÷

ساک دستی تبلیغاتی باکاغذ کرافت

چاپ ساک تبلیغاتی یک نیاز و ضرورت در نمایشگاه هاست، به نوعی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی نیز بشمار می آید.

زمانی که در نمایشگاه ها برای تبلیغ محصول خود، غرفه ای اجاره می‌کنید به فکر طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی مخصوص محصول خود نیز باشید. در نمایشگاه ها غرفه ‌های زیادی وجود دارند که هر کدام محصول خود را در معرض نمایش عموم قرار داده‌اند و بروشورها و تراکت‌ها و … فراوانی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

زمانی که بروشورها و تراکت‌های شما همراه با یک بگ تبلیغاتی که بتوان چیزهای دیگری را نیز درون آن قرار داد ارائه شود مطمئن باشید علاوه بر این که افراد بیشتری از غرفه‌ی شما این محصولات را تهیه می‌کنند، یک منبع سیار تبلیغ و بازاریابی نیز خواهید داشت.

اگر تراکت های جمع و جور یا بروشورهای نازک توزیع می‌کنید، یک ساک دستی کاغذی ساده مانند کاغذ کرافت کافی خواهد بود. از لوگوی شرکت یا کمپین تبلیغاتی خود برای پوشاندن کامل ساک دستی استفاده کنید چرا که کل سطح ساک های دستی قابلیت چاپ دارد. مشتریان خود را بوسیله ساک های ساده مارک دارشده که دارای دستگیره‌های پیچیده هستند، جذب کنید. این ساک‌های کاغذی چاپ شده از طریق کاغذهای مختلف ساده و زیبا افراد را به خود مجذوب می کنند. در ادامه به معرفی کوتاه و تعریفی از کاغذ کرافت جهت اطلاعات بیشتر شما عزیزان پرداخته ایم؛

کرافت چیست

کرافت در زبان آلمانی به معنای نیرو و قدرت میباشد. رنگ کاغذ کرافت معمولا قهوه ای میباشد اما در قسمت رنگبری در کارخانه آنرا به سفید هم میتوانند تغییر دهند. این نوع کاغذ جنس بسیار مناسبی برای چاپ ساک دستی تبلیغاتی است.

تفاوت کاغذ کرافت با کاغذ های دیگر در چیست

بعد از بدست آوردن خمیر چوب که از درخت های جنگلی (پهن برگان و سوزنی برگان) و فیبر های سلولوزی درست شده، ابتدا با ماده کیلور سیاه،یا سفید ترکیب میشود، سپس این ماده در فشار زیر اتمسفر پخته میشود و در آخر در مرحله شست و شو ماده کیلور از فیبر های سلولوزی جدا شده و در مراحل خاصی این ماده به شکل کاغذ به بازار عرضه میشود. این نوع کاغذ نیز به مانند سایر اجناس موجود در بازار در سایز ها و گرم های مختلف به بازار عرضه میشود. کاغذ کرافت به صورت رول و به صورت شیتهایی با عرض های مختلف و گرماژ ۳۷ تا ۲۵۰ گرم موجود است.

ساک دستی تبلیغاتی

چاپ ساک دستی تبلیغاتی

همانطور که در دیگر مقالات و مطالب قبلی نیز به این نکته اشاره و تاکید کرده ایم، چاپ هدایای تبلیغاتی بویژه ساک دستی تبلیغاتی از حساسیت خاصی برخوردار است. اگر هدیه تبلیغاتی یا بگ تبلیغاتی که میخواهید به مشتری و یا مخاطبان خود ارائه دهید فاقد کیفیت مناسب باشد، تبلیغات و بازاریابی شما عملا با شکست مواجه خواهد شد. پس بهتر است که پیش از هر کاری یک چاپخانه مطمئن و باسابقه را جهت این امر مهم انتخاب و چاپهای خود را پس از یک طراحی قوی سفارش دهید.

برای انتخاب چاپخانه بهتر است شرکت تبلیغاتی را برای طراحی ساک دستی تبلیغاتی انتخاب کنید که خود نیز دارای یک چاپخانه با امکانات بروز و مستقل باشد. در این صورت شما دیگر هزینه های اضافی واسطه گری ها جهت چاپ بک تبلیغاتی را نخواهید داد.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.