ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی دوست دار محیط زیست

ساک دستی‌ های تبلیغاتی بر اساس سفارش شما ساخته می‌شوند. یعنی شما می‌توانید ابعاد، رنگ، نوع دسته، گرماژ و… ساک دستی را با توجه به سلیقه و نیاز خود تعیین کرده و سفارش دهید. حداقل تیراژ این کار ۱۰۰۰ عدد می‌باشد و چاپ روی آن چاپ سیلک است. این هدایای تبلیغاتی عضو جدا نشدنی در کالاهای مصرفی نمایشگاهی می‌باشد. هر شرکتی حتی اگر قصد خرید هیچ هدیه‌ای برای استفاده در غرفه خود را نداشته باشد نمی‌تواند از خرید ساک دستی تبلیغاتی چشم ‌پوشی کند. زیرا کاتالوگ یا بروشور خود را باید در ساک دستی قرار داده و به مشتری تحویل دهد. ساک دستی تبلیغاتی علی رقم اینکه هدیه ارزانی می‌باشد ولی مانند یک بیلبورد متحرک در نمایشگاه عمل می‌کند.

ساک دستی تبلیغاتی

اگر می‌خواهید ساک دستی شما در نمایشگاه متمایز بوده و مشتریتان تا آخر نمایشگاه و حتی بعد از آن، آن را نگه دارد در انتخاب آن حتما دقت کنید که موارد زیر در آن رعایت گردد:

ابعاد مناسب داشته باشد

ابعاد آن به گونه‌ای باشد که فضای مناسب نه تنها به اندازه بروشورهای شما، بلکه به اندازه بروشورها و هدایای تبلیغاتی دیگر شرکت کنندگان نیز را داشته باشد.

بسیار مقاوم باشد

ساک دستی‌ها باید بتوانند تحمل وزن زیاد بروشورها یا هدایا را داشته باشند. به همین دلیل ما استفاده از ساک دستی مقوایی را پیشنهاد نمی ‌کنیم. البته این مورد بستگی به جنس مقوای ساک دستی نیز دارد، بهتر است از کیفیت مقوا و جنس ساک دستی ها اطمینان حاصل کنید.

از رنگ و طرح مناسب استفاده کنید

اگر مایل هستید که لوگوی شما روی ساک دستی تبلیغاتی چاپ شود باید این نکته را بدانید که برای لوگوها و طرح‌های قرمز، آبی، سبز و… بهتر است رنگ ساک دستی را روشن انتخاب کنید تا رنگ چاپ روی آن کاملا خودش را نشان دهد و اگر ساک دستی‌هایی با رنگ تیره انتخاب می‌کنید حتما باید رنگ چاپ شما طلایی یا نقره‌ای باشد. در نظر داشته باشد چاپ رنگ سفید روی ساک دستی‌های تیره پوشش کافی را ندارد و امکان پذیر نیست.

این نوع ساک دستی‌ها قابل بازیافت هستند و آسیبی به محیط زیست نمی‌زنند. مدت زمان استفاده از آن‌ها خیلی بیشتر از ساک دستی‌های مقوایی، کاغذی و نایلونی است.

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی دوست دار محیط زیست

فرقی نمی‌کند کسب و کار شما چه اندازه و در چه زمینه ‌ای باشد. مدیرعامل یک کارخانه بزرگ تولید پوشاک باشید، یا یک فروشنده اینترنتی زیورآلات. صاحب یک کتاب ‌فروشی کوچک باشید یا رئیس یک شرکت واردات-صادرات. محصول شما اگر قرار است به دست مشتری نهایی برسد، به ساک دستی نیاز خواهید داشت. حتی اگر تولیدکننده عمده یک کالا هستید که در کارتن‌ها یا کیسه‌های بزرگ برای مشتریانتان ارسال می‌شود، باز مشتریان و نمایندگان فروش شما برای توزیع کالا بین مصرف‌کنندگان نهایی به ساک دستی که بعضی از افراد به آن ساک خرید، پاکت تبلیغاتی و یا شاپینگ بگ (Shopping Bag) می‌گویند نیاز خواهند داشت.

اگر تاکنون از نایلون‌های پلاستیکی برای این منظور استفاده می‌کردید، کمی تأمل کنید و به تفاوت‌های این دو نوع بسته‌بندی توجه کنید. ما معتقدیم استفاده از ساک دستی تبلیغاتی در مقایسه با نایلون‌های پلاستیکی یک انتخاب هوشمندانه برد- برد است، زیرا هم موجب افزایش رضایتمندی مشتری و ماندگاری نام و آوازه برند شما می‌شود و هم ادای دین به نسل آینده با جلوگیری از دفن شدن محیط زیست در زیر انبوه زباله‌های تجزیه‌ناپذیر می‌شود. مگر رضایت مشتریان و وفاداری آنها در کنار سعادت و سلامت فرزندان‌تان مهم‌ترین هدف و اصل اعتقادی شما نیست

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.