ساک دستی آماده

ساک دستی آماده تبلیغاتی یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک

بسیاری از سازمان ها و شرکت ها جهت ارائه محصولات خود از ساک دستی با نام و آرم خود استفاده میکنند، اگر در طراحی ساک دستی خلاقیت بکار رفته باشد این ساک دستی ها بعد از ارائه محصول نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این کار میتواند به بازاریابی و تبلیغات شرکت نیز کمک بسیاری کند. ساک دستی ها گاها به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار میگیرند، استفاده از هدایای تبلیغاتی ارزان میتواند به معرفی محصولات و خدمات یک کسب و کار نوپا کمک بسیاری کند.

استفاده از ساک دستی آماده به عنوان هدیه تبلیغاتی

برخی از شرکت ها و کسب و کار ها به جای دادن طرح اختصاصی و یا سفارش تولید ساک دستی تبلیغاتی، از ساک دستی آماده جهت چاپ نام و برند خود بر روی آن استفاده میکنند. این کار هم در زمان انجام سفارش کمک بسیاری میکند و هم در مواقعی که تیراژ سفارش بالاست و زمان اندکی برای انجام سفارش وجود دارد استفاده میشود.

ساک دستی آماده تبلیغاتی در رنگ و جنس و اندازه های مختلفی به چاپ میرسند، البته در انتخاب تولید کننده هدایای تبلیغاتی و چاپخانه مورد نظر بسیار دقت کنید زیرا هیچ فردی که هدیه تبلیغاتی مانند ساک دستی را دریافت میکند دوست ندارد از یک ساک دستی که به سرعت از بین برود استفاده کند، اگر هدیه تبلیغاتی که به مخاطبان خود ارائه میدهید باکیفیت نباشد اعتماد مخاطبانتان از شرکت و کسب و کار شما سلب میشود.

ساک دستی آماده تبلیغاتی یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه یک ساک دستی تبلیغاتی میتواند به تبلیغات و جذب مشتری برای کسب و کار ما کمک کند. با چاپ نام و لوگوی خود بر روی یک ساک دستی با چاپ باکیفیت و ارائه آن به مشتری، به ازای هر نفر صد ها نفر دیگر نیز با نام شما آشنا خواهند شد به این صورت که ساک دستی توسط افراد جهت خرید کردن به بازار و خیابان برده میشود و این یعنی شما به هر فرد یک بیلبرد تبلیغاتی متحرک هدیه داده اید و صد ها و هزاران نفر توسط هر یک شخص هدیه گیرنده با نام و برند شما آشنا میشوند.

ساک دستی ارزان

انواع ساک دستی آماده از نظر جنس

ساک دستی های تبلیغاتی نیز مانند دیگر هدایای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی است، که در ادامه چند نمونه از آنها را عنوان میکنیم؛

  • ساک دستی کاغذی
  • ساک دستی واتر
  • ساک دستی کرافت
  • ساک دستی گلاسه
  • ساک دستی سوزنی
  • ساک دستی پارچه ای

مزایای استفاده از ساک دستی آماده کاغذی

ساک دستی های کاغذی دارای مزایای بسیاری هستند از جمله آنها میتوان به تاثیر تبلیغاتی آنها برای محبوبیت برند اشاره کرد. در کنار تنوع جنس کاغذ (وزن های مختلف + نوع گلاسه، کرافت و یا تحریر) به دلیل دارا بودن قابلیت های مختلف برای افزایش جذابیت ظاهری پس از مرحله ی طراحی و چاپ مثل ایجاد طلاکوب ، نقره کوب ، برجسته و همچنین سلفون های مات و براق و یا تنوع در انتخاب نوع دسته ها مثل دسته موزی ، منگنه ای ، کاغذی و بندی به عنوان یک محصول تاثیرگذار و محبوب در ایران و جهان شناخته شده است.

از مزایای کلی استفاده از ساک دستی های تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی این است که ساک دستی ها با توجه به سبک و کم حجم بودنشان در هر جا و هر شرایطی قابل استفاده هستند و اگر دارای جنس باکیفیتی باشند تا مدتها توسط مخاطبان مورد استفاده قرار میگیرند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.