چاپ سررسید 1401, سررسید 1401, سررسید, سفارش سررسید, طراحی سررسید

روند چاپ سررسید ۱۴۰۲

یکی از بهترین و موثرترین روش های تبلیغاتی، خرید هدایای تبلیغاتی است. انواع هدیه های تبلیغاتی از هدیه های ارزان قیمت گرفته تا هدیه های تبلیغاتی نفیس میتوانند جزو این دسته باشند.روند چاپ سررسید ۱۴۰۲ به عنوان هدیه تبلیغاتی سال جدید میتواند یکی از بهترین و تاثیرگذارترین روش های بازاریابی برای هر نوع کسب و کار و برندی باشد. فلسفه تبلیغات با استفاده از هدیه های تبلیغاتی چیز پیچیده ای نیست تنها به بررسی و برنامه ریزی رست نیاز دارد تا در نهایت به نتیجه مطلوب و دلخواه ختم شود.

چرا سررسید ۱۴۰۲ ؟

یکی از قدیمی ترین و پرطرفدار ترین هدیه های تبلیغاتی استفاده از سالنامه و سررسید ۱۴۰۱ است. برند ها و سازمانها، شرکت ها و انواع کسب و کارها از نیمه دوم سال شروع به سفارش و چاپ سررسید ۱۴۰۲ میکنند. شرکت های تبلیغاتی زیادی نیز در این زمینه با واسطه و یا بدون واسطه اقدام به فرو و چاپ انواع سالنامه مینمایند. اغلب این شرکت های تبلیغاتی با واسطه کار میکنند و تنها هزینه های چاپ و طراحی را به عنوان بخشی از خدمات شرکت خود به کسب و کارها ارائه مینمایند.

تولیدکننده سررسید

اینکه قصد همکاری با شرکت های واسط را دارید یا مستقیما میخواهید با تولیدکننده های سالنامه همکاری نمایید امری اختیاری است. اما اگر برای این امر برنامه ریزی دقیق و مهمی دارید و هزینه ها در این بین اهمیت دارند، باید با شرکت هایی که خود تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی هستند همکاری نمایید. شرکت تبلیغاتی مجریان سابقه ای در طول چند دهه در زمینه تبلیغات و هدیه های تبلیغاتی و همچنین چاپ دارد. این شرکت علاوه بر تولید کننده بودن دارای یک چاپخانه دیجیتال مستقیم نیز میباشد.

ادامه مطلب
چاپ آرم روی ست مدیریتی نفیس جدید

طراحی و چاپ سررسید

بعد از اینکه یک برند تصمیم بر سفارش سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی را میگیرد. ابتدا باید طرح لوگو خود را و همچنین اطلاعاتی که میخواهند در لت های سررسید طراحی و چاپ شود را آماده نموده و سپس اقدام به سفارش و چاپ سررسید نمایند. پس از طراحی لوگو و آماده سازی اطلاعات دیگر برای طراحی و چاپ میتواند با یک شرکت تبلیغاتی تولید کننده سررسید ارتباط گرفته و سفارش خود را به ثبت برساند.

مسئله چاپ سررسید یکی از مهمترین مراحل تهیه آن است که باید در این مرحله تحقیق های زیادی در مورد چاپخانه و نحوه کار آن انجام شود. شرکت تبلیغاتی مجریان با داشتن چاپخانه ای مستقل و واحد تا کنون توانسته است با صد ها برند و سازمان در کشور در زمینه تهیه و چاپ هدیه های تبلیغاتی از جمله سررسید همکاری نماید. بنابراین میتواند انتخاب مناسبی جهت همکاری باشد.

اهمیت موضوع چاپ سررسید برمیگردد به نتایجی که در نهایتِ ارائه به مشترین بدست می آید. از این نظر که اگر سررسید فاقد کیفیت لازم باشد، و یا صحافی و چاپ نامناسبی داشته باشد قطعا مورد استقبال و استفاده گیرندگان که مشتریان آن برند هستند واقع نمیگردد.

قطعا هیچکس با دریافت سررسیدی که با کمی استفاده برگ برگ شود و یا فاقد کیفیت مناسب باشد احساس رضایت نخواهد داشت و نمیتواند به آن برند اعتماد کند. پس با وسط آمدن موضوع اعتماد باید به فکر انتخاب یک چاپخانه مطمئن باشید.

 

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *