ست هدیه تبلیغاتی

ست هدیه تبلیغاتی یک هدیه منحصربه فرد تبلیغاتی

از گذشته تا به حال ” هدیه ” در همه ادوار همواره مورد توجه بوده است ; روان شناسان معتقدند که افراد پس از دریافت هدیه حس خوشایند مثبتی را تجربه میکنند که میتواند روی عکس العمل ها و ذهنیت های بعدی آنها تاثیر مثبت مستقیم داشته باشد.کارشناسان حوزه تبلیغات این موضوع را به عنوان یک استراتژی در رشد و توسعه کسب و کار به کار بسته اند و مبحثی را تحت عنوان هدایای تبلیغاتی مطرح کردند.
هدیه تبلیغاتی به معنای واقعی کلمه ، هم یک هدیه است و هم یک عمل هوشمندانه در جهت تبلیغات! شما میتوانید با دادن یک هدیه به مخاطب به اهداف تجاری خود نزدیک تر شوید.
یکی از انواع هدایای تبلیغاتی که می تواند به نوعی تاثیرگذارتر از سایر انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه ذهن مخاطب را به خود درگیر کند ست هدیه تبلیغاتی است. این ست های تبلیغاتی می توانند شامل چند نوع هدیه تبلیغاتی نفیس در یک جعبه شیک باشند که همین امر موجب جذب بیشتر مخاطب های جدید و یا مشتریان قدیمی به سمت کسب و کارها شوند.

یک هدیه تبلیغاتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد

طبیعتا هر هدیه ای اعم از هدایای تبلیغاتی داراری ویژگی هایی هستند که این ویژگی ها میتواند به آنها ماهیت و ارزش بدهند.از جمله این خصوصیات را در ادامه با هم مطالعه و بررسی میکنیم:

کاربردی باشد

به این معنا که برای مخاطب استفاده روزمره و کارایی داشته باشد و مناسب فرد مورد نظر باشد. چرا که کارا بودن یک هدیه تبلیغاتی میتواند رابطه مستقیم با ماندگاری آن هدیه و تاثیر مثبت آنها روی ذهن مخاطب داشته باشد.

زیبا و شکیل باشد و جذابیت بصری داشته باشد

درست است که کیفیت هدیه تبلیغاتی بسیار مهم است اما علاوه بر باکیفیت بودن هدایای تبلیغاتی خاص و یا هدایای تبلیغاتی ارزان , باید ظاهری مخاطب پسند و جذاب نیز داشته باشند تا در نگاه اول نظر مخاطب را به خود جلب و یا حین استفاده روزانه از آنها حس خستگی و تکراری بودن را به مخاطب القا نکنند.

با کیفیت و ماندگاری بالا

یکی از ویژگی های مهمی که یک هدیه تبلیغاتی خوب می تواند داشته باشد این است که دارای کیفیت بالایی باشد زیرا که هدف از استفاده از هدایای تبلیغاتی به عنوان یک روش بازاریابی ماندگاری و پر استفاده بودن انها برای مخاطبان است. با کیفیت بودن یک هدیه تبلیغاتی می تواند رابطه مستقیمی با ماندگار بودن آن داشته باشد.

در معرض دید باشد،تا بتواند معرف خوبی برای لوگو و برند شما باشد

اگر قصد شما از استفاده از هدایای تبلیغاتی سرازیر شدن مشتری ها به سمت کسب و کار شما و یا حک شدن نام شما به مدت زیاد در ذهن مخاطب است بهتر است هدای تبلیغاتی را انتخاب کنید که به صورت مداوم مورد نیاز و دسترس مخاطبان باشد. یکی از این هدایای تبلیغاتی پر استفاده ست هدیه تبلیغاتی است که میتواند به صورت روزانه و یا حتی لحظه ذهن مخاطب را درگیر و شما را به اهدافتان نزدیکتر کنند.

هدایای تبلیغاتی از فراوانی و تنوع برخوردارند ; اما اگر بخواهیم هدیه ای را برگزینیم که همه ویژگی هایی را در بالا گفتیم باهم داشته باشد و علاوه بر این ترکیبی از چند هدیه خاص باشد ، پیشنهاد ما به شما ست های تبلیغاتی است که کلکسیونی از هدایای لوکس و شکیل است!

ماهیت ست های تبلیغاتی

ست های تبلیغاتی پکیجی از چند هدیه دیگر از ۲ تا ۷ تکه، که در این رقم در پکیج های مختلف متفاوت است، میباشد. این اقلام شامل :

  • یک پاور بانک با ظرفیت ۱۰۰۰۰میلی آمپر
  • کابل دومنظوره
  • فلش مموری OTGبا ظرفیت ۱۶گیگابایت
  • شارژر فندکی
  • روان نویس نفیس با جعبه ای نفیس

و…. است که تمامی اقلام قابلیت حک کردن لوگو و برند شما را دارا هستند . تمام محصولات موجود در ست های هدیه خود به تنهایی یک هدیه تبلیغاتی پرکاربرد در امور روزمره هستند که به دلیل مورد استفاده قرار گرفتن در انواع محیط ها، برند شما نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت.
جالب است بدانید که بالاترین میزان خرید ست های هدیه، برای مدیران و صاحبان مشاغل و همچنین کارفرمایان کمپانی های بزرگ بین الملی بوده است; این امر بیانگر محبوبیت و خاص بودن این دسته از هدایای تبلیغاتی است.
اگر شما از یک فروشگاه لباس، لباسی را بخرید که همه ویژگی های مورد نظر ‌شما را داشته باشد،احتمالا تا مدت ها نام آن فروشگاه را به خاطر خواهید آورد . این یک مثال ساده برای هدایای تبلیغاتی است ، بدین ترتیب هدایای تبلیغاتی باید تمام ویژگی های لازم (که پیش ازین مطرح کردیم) را داشته باشند تا بتوانند مورد رضایت مخاطب قرار بگیرند و از اعتبار برند شما کم نکنند. اهمیت این موضوع در مورد ست های هدیه که جزو هدایای تبلیغاتی نفیس و خاص دسته بندی میشوند،بیشتر است . بنابراین برای تحویل گرفتن یک کار حرفه ای، کار را به دست کاردان بسپارید و یک تولید کننده هدایای تبلیغاتی حرفه ای و مطمئن را انتخاب کنید.

 

برای سفارش هدایای تبلیغاتی و ست هدیه تبلیغاتی می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید و اطلاعات مورد نیاز را در این زمینه کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید