سفارش سررسید اختصاصی 1401, سررسید اختصاصی

سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۱

برای سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ باید نکات زیادی را در نظر بگیرید که در ادامه به شرح بیشتر هر یک میپردازیم. چاپ سررسید اختصاصی از مهمترین هدیه های تبلیغاتی است که بسیاری از کسب و کارها هر ساله به سفارش و چاپ آن میپردازند. سررسید ها از انواع مهم و کاربردی هدیه های تبلیغاتی هستند. همواره کسب و کارهای گوناگون از شرکت ها و سازمان ها، کارخانه ها و تولید کننده ها، کلینیک ها و فروشگاه ها، رستوران ها و یا مغازه ها و مراکز خرید و… اقدام به چاپ انواع سررسید ها میپردازند و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی قدرتمند به مشتری ها ارائه میکنند.

سررسید اختصاصی چیست ؟

تفاوت سررسید های اختصاصی و سررسید ها عمومی در وجود و عدم وجود لت های سررسید است، معمولا لت ها بصورت اختصاصی برای چاپ در ابتدا و یا انتهای سررسید ها طراحی و به چاپ میرسند. چاپ سررسید ها و صحافی آنها در هر دو نوع سررسید ها یکسان است و اختصاصی بودن سررسید را طراحی سفارشی آن مشخص مینماید.

بنابراین اگر قصد سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ را دارید، میبایست لت های سفارشی آن و صفحات سفارشی آن را طراحی و سپس برای چاپ آن اقدام نمایید.

اگر با مراحل آماده سازی سررسید ها آشنایی ندارید، بهترین کر سپردن کارهای طراحی و چاپ به یک شرکت تبلیغاتی معتبر است. بنابراین پیش از هر کاری باید با یک شرکت تبلیغاتی همکاری خود را آغاز نمایید. برای پیدا کردن یک شرکت خوب میتوانید تحقیقات خود را از فضای وب شروع نمایید.

شرکت مجریان سالهاست که در تولید و چاپ انواع هدایای تبلیغاتی با برند های بزرگ و کوچک همکاری دارد، همکاری این شرکت با برند ها تنها در بخش سفارش و طراحی هدیه های تبلیغاتی نیست، بلکه این شرکت خود دارای چاپخانه مستقل و مجزا است که میتواند به نوعی کار سفارش یک کسب و کار را آسان نماید.

چاپخانه مجریان نیز سابقه ای دو دهه ای دارد، این چاپخانه همواره در صدد این بوده است که تجهیزات و دستگاه های خود را بروز نگهدارد. داشتن بخش های لیتوگرافی، چاپ افست و چاپ دیجیتال در کنار آن، همکاری با این چاپخانه را واجب نموده است.

انواع سررسید ۱۴۰۲

سررسید ها از نظر قطع و اندازه دارای سایز های مختلفی هستند. سررسید قطع وزیری، قطع رقعی، سررسید ارگانایزر، سررسید پالتویی یا جیبی، سررسید های ازوپایی، سررسید های خشتی، سالنامه های یادداشت دار، سررسید های اختصاصی و… از این دسته از انواع سالنامه ها هستند.

سالنامه های اختصاصی میتوانند در هر دام از سایز ها و قطع های گفته شده به چاپ برسند. سررسید ها از نظر نوع جنس جلد سررسید نیز به انواع، جلد های چرم، چرم نرم، گالینگور، جلد های پارچه ای، جلد های پوست ماری و… طبقه بندی میشوند.

نوع کاغذ سررسید ها معمولا در گرماژ ۷۰ گرم و در دو رنگ کرم و سفید به تولید میرسند. اگر بخواهیم توضیح کوتاهی در مورد انواع صحافی های سالنامه ها نیز ارائه دهیم، میتوان گفت که سررسید ها به چند صورت، ته دوخت، ته چسب، فنری و یا فنری دوبل صحافی میشوند.

نحوه سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۱

اگر قصد سفارش یکی از انواع سررسید ها مانند سررسید اختصاصی را دارید، ابتدا باید سری به سایت  mojrian.net بزنید، سپس از منوی سررسید، میتوانید انواع نمونه های سررسید ها را در قطع های مختلف مشاهده نمایید. سپس با دیدن نمونه ها و بنابر بودجه اختصاصی تان اقدام به انتخاب یک یا چند نمونه برای سفارش نمایید. شما میتوانید پیش از ثبت سفارش، اطلاعات بیشتری را از طریق ارتباط با کارشناسان فروش این مجموعه کسب نمایید. اینگونه با خیال راحت تری اقدام به سفارش هر نوع هدیه تبلیغاتی مینمایید.

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.