سررسید 1402

سررسید ۱۴۰۲ چه زمانی چاپ میشود؟

سررسید ۱۴۰۲ تا چشم به هم بزنیم در حال چاپ و آماده شدن است. گزینه های چاپ سررسید سفارشی،سررسید ها فرصت مناسبی برای نمایش شرکت شما در طول سال هستند. ما می‌توانیم مجموعه‌ای از افکت‌ها را اضافه کنیم تا سررسید شما را برجسته کنیم، از جوهرهای خاص گرفته تا پوشش‌های پر جنب و جوش و برجسته‌سازی. اندازه ها و اشکال مختلف را کاوش کنید – تقویم های رومیزی، تقویم های جیبی، تقویم های سه بعدی و غیره. در محیط تجاری بسیار رقابتی امروزی، مواد بازاریابی منحصربفرد به شما این امکان را می دهد که از رقبای خود جدا باشید و علاقه مشتریان فعلی و بالقوه را برانگیزد. جوپنزا پیشگام سفارش چاپ آنلاین برای مواد بازاریابی روزمره است، و امروزه بیش از نیمی از کار ما “سفارشی” است.مشاوران چاپ آگاه ما راه حل مناسبی را برای پروژه چاپ سفارشی شما از میان طیف گسترده ای از محصولات و گزینه ها پیدا می کنند تا ظاهری منحصر به فرد به عنوان کسب و کار شما ایجاد کنند. جوپنزادارای یک تیم درجه یک از طراحان است که به شما کمک می کنند تا پروژه سررسید ۱۴۰۲ خود را به موفقیت برسانید.

چاپ سررسید برای پیگیری تاریخ ها و قرارهای ملاقات مهم هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه ای ما بسیار مهم است، به همین دلیل است که سررسید و دفتر خاطرات یک آیتم ضروری برای خانه و محل کار هستند. آنها همچنین به عنوان ابزار بازاریابی موثر هستند، به همین دلیل است که جوپنزا به شما اجازه می دهد تا این محصولات را سفارشی کنید، آرم، طرح یا برند شرکت خود را اضافه کنید.سررسید ۱۴۰۲ شخصی‌شده شما را می‌توان بین مشتریان توزیع کرد تا ابزار مفیدی برای به خاطر سپردن شما داشته باشند، یا به کارمندان کمک کند تا زمان خود را به طور مؤثر برنامه‌ریزی کنند.

خدمات چاپ تقویم طیف وسیعی از راه حل های مربوط به زمان را ارائه می دهد، از تقویم دیواری و تقویم برگردان گرفته تا دفترچه خاطرات و تقویم پوستری. گزینه‌های سفارشی‌سازی متنوعی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد جنبه‌هایی مانند مدل، اندازه، کاغذ و پایان را انتخاب کنید و به شما کنترل کامل بر پروژه چاپ خود را می‌دهد.

بهترین سررسید برای استفاده کدامند؟

شما می توانید از انواع مختلفی از تقویم ها برای پیگیری قرار ملاقات ها، تولدها و سایر تاریخ های مهم استفاده کنید. بهترین تقویم ها را برای هماهنگی با برنامه خاص خود انتخاب کنید. این ممکن است شامل موارد زیر باشد: تقویم های دیواری، تقویم های رومیزی ،تقویم های دیجیتال، تقویم های تقویم های قابل چاپ  تقویم های عکس ،تقویم های رنگ آمیزی ،و …اگر یک تقویم کاغذی قابل حمل می خواهید، نمی توانید با یک برنامه ریز اشتباه کنید! گزینه های شیک زیادی وجود دارد، و بسیاری از آنها به اندازه کافی کوچک هستند تا در کیف یا جیب شما قرار بگیرند. تقویم های دیواری: تقویم های دیواری یک تقویم دیواری را در خانه و محل کار آویزان کنید. تم های سرگرم کننده زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها مانند توله سگ های بامزه، مناظر مختلف، ماشین های جالب، یا اسکرین شات هایی از فیلم مورد علاقه خود انتخاب کنید

تقویم رومیزی : تقویم های رومیزی کسانی که زمان زیادی را صرف نوشتن، تایپ یا کار بر روی پروژه ها می کنند، از استفاده از تقویم رومیزی سود می برند. برنامه شما می تواند درست زیر صفحه کلید و ماوس شما باشد. هر روز صبح بعد از اینکه قهوه تان را درست کردید نگاهی بیندازید!

تقویم های قابل چاپ :فرض کنید شما بخشی از یک اتاق بازرگانی هستید و می خواهید هر ماه یک تقویم جدید را آویزان کنید. تقویم‌های قابل چاپ که می‌توانید آنها را روی تابلوی اعلانات پین کنید. از آن برای نوشتن ناهارهای آینده، رویدادهای شبکه و سایر تاریخ های مهم برای همه اعضای خود استفاده کنید تا در اوقات فراغت خود آن را مشاهده کنند.

تقویم عکس:عکس های خانوادگی  شما می تواند یک سال تمام طول بکشد! عکس های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سعی کنید از عکسی استفاده کنید که برای هر ماه منطقی باشد، مانند بازی بچه هایتان در برف در زمستان، باغبانی در بهار، و یک شام خانوادگی درتابستان. تقویم های عکس هدایای عالی برای پدربزرگ ها و مادربزرگ ها هستند!

تقویم های تبلیغاتی: صاحبان مشاغل می توانند از تقویم های تبلیغاتی برای تبلیغات استفاده کنند. آنها را از طریق پست مستقیم ارسال کنید، آنها را به صورت رایگان در یک نمایشگاه تجاری تحویل دهید، یا آنها را در فروشگاه هدیه فروشگاه خود بفروشید. هر چه تقویم ها خلاقانه تر و سرگرم کننده تر باشند بهتر است میتوانید از همین حالا به فکر طراحی سررسید ۱۴۰۲ باشید.

بهترین زمان برای سفارش سررسید ۱۴۰۲

برای سازمان و شرکتی که بخواهد به صورت اختصاصی سفارش ست مدیریتی و سررسید خاص خود را داشته باشد، بهترین زمان برای سفارش سررسید ۱۴۰۲ مهر و آبان ماه است. و برای عموم هم بهترین زمان سفارش آبان و آذر ماه میباشد. که شما میتوانید از همین الان اطلاعاتتان را در سایت مجریان ثبت کنید و با مشاوران ما در ارتباط باشید و سررسید ۱۴۰۲ خود را رزرو کنید.
زیرا در ماه های مهر و آبان چاپخانه ها هم خلوت تر است و قیمت کاغذ نیز بسیار مناسب است ثبت سفارش شما در آن موقع هم باعث میشود سررسید شما طراحی بهتر و با کیفیت تری داشته باشد هم اینکه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر خواهد بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.