سررسید پالتویی

سررسید پالتویی و مزیت های آن

سررسید یا سالنامه،دفتریست دارای تقویم و مناسب برای یادداشت های روزمره،قرارهای مهم کاری و… که برای هر فردی در هر شغلی بسیار کاربردی است. سررسید ها دارای انواع گوناگونی هستند که یکی از محبوب ترینِ آنها سررسید پالتویی است.برای روشن تر شدن ویژگی های سررسید پالتویی و نحوه سفارش سررسید پالتویی تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

سررسید پالتویی چیست

سررسید پالتویی از لحاظ دیگر ویژگی ها شبیه به سررسید های دیگر است یعنی یک دفتر دارای تقویم است،قابلیت حک کردن لوگو و آرم را به صورت داغی و چاپی دارند،از لحاظ جنس در جنس های چرم،جیر،ترمو و… موجود است؛ اما چیزی که سررسید پالتویی را از دیگر سالنامه ها متمایز میکند اندازه آن است که دارای سایز ۱۲*۱۷سانتی متر است و همانطور از نامش پیداست به راحتی در جیب پالتو و یا کیف جای میگیرد.

مزیت سررسید پالتویی

سررسید ها ابزارهایی بسیار کاربردی اند که در هر زمان و مکانی قابل استفاده هستند اما مشکلی که در رابطه با آنها وجود دارد این است که به دلیل بزرگ بودن سایز آنها و جاگیر بودن قابلیت حمل و استفاده در هرجایی را ندارند؛مزیت و برتری ای که سررسید پالتویی نسبت به سایر سررسید ها دارد این است که به دلیل کوچک بودن و اندازه مناسب آن به راحتی قابل حمل و قابل استفاده در هر جایی است.‌

نحوه سفارش سررسید پالتویی

نکاتی که باید در سفارش یک سالنامه به آن توجه داشته باشید عبارت اند از:

انتخاب پیمانکار مناسب

اولین قدم در سفارش یک سررسید و یا یک هدیه تبلیغاتی یافتن یک پیمانکار منصف،حرفه ای،خوش نام و کاربلد است.شما باید به دنبال یک آژانس تبلیغاتی ای باشید که وقتی کار را به دستش سپردید مطمئن باشید که سرمایه تان را اتلاف نکرده اید و خیالتان از بابت اینکه یک محصول بی عیب و نقص را به شما تحویل دهد راحت باشد.

انتخاب سررسید دلخواه

همانطور که گفتیم سررسید های پالتویی از حیث جنس دارای چندین مدل هستند، که با توجه به سلیقه و بر حسب نیاز خود میتوانید اقدام به سفارش محصول دلخواهتان کنید.

نحوه سفارش تعداد

برای سفارش سررسید پالتویی نیاز است تعداد تیراژ سررسید های پالتویی مدنظر خود را به تولید کننده سررسید سفارش دهید تا با همکاری چاپخانه تولید سررسید،محصول مورد نظر شما را در اسرع وقت اماده کنند.

زمان سفارش سررسید

نکته مهم در سفارش سالنامه ها این است که به دلیل اینکه سالنامه ها دارای تقویم اند بنابراین باید برای سفارش آنها از چند ماه قبل از شروع سال جدید اقدام به سفارش کرد.
اهمیت سررسید در برندینگ

شما به وسیله چاپ سررسید پالتویی که حاوی لوگو،نام و مختصری از خدمات شما باشد،خود را همردیف کمپانی های بزرگ بین المللی ساخته اید و به برند خود ارزش و اعتبار بخشیده اید؛علاوه بر این برند خود را در مرکز توجه قرار داده اید.به طور مثال افرادی به طور روزمره در سررسید پالتویی شما یادداشت مینویسند و قرار های کاری مهم خود را چک میکنند لوگو و اسم برند شما را نیز رویت میکنند.
نکته مهم اخر در ارتباط با کیفیت سررسید است که رابطه مستقیم با احساس رضایت مخاطبان شما دارد. شرط لازم برای تاثیرگذاری یک محصول کیفیت بالای آن است بنابراین باید در انتخاب یک تولید کننده سررسید که بتواند این تضمین کیفیت را به شما بدهد دقت لازم را داشته باشید.

مقالات پیشنهادی :
سررسید وزیری و انواع و ویژگی های آن
سررسید اروپایی و انواع آن

رابطه سررسید های اختصاصی با توسعه کسب و کار
سررسید تبلیغاتی یک انتخاب هوشمندانه بازاریابی

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.