سررسید اروپایی

سررسید ۱۳۹۹، بهترین هدیه تبلیغاتی سال نو

سالهاست که سررسید ۱۳۹۹ یکی از پر کاربردترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند به همین دلیل بسیاری از کسانی که دنبال تبلیغات برند خود هستند در اوایل سال جدید سررسید تبلیغاتی را در نظر می‌گیرند. نیاز انسان به تقویم یک نیاز همیشگی است و با نزدیک شدن سال جدید اولین چیزی که مردم به فکر تهیه آن می‌افتند تهیه یک تقویم است تا بتوانند از ابتدای سال برنامه ریزی های خود را در آن انجام دهند. از این رو روزهای پایانی سال همیشه روزهایی است که همه منتظر دریافت سالنامه و سررسیدهای تبلیغاتی از برندها و شرکت های مختلف هستند.

شما با هدیه دادن یک سررسید به مخاطبان خود درواقع به آن‌ ها علاوه بر تقویم یک دفترچه یادداشت نیز هدیه داده اید. فضای بسیار خوبی که یک سالنامه برای تبلیغات دارد یکی از بزرگترین امتیازات این هدیه تبلیغاتی است. شما حتی می‌توانید از تمام صفحات این سالنامه به بهترین و مفیدترین شکل برای تبلیغات محصولات یا برند خود استفاده کنید.

سررسید تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی سال نو است که می‌توانید در کنار خودکار تبلیغاتی، ست مدیریتی تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی و غیره در ابتدای سال جدید به مخاطبان خود هدیه دهید.

سررسید اروپایی

مزایا و کاربرد استفاده از سررسید ۱۳۹۹

• سررسید یکی از هدیای تبلیغاتی سال نو کاربردی و ماندگار است که برای کاربر استفاده زیادی دارد.
• فضای بسیار زیادی برای هرگونه تبلیغات در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید از هر برگ آن برای تبلیغ خود استفاده کنید.
• می‌توانید آن را به صورت اختصاصی و سفارشی برای برند خود سفارش داده و چاپ کنید و کسب و کار خود در هر زمینه ای که باشد قابلیت چاپ بر روز سررسید تبلیغاتی را دارد.
• یک سال تمام همراه با مخاطب شما خواهد ماند و معمولا بعد از رسیدن سال جدید از آن به عنوان سررسید باطله استفاده می‌شود.
• برای هر نوع محصول، شغل و کسب و کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و فرقی نمیکند شما چه محصولی دارید یا کسب و کار شما در چه زمینه ای است.

برای انتخاب سررسید ۱۳۹۹ باید به چند نکته توجه کنید

  •  هیچوقت سررسید خود را در روزهای پایانی سال سفارش ندهید زیرا دیگر برای کاربران کاربردی ندارد.
  • سعی کنید ابعاد و طرح سررسید تبلیغاتی را متناسب با کسب و کار خود انتخاب کنید. اگر جزو مشاغل خدماتی هستید که شماره های تماس و نشانی شما بیشتر برای تبلیغات مد نظرتان است انتخاب شما باید سررسیدهای پالتویی یا جیبی باشد.
  •  کیفیت و صحافی سررسید تبلیغاتی برای شما مهم باشد.  سررسیدهایی که صحافی مناسبی ندارند بیشتر از چند ماه دوام نخواهند آورد و باعث می‌شود شما از هدف تبلیغاتی خود باز بمانید. چرا که همانطور که قبلا گفتیم یک سررسید تبلیغاتی باید تا انتهای سال همراه مخاطب شما باشد. 
  • پیشنهاد زمانی ما برای انتخاب و سفارش سررسید، بازه‏‌ ی زمانی مهر تا نهایتاً اواخر دی است. البته برای مشتریان بزرگ متفاوت است؛ کار تولید سررسید این گروه از مشتریان، بایستی نهایتا تا اواسط آذر شروع شده باشد.

سررسید جیبی

همانطور که گفتیم به جرات می‌توان گفت سررسید ۱۳۹۹ هنوز هم یکی از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار و کاربردی است. نیاز انسان به تقویم یک نیاز همیشگی است و با نزدیک شدن سال جدید اولین چیزی که مردم به فکر تهیه آن می‌افتند تهیه یک تقویم است تا بتوانند از ابتدای سال برنامه ریزی های خود را در آن انجام دهند. از این رو روزهای پایانی سال همیشه روزهایی است که همه منتظر دریافت سالنامه و سررسید های تبلیغاتی از برندها و شرکت های مختلف هستند. شما با هدیه دادن یک سررسید تبلیغاتی به مخاطبان خود در واقع به آن‌ ها علاوه بر تقویم یک دفترچه یادداشت نیز هدیه کرده اید. فضای بسیار خوبی که یک سالنامه برای تبلیغات دارد یکی از بزرگترین امتیازات این هدیه تبلیغاتی است. شما حتی می‌توانید از تمام صفحات این سالنامه به بهترین و مفیدترین شکل برای تبلیغات محصولات یا برند خود استفاده کنید. سررسید ۹۹ تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی سال نو است که می‌توانید در کنار خودکار تبلیغاتی، ست مدیریتی، ساعت تبلیغاتی و غیره در ابتدای سال جدید به مخاطبان خود هدیه دهید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.