ست مدیریتی

ست مدیریتی تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی کاربردی

ست مدیریتی مجموعه ای از لوازم نفیس و تزئینی و درعین حال کاربردی میباشد که برای میز اداری مدیران، مسئولان ارشد، کارمندان و حتی افراد عادی به عنوان هدایای تبلیغاتی میتوان از آنها استفاده کرد. از ست مدیریتی بیشتر برای هدف قرار دادن تبلیغات و بازاریابی به کار گرفته میشود. این نوع ست ها امکان چاپ و حک لوگو، نوشته، شعار و آرم دلخواه و هرطرح دیگری با درخواست شما بر روی انواع ست های مدیریتی چاپ میشود.

ست مدیریتی تبلیغاتی هدیه‌ای است که برای مدیران و معاونین و کارمندان درجه اول شرکت‌ها و سازمان‌ها در نظر گرفته می‌شود. ست مدیریتی تبلیغاتی در انواع و اجناس گوناگون در بازار موجود است و بسته به رشته و زمینه کاری قابل سفارشی سازی است. انواع رایجی از این ست مدیریتی به گونه‌ای پکیج بندی می‌شوند که مناسب با هر شغل، صنف و زمینه کاری باشد. خرید ست مدیریتی تبلیغاتی بیشتر به صورت مناسبتی، به ویژه اعیاد و جشن‌ها و همچنین برای مراسم‌های قدردانی از مدیران و کارکنان انجام می‌شود.

ست های تبلیغاتی مدیریتی میتوانند به پیشرفت کاری و همچنین جلب اعتماد مدیران و مشتریان بسیار کمک کند، و اگر بخواهید به مدیر ارشد خود و یا همکاران خود هدیه ای بدهید نمیتوانید یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت مانند خودکار تبلیغاتی و یا لیوان تبلیغاتی و … را انتخاب کنید پس باید یک هدیه تبلیغاتی درخور جایگاه اجتماعی مخاطب مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید.

ست مدیریتی تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی کاربردی

همان طور که از نام این محصول پیداست ست های مدیریتی بیشتر مخصوص مدیران و کارمندان ارشد مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از رایج ترین روش برای برقراری ارتباط با مدیران شرکت های رقیب دادن هدیه به آنان می باشد. ست مدیریتی از انواع و مدل های مختلفی برخوردار است که با توجه به تناسب و ارزش مالی آن به عنوان برترین هدایای تبلیغاتی ارائه می شوند. این نوع ست ها می تواند از نوع چرم طبیعی ، چرم مصنوعی ، فلزی و … تشکیل شده باشند. این ست های تبلیغاتی شامل ست مدیریتی دوتکه، سه تکه و یا حتی می تواند شامل هدایای بیشتری باشد که از خودکار، جاکلیدی، کیف پول جیبی یا کیف پول پالتویی، جاکارتی، فلش مموری و … تشکیل می شود.

انواع ست مدیریتی تبلیغاتی

ست مدیریت تبلیغاتی انواع مختلفی دارد، برای مثال ست سررسید و سالنامه و تقویم و یادداشت، ست تبلیغاتی الکترونیکی، ست های چرمی تبلیغاتی ، ست روزمره و … .

هر کدام از این ست ها شامل انواع و مدل های مختلفی میباشند که می توان با توجه به مقدار هزینه شما کم و زیاد شوند.

هر ست مدیریتی با توجه به نوع کاربردی که دارد می تواند مدل های مختلفی داشته باشد، مانند:

  • سررسید یا سالنامه شامل قطعات ( وزیری ، اروپایی ، ارگانایزر ، یک شهتم و تقویم جیبی یا سررسید پالتویی).
  • انواع خودکار و روان نویس شیک و خاص.
  • انواع کیف پول چرم و ترمو به صورت ساده و مدیریتی.
  • انواع جاکارتی در طرح های مختلف به صورت مگنتی و یا دکمه ای.
  • انواع جاکلیدی با بند های چرم و فلزی.
  • انواع پاوربانک تبلیغاتی با آمپر های متفاوت.
  • انواع فلش تبلیغاتی به حجم حافظه ای مختلف.
برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.