نیم ست مدیریتی O133

ست مدیریتی تبلیغاتی نفیس

یکی از بهترین هدیه های تبلیغاتی نفیس برای مدیران، ست مدیریتی است. ست های مدیریتی دارای انواع مختلفی از نظر نوع آیتم ها و جنس و… هستند. در ادامه با رایج ترین  این نوع پک های مدیریتی تبلیغاتی آشنا میشوید. شرکت های تولیدکننده هدیه های تبلیغاتی زیادی هستند که در این زمینه فعال بوده و با گذشت زمان سعی بر این دارند که کیفیت آیتم های خود را بالاتر از قبل ببرند.

ست مدیریتی تبلیغاتی

ست‌های مدیریتی تبلیغاتی دارای انواع مختلفی از نظر نوع کاربرد و نوع آیتم ها دارند، به طور نمونه یکی از رایج ترین ست‌های تبلیغاتی، ست‌های مدیریتی سررسید هستند. این نوع ست های تبلیغاتی، ارای حداقل یک نوع سررسید تبلیغاتی هستند، اگر بخواهیم نفیس ترین نوع ست‌های مدیریتی تبلیغاتی سررسید دار را به شما معرفی نماییم، ست هایی هستند که سررسید موجود در آن از نوع سررسید های کلاسوری یا ارگانایزر باشد. بنابراین میتوانید برای ارائه به مدیران و یا کارمندان ارشد خود از این نوع سررسید ها به عنوان هدیه ای مدیریتی و نفیس استفاده نمایید.

نیم ست مدیریتی O167

اقلام ست‌های مدیریتی

پک مدیریتی و ست های تبلیغاتی مدیرتی، میتوانند در اقلام مختلفی به تولید برسند، این نوع دسته بندی و تفکیک ست ها میتواند بر حسب نوع اقلام و یا تعداد آیتم های موجود در پک صورت گیرد.

به عنوان نمونه در شرکت تبلیغاتی مجریان، ست های تبلیغاتی مدیریتی و دیگر هدیه های مدیریتی از دو تکه و تا شش تکه یا بیشتر نیز به تولید میرسند، بنابراین میتوان گفت که یکی از قابل اطمینان ترین و تولید کننده های اصلی در این زمینه شرکت تبلیغاتی مجریان و به همراه چاپخانه متصل به آن است.

خب! نمیخواهیم خیلی به معرفی شرکت بپردازیم و از اصل موضوع دور شویم.

همانطور که میگفتیم، ست ها در تعداد اقلام ها و انواع مختلف آیتم ها به تولید میرسند، به عنوان مثال ست های الکترونیکی تبلیغاتی به دلیل وجود همه اقلام الکترونیکی و ی وجود چند آیتم الکترونیکی در آن، و یا ست های سررسید به خاطر وجود یک سررسید تبلیغاتی در ست!

سفارش پک مدیریتی تبلیغاتی

برای سفارش هدیه های تبلیغاتی از جمله پک های تبلیغاتی و مدیریتی، میتوانید به وبسایت www.mojrian.net مراجعه کرده و نمونه های موجود در سایت را از منوی سایت بخش سررسید > ست‌مدیریتی مشهاده و نوع ست خود را انتخاب کنید.  علاوه بر انتخاب نوع ست، باید تعداد سفارش و هزینه ی را که برای این کار میخواهید در نظر بگیرید را نیز مشخص نمایید. در واقع ابتدا بودجه خود را مشخص و سپس تعداد سفارش خود را تعیین نمایید.

پس از تعیین تعداد سفارش و نوع ست مورد نظر باید با یکی از مشاوران فروش و تبلیغات شرکت مجریان تماس گفته و با توجه به اطلاعاتی که پس از مشاوره دریافت مینمایید اقدام به ثبت سفارش نهایی نمایید.

در اغلب کارها نمیتوانید نوع جعبه ست را سفارشی سازی نمایید. بنابراین در انتخاب پک مدیریتی خود نهایت دقت را داشته باشید.

یکی از دلایلی که همکاری با شرکت تبلیغاتی مجریان را تایید میکند، دارا بودن چاپخانه مستقل زیر نظر این مجموعه میباشد. بنابراین با توجه به سابقه بالای امور چاپ و تبلیغات در این شرکت، جای نگرانی برای چاپ روی هدیه های تبلیغاتی و کیفیت آنها نخوهید داشت.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.