ست هدیه مدیریتی

ست مدیریتی تبلیغاتی بهترین هدیه به مدیران

یکی از بهترین و کاربردی ترین هدیه های تبلیغاتی به مدیران و کارمندان ارشد و یا مخاطبان یا مشتریان خاص، ست مدیریتی است. ست‌های مدیریتی تبلیغاتی که دارای اواع مختلفی از حیث تعداد و نوع اقلام، وع جعبه و یا نوع کاربرد هستند.

این نوع هدیه های تبلیغاتی مدیریتی را باید با بالاترین کیفیت تهیه کرد، چرا که این نوع هدیه ها باید به نوع ی نفیس بنظر برسند.

در ادامه قصد داریم به معرفی بشتر این نوع هدیه مدیریتی بپردازیم تا بتوانید در این زمنیه اطلاعاتی را کسب و سپس در صورت نیاز اقدام به سفارش آن نمایید. چرا که بهتر ست قبل از هر استراتژی تبلیغاتی اطلاعات لازم را کسب و برای اجرای آن برنامه ریزی نمود.

ست مدیریتی تبلیغاتی

پک های مدیریتی تبلیغاتی در واقع از بهترین نوع هدیه های تبلیغاتی برای مدیران هستند. این ست ها اغلب در اقلام دو تکه تا شش و یا بیشتر تولید میشوند. در این بین ست هایی نیز هستند که دارای یک جلد سررسید نفیس میباشند، همچنین ست هایی وجود دارند که اغلب آیتم ها و یا تمام آیتم های آن از لوازم الکترونیکی بوده و آنها را با عنوان ست الکترونیکی میشناسند.

انواع پک مدیریتی تبلیغاتی

ست‌های مدیریتی نیز مانند دیگر هدیه های تبلیغاتی یا مدیریتی، دارای انواع مختلفی هستند، در ادامه به معرفی و بررسی بیشتر هر یک میپردازیم؛

پک مدیریتی سررسید

این نوع ست ها قطعا دارای یک جلد سررسید نفیس وزیری یا اروپایی، یادداشت دار و یا سررسید های ارگانایزر هستند. این نوع سررسید ها در بین مدیران محبوبیت خاصی دارند و میتوانند تاثیرات مثبتی را بر روی ذهن هدیه گیرنده بگذارند.

ست مدیریتی O129

پک مدیریتی نفیس

یکی دیگر از انواع ست‌های مدیریتی، ست هایی هستند که از دید مدیران بسیار جذابتر و نفیس تر بنظر میرسند، و دلیل آن نفیس بودن آیتم ها و جعبه ست لاکچری آن است، البته این نوع ست ها در مقایسه با سایر دارای قیمت بالاتری هستند.

 

این نوع پک ها معمولا دارای یک آیتم نفیس مانند سررسید ارگانایزر و یا یک کیف دستی سمینر مدیریتی نیز هستند.

ست الکترونیکی

ست های الکترونیکی دارای آیتم های الکترونیکی هستند، مانند پاوربانک، هدفون، هندزفری، اسپیکر، شارژر فندکی، فلش مموری و یا انواع دیگر هدیه های تبلیغاتی الکترونیکی.

ست مدیریتی

سفارش ست مدیریتی تبلیغاتی

اگر صاحب یک کسب و کار باشید و یا قصد بر ارائه یک هدیه نفیس به کارمندان ارشد و یا مدیران ارشد و یا مشتریان خاص را دارید، بهترین انتخاب، ست مدیریتی تبلیغاتی ات. بنابراین ما اطللاعاتی که باید در این زمنیه تا پیش از ثبت سفارش داشته باشید را در اختبارتان قرار دادیم. حال شما میتوانید یک شرکت تبلیغاتی که خود مستقیما تولید کننده اصلی و یا وارد کننده اصلی این نوع هدیه های نفیس باشد را بیابید. برای این کار با مقایسه قیمت ها و نمونه کارها در اینترنت میتونید به چنین شرکت تبلغیاتی برسید همچنین اینکه انتخاب چاپخانه نیز مانند برگزیدن شرکت تبلیغاتی درارای اهمیت ویژه ای است، چرا که هدیه دادن از طرف یک برند و یا یک شرکت و کسب و کار، با چاپ آرم روی هدیه صورت میگیرد، بنابراین انتخاب چاپخانه نیز دارای اهمیت ویژه میباشد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.