ست مدیریتی

ست مدیریتی نفیس یک هدیه تبلیغاتی به مدیران ارشد

ست مدیریتی مدیران که به عنوان یکی از نفیس ترین هدیه های تبلیغاتی مناسب مدیران شناخته شده است میتواند یکی از بهترین هدیه های ویژه عید نوروز به مدیران ارشد و کارمندان شاخص باشد. هر برند یا کسب و کاری به این موضوع که با مدیران شرکت های دیگر و یا همکاران و شرکای خود ارتباط خوبی داشته باشند و در این راستا بتوانند قرارداد های مهم و همچنین پیشرفت های چشمگیر در زمینه کاری شان داشته باشند اهمیت میدهند.

بنابراین این رابطه ها و همکاری ها مستلزم ادای احرام متقابل، داشتن نظم و قانونمندی و همچنین ارائه گیفت های مناسبتی است. یکمی از بهترین هدیه هایی که میتوان در این کار به کار برد، استفاده از ست مدیریتی تبلیغاتی است.

در این مقاله نکاتی را خواهید خواند که میتواند به شما در جهت یک گام تبلیغاتی مهم و موثر کمک کند.

ست مدیریتی تبلیغاتی

پک مدیریتی تبلیغاتی یکی از بهترین و مهمترین ابزار های تبلیغاتی و هدایای مدیریتی است. پک تبلیغاتی ها معمولا دارای آیتم های مختلف هستند و در دو تکه وتا شش تکه و یا بیشتر به تولید میرسند.

آیتم های درون ست های مدیریتی معمولا از نفیس ترین و بهترین گیفت های موجود هستند. این آیتم ها از انواع هدیه های الکترونیکی، سررسید ها، انواع کیف ها، جاکارتی ها و یا جاسوئیچی ها، خودکارهای نفیس و یا روان نویس ها و.. متشکل میشوند.

اقلام الکترونیکی موجود در ست هدیه تبلیغاتی معمولا از بهترین کیفیت ها انتخاب میشوند. مانند پاوربانک تبلیغاتی، فلش مموری ها، اسپیکر تبلیغاتی، هندزفری و یا شارژر فندکی و …

پک مدیریتی سررسید

ست مدیریتی سررسید یکی از ویژه ترین انواع ست های مدیریتی تبلیغاتی است. این نوع ست ها دارای یک سررسید نفیس و یا یک سررسید یادداشت دار هستند.

در برخی ست های مدیران، جعبه بسیار نفیس، سررسید ارگانایزر و اقلام های بسیار باکیفیت استفاده میشود. این نوع ست ها نسبت به دیگر پک های مدیریتی دارای ارزش مالی بیشتری هستند.

ست مدیریتی

سفارش ست مدیریتی مدیران از شرکت مجریان

برای سفارش ست های مدیریتی از شرکت مجریان ابتدا از طریق سایت mojrian.net نمونه های موجود در این شرکت را بررسی کرده و از طریق کارشناسان فروش این مجموعه استعلام موجودی و حداقل تعداد سفارش نموده و سپس با توجه به بودجه اختصاص داده شده به این کار اقدام به خرید نمایید.

مجموعه تبلیغاتی مجریان، با داشتن چاپخانه مستقل و مجهز یبا سابقه ای بیست ساله یکی از بهترین شرکت های تبلیغاتی است.

چاپخانه مجریان با داشتن سابقه ای بیش از بیست سال و با همکاری با برند ها و سازمان ها مختلف در تهران و در سراسر ایران، توانسته است طی سالهای پیاپی بالاترین میزان نرخ رضایتمندی مشتری را کسب نماید.

از این رو این آژانس تبلیغاتی و چاپخانه تحت مدیریت این آژانس میتواند از بهترین شرکت ها جهت سفارش انواع هدیه های تبلیغاتی باشد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.