سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی ۱۴۰۲ جدید از جمله هدیه های پرکاربرد ومقرون به صرفه ای می باشد که میتوان هم به تنهایی و یا همراه با سررسید به دوستان یا مشتریان خود هدیه بدهید.

یک وسیله تبلیغاتی کارایی میباشد که در انواع مختلفی چاپ می شود برای تبلیغ کسب کارتان میتوانید سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید بدهید.در نزدیک سال جدید با هدید دادن آن به آشنایان و حتی مشتریان برای کسب کارتان انجام  دهید.با سفارش تقویم رومیزی و نشان دادن همه روزها در ماه در یک صفحه می توانید حساب و کتاب هایتان را در چند لحظه کوتاه مرور کنید.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم رومیزی تقومی است که هرماه آن در یک صفحه چاپ می شود و اصولا پایه دارد به وسیله پایه بر روی میز قرار می گیرد.هرصفحه ازآن در برگیرنده تمام روزهایی است که در ماه قرار دارند. با سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید میتوانید تمام برنامه های خود را روی آن یادداشت کنید.

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی

سفارش تقویم رومیزی علاوه بر اینکه به صورت همیشگی کسب و کارتان را در ذهن مخاطب نگه می دارد. یک وسیله تبلیغاتی کارساز میباشد که در انواع مختلفی چاپ می شود.

اهمیت تقویم رومیزی

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید یکی از رایج ترین و کاربردی ترین نوعی تبلیغات به شمار می رود. چاپ تقویم رومیزی با طرح و برند شما می تواند یکی از موثرترین نوع تبلیغات باشد. در واقع می توان گفت این کار کم هزینه ترین نوع تبلیغات می باشد.بخاطر اینکه کسب و کار شما در تمامی طول سال جلوی چشم مشتریان می باشد. شما با سفارش تقویم رو میزی تبلیغاتی جدید یک بار هزینه چاپ آن را متحمل شده اید ولی در تمامی طول سال از تبلیغ حاصل از آن بهره برده اید. تقویم رومیزی در انواع و سایز های مختلفی تهیه و عرضه می شود. که با توجه به نیازتان می توانید آن را تهیه نمایید.

طراحی تقویم رومیزی

یکی از مهم ترین پارامترهای هرسفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید طراحی آن می باشد، که لازم است در این زمینه نهایت دقت را به کار گیرید. عکس های به کار رفته در اکثر تقویم های رومیزی عکس های طبیعت، حیات وحش، پرندگان و… می باشند. با به کار گرفتن طرح های زیبا و طراحی های جدید می توانید تقویمی زیبا را تهیه و به دوستان و مشتریان خود هدیه دهید.

کاربرد تقویم اختصاصی

همه ما در طول سال به سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید نیاز داریم یک مدل ویژه و خاطره انگیز می تواند در تمام روزها انگیزه بخش ما باشد.علاوه بر استفاده شخصی سالها است که شرکت ها و سازمان ها به عنوان عیدی و هدیه تقویم چاپ می کنند. با سفارش تقویم‌رو میزی تبلیغاتی جدیدهای متنوع عکس پرینت، بدون نیاز به گرافیست یا مراجعه حضوری، می‌توانید تا هزاران نسخه تقویم سال جدید را سفارش دهید. تمام طرح‌های تقویم با لوگو، عکس و پیام سازمان شما قابل چاپ هستند.

حک لوگو اختصاصی

با  سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید بر روی پایه تقویم رومیزی خود میتوانید پلاکی سفارش بدهید که موجب افزایش ظاهری شیک و زیبا شدن تقویم رومیزی شما باشد و اگر چه قصد دارید تقویم رومیزی  خود را به صورت شیک اختصاصی سفارش دهید میتوانید از لوگو یا برند شرکتتان را روی پلاک حک کنید.

انواع تقویم اختصاصی

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی جدید در  چاپخانه تخصصی چاپ صورت می گیرد.تقویم رومیزی را قیمت ارزان و مناسب و در کیفیتی عالی تولید می نماید.سفارش تقویم رومیزی مطابق با درخواست شما انجام خواهد شد

قیمت چاپ تقویم اختصاصی

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید با در نظرداشته باشید که قیمت سفارش تقویم رومیزی به نوع طراحی و چاپی که استفاده می شود و نوع کاغذهایی که برای این کار در نظر گرفته می شود متفاوت است بنابراین برای سفارش تقویم رومیزی و دریافت اطلاعاتی کاملتر توصیه میشود.که با آن چاپخانه در ارتباط باشید.

تقویم دیواری

تقویم ها انواع زیادی دارند که یکی از پرکاربرد ترین آنها تقویم دیواری است. در این متن در مورد این تقویم، انواع آن، کاربرد ها، مزیت ها، معایب، صحافی و اندازه مطالبی ارائه کرده ایم.

این تقویم یکی از اولین تقویم هایی است که به صورت گسترده توسط شرکت های کوچک و بزرگ و کسب و کار هایی با مخاطب عام استفاده میگردد . در سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید فضای بالای صفحه را معمولا برای تبلیغات برند ها یا لوگو شرکت و سازمان در نظر میگیرند.

برتری های تقویم دیواری

  • درمکان های پررفت و آمد جلوی دید است.
  • کم هزینه بودن این تقویم بسیار مورد توجه میباشد.
  • به دلیل صفحات کمتر و ارزان بودن از متریالی استفاده می شود که بسیار سبک است.
  • سفارش تقویم رو میزی تبلیغاتی جدید کم وزن بودن و سبک بودن.
  • در تقویم دیواری باید نوشته ها جداول با فونت خوب و سایز مناسب طراحی گردد.

پایه تقویم اختصاصی

سفارش تقویم رومیزی با دوامی بالا به صورت سفارشی در کیفیتی ممتاز تهیه شده و دارای پایه های محکم و با ثبات بالا می باشد.

ابعاد تقویم رومیزی

بخواهیم از ابعاد تقویم رومیزی بگویم که تنوع بسیار زیادی دارد و کاملا بستگی به سلیقه تولید کننده دارد. و نکته باقی مونده در باره ابعاد این است که انتخاب شما باید نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ باشد.سفارش ست رومیزی تبلیغاتی هم مربع و هم مستطیلی دارد و طرفداران خاص خود را دارند

ایجاد خلاقیت

تقویم عکس های شخصب شده تزئین کنید و تاریخ ها با یادآوری های مهم را با تمبرهای داخلی وبرچسب های مناسب یا متن سفارشی  خود را شخصی سازی تقویم رومیزی خود وارد کنید با سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید میتوانید فیلترها را به عکس های  خود اضافه کنید.

چاپخانه مجریان

در شرکت تبلیغاتی مجریان و چاپخانه مجریان همه آثار با کیفیت از یک ایده در بخش ایده پردازی شروع میشود و با یک عکاس و طراح حرفه ای به واحد تولید چاپ ارسال می شود

ناظرهای چاپ مجریان با تجربه علمی بالای ۲۰سال بر روی تمام کارها  بصورت ثانیه ای نظارت دارند.

در بخش سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی جدید هدایای بصورت مستقیم و بدون واسطه نیاز مشتریان را تاکنون توانسته ایم پاسخگو باشیم

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.