها است. البته از نوع سفارشی و اختصاصی!

سررسید اختصاصی 1400

تفاوت سررسید اختصاصی با دیگر سررسید ها

سررسید های معمولی نیز جهت تبلیغات و بازاریابی مناسب هستند اما نمیتوان آنها را سفارشی سازی کرد. بهترین راه برای این کار استفاده از سررسید های اختصاصی است که بتوان خدمات و تصاویر های معرفی برند و یا محصولات را در لت های ابتدای سررسید طراحی نمود و همچنین علاوه بر آن نام و لوگوی تجاری روی جلد سررسید چاپ یا حک شود.

در سررسید ها معمولی تنها این نام و لوگو است که روی جلد آنها چاپ میشود و نه لت سررسید و یا دیگر انتخاب های هنگام سفارش!

سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۰

به جهت سفارش سررسید ۱۴۰۰ میبایست ابتدا به سایت www.mojrian.net مراجعه نموده و بعد از دیدن نمونه کارهای سررسید ها از طریق سایت و یا کاتالوگ اقدام به انتخاب سررسید و در نهایت سفارش آن نمایید.

علاوه بر این میتوانید پیش از این کار، با کارشناسان تبلیغات و فروش تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را در این زمینه دریافت نمایید.

تمامی این انتخاب ها و سفارش ها باید بر اساس فاکتور های مهمی در این زمینه باشد. از جمله این فاکتور ها میتوان به بودجه اختصاصی شما جهت این امر، نوع مخاطبین و همچنین نوع کسب و کار، هدف از تبلیغات با سررسید ها و… اشاره نمود.

سررسید اختصاصی 1400

چاپ سررسید

یکی از مراحل مهم استفاده از سررسید ها به عنوان هدیه تبلیغاتی، چاپ آن است. کیفیت سررسید یکی از موثرترین فاکتور های تاثیرگذاری روی مخاطب است. بنابراین نباید در این زمینه بدون فکر و برنامه و همچنین بدون شناخت کامل مجموعه چاپ اقدام به این کار نمود. شما باید نمونه کارهای چاپخانه مذکور را بررسی و در مورد رضایتمندی مشتریان پیشین در این باره تحقیقات لازم را انجام دهید.

شما باید با توجه به تحقیقات و بررسی هایی که در این باره انجام میدهید، به یک گزینش مناسب برسید، یک چاپخانه بروز و باسابقه.

مجموعه تبلیغاتی مجریان علاوه بر داشتن یک تیم طراحی حرفه ای و خلاق، دارای یک چاپخانه مستقل با امکانات و ماشین آلات بروز است، این مجموعه تبلیغاتی و چاپ توانسته است طی سالهای متوالی و اخیر، بالاترین نرخ رضایتمندی مشتریان را به خود اختصاص دهد. داشتن این اندازه از رضایتمندی برای یک مجموعه فرصتی طلایی برای رشد بیشتر و همچنین نمایش توانایی ها و حرفه ها و تولید نمونه کارهای حرفه ای در این زمینه است.

وجود تیم طراحی حرفه ای در این مجموعه و همچنین کیفیت چاپ کارها بزرگترین نتیجه مثبتش برای مجریانی ها، داشتن بالاترین نرخ رضایتمندی مشتری است.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.