سفارش سررسید اختصاصی آغاز شد

با توجه به تلاطم بازار کاغذ ، متاسفانه امسال زمان سفارش سررسید اختصاصی با تاخیر مواجه شد. همه ساله شرکت های بزرگ و کارخانجات برای سررسیدهای سال جدید از بهترین زمان سفارش استفاده می نمایند که این زمان معمولا در اوایل آبان است که به دلایل کاهش هزینه های کاغذ مناسب ترین زمان برای سفارش سالنامه اختصاصی است.

سررسیداختصاصی می تواند در ابعاد و مشخصات فنی دلخواه کارفرما باشد و بر اساس نیاز خود امکان سفارشی سازی سررسید فراهم است.

طراحی سررسید اختصاصی کاملا مجزا و اختصاصی از روی جلد سررسید گرفته تا برگه های داخلی سررسید که می تواند به معرفی خدمات و پروژه های شرکت بپردازد. تمامی صفحات داخلی سررسید می تواند شامل آرم شرکت باشد و یا هر اطلاعات مفیدی که نیاز است.

برای  سفارش سررسید اختصاصی حداقل تیراژ ۱۰۰۰ نسخه است که با افزایش تیراژ سررسید ، قیمت کاهش می یابد.

چاپخانه مجریان همچون سال های گذشته اقدام به طراحی سررسید اختصاصی و تولید سررسید اختصاصی می نماید که با توجه به عدم واسطه گری ، شاهد کاهش هزینه های تمام شده است .

اکنون تیم فنی و طراحی مجریان  آمادگی دارد تمامی سفارشات سررسید اختصاصی با تمامی قابلیت ها را در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت موجود ارائه نماید.
آتلیه طراحی مجریان مجهز به پیشرفته ترین امکانات با حضور ۸ نفر از گرافیست های صاحب نام  از آبان ۹۷ اقدام به طراحی سالنامه اختصاصی نموده اند تا رفته رفته حجم سفارشات و فشار کاری کاهش یابد.

موسسات ، کارخانجات ، سازمان ها ، بانک ها برای استفاده از بهترین زمان سفارش سررسید می توانند همه روزه حتی ایام تعطیل با واحد سفارشات دفتر مرکزی از طریق شماره های شرکت ( در ساعات اداری ۲۲۹۲۵۶۰۲-۲۲۹۲۵۶۰۵-۲۲۹۲۵۶۴۸  )   و در خارج از ساعات اداری با شماره ۰۹۱۲۱۳۶۰۸۶۸ ارتباط برقرار نمایند

واحد تولید مجتمع چاپ مجریان با اندوخته کاغذ به قیمت مناسب و استفاده از ماشین آلات روز اقدام به تولید سررسید اختصاصی با کیفیت فوق العاده می نماید.

برای بازدید از امکانات مجتمع چاپ مجریان با مشاوران خود هماهنگ نمایید .

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.