سررسید هارمونی

سررسید های مناسب برای هدیه تبلیغاتی سال نو

هر ساله با فرا رسیدن سال جدید و نوروز افراد و صاحبان مشاغل به فکر دادن هدیه ای به عنوان عیدی چه به دوست و آشنایان خود و چه به همکاران و شرکای تجاری می افتند‌. اما انتخاب یک هدیه مناسب که ضمن اینکه مخاطب خود را خرسند کنیم بتوانیم از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز استفاده کنیم کار دشواری است. سررسید اختصاصی ۹۹ یکی از هدایایی است که علاوه بر اینکع مناسب برای تمام افراد است و هدیه ای نفیس و ارزنده تلقی میشود همچنین برای مخاطب ما کاربردی بوده و دست کم یک سال از محصولی که به ایشان هدیه داده ایم استفاده میکند،این همان اصل برندینگ سازی و ثبت در ذهن مخاطب است.

سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی سال نو

اما از بین این انبوه محصولات چرا سررسید ها به عنوان هدیه تبلیغاتی سال نو پیشنهاد میشوند؟همانطور که میدانید سررسید ها دارای تقویم اند و این خود به تنهایی نیز میتواند ثابت کند که چرا سررسید برای عیدی دادن مناسب است.با وجود پیشرفت تکنولوژی هنوز هم عده ای زیادی از افراد به خصوص صاحبان مشاغل علاقه چندانی به استفاده از تقویم در تلفن های همراهشان ندارند و ترجیه میدهند از یک تقویم کاغذی بهره جویند.شما با دادن یک سررسید به مخاطب خود،وی را از تقویم بی نیاز میکنید و میتوانند در طول تمام سال هروقت نیاز به تقویم پیدا کردند از سررسید برند شما استفاده کنند.دلیل دیگر آن است که سررسید ها به همان دلیل ذکر شده در بالا بهترین وسیله برای یادداشت کارها،رویدادهای مهم شخصی و قرارهای فرد در طول سال هستند؛افراد میتوانند با استفاده از سررسیدی که دارای تقویم است تمام موارد مذکور را از ابتدای سال جدید در آن ثبت کنند و تا پایان سال از آن بهره جویند.
در نیتجه هنگامی که شما به عنوان عیدی سررسید های اختصاصی برند خود را به افراد مورد نظر خود هدیه میدهید با توجه به اینکه یک هدیه نفیس بوده و مزیت های ذکر شده را برای افراد داراست،میزان رضایت ایشان از هدیه ارزنده و کاربردی ای که به آنان عرضه کرده اید بالاتر میرود و برند شما به خوبی هر چه تمام تر در ذهنشان نقش میبندد.

انواع سررسید های مناسب برای هدیه تبلیغاتی سال نو

همانطور که میدانید سررسید ها دارای تنوع مدل،رنگ،قطع و جنس میباشند؛در ادامه به چند مورد از سررسید هایی که برای این منظور مناسب اند به انضمام ویژگی هایشان آورده میشود:
سررسید اختصاصی ۹۹:اولین مورد سررسید اختصاصی است که با توجه به سال پیش رو،چند ماه قبل از فرارسیدن سال جدید سفارش داده میشود. در سالنامه اختصاصی متریال و مشخصاتی مانند مانند سایز ، رنگ ، جنس ، چاپ آرم داخل صفحات به سلیقه کارفرما و فرد سفارش دهنده چاپ میشود.

سررسید خشتی: سررسید های خشتی به آن دسته از سررسید هایی گفته میشود که به شکل مربع و در ابعاد‌ ۱۹*۱۹ و یا ۲۳*۲۳ موجود است.سررسید های خشتی به دلیل ظاهر خاص و زیبا این روزها مورد استقبال قرار گرفته اند.

سررسید رقعی: سایز یک سررسید رقعی۲۱*۱۵سانتی متر میباشد.سررسید رقعی خواهان و طرفداران خودش را دارد و از نظر قیمت نسبت به سررسید وزیری کمی پایین تر است

سررسید وزیری: سایز یک سررسید:سایز یک سررسید وزیری معمولا ۲۰*۲۶است. جزو پرفروش ترین سررسیدها می باشد چرا که از قدیم مورد انتخاب عموم و مخاطبان بوده است و شاید دلیل این انتخاب بزرگ بودن سایز و یادداشت کردن اطلاعات و محتوا است.

سررسید اروپایی، سررسید خشتی یا پالتویی، سررسید ارگانایزر، سررسید یادداشتی و …

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.