رودری انتخاباتی, رودری خودرو, رودری ماشین

رودری انتخاباتی

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

رودری انتخاباتی میتواند جزو ابزارهای تبلیغاتی موثر برای یک نامزد انتخاباتی باشد. رودری ها با ابعاد کمتری از آفتابگیر ها روی درب خودرو نصب میشوند. روی این نوع ابزار تبلیغاتی میتوان شعار و کد انتخاباتی کاندید را چاپ و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مخاطب ها ارائه داد.

طبق نظر کارشناسان تبلیغات و بازاریابی در هر زمینه تبلیغاتی این دیده شدن و اعتماد سازی میان مخاطبان است که اهمیت دارد و میتواند یک برند، شخص و یا کسب و کار را به مردم معرفی نماید.

با توجه به اینکه استفاده از کاغذ های بدون کاربرد و چاپ تبلیغات انتخاباتی بصورت پوستر و یا کارت ویزیت و… تاثیر چندانی در دیده شدن و مهم تر از آن ثبت شدن نام در ذهن مخاطب ندارد، علاوه بر آن با چاپ بیهوده انواع تبلیغات کاغذی، به طبیعت آسیب جدی وارد میشود.

ایده استفاده از هدیه های تبلیغاتی سالهاست که در روند تبلیغات و بازاریابی انواع برند ها و یا حتی کاندید های انتخاباتی مورد استفاده قرار میگیرد. هدیه های تبلیغاتی به دلیل کاربردی بودنشان حس خوبی را به مخاطب القا میکنند. همواره اسن روش تبلیغات، مورد استقبال برند ها و صاحبان کسب و کارها قرار گرفته است.

چاپ رودری انتخاباتی

برای چاپ رودری انتخاباتی، ابتدا شعار انتخاباتی و کد یا نام کاندید مورد نظر روی آن بصورت طرح اولیه طراحی شده و سپس برای چاپ به چاپخانه ارسال میگردد. پس از آن با ارائه رودری ها تبلیغاتی به مردم و راننده ها خصوصا تاکس های سطح شهر و یا تاکسی های اینترنتی، میتوانید نتایج بسیار مثبتی را از برنامه تبلیغاتی تان کسب نمایید.

با نصب رودری روی درب اتومبیل و جابجایی ماشین در سطح شهر و جاده ها و یا پارک شدن خودرو در کنار خیابان و کوچه ها در واقع بصورت یک بیلبرد تبلیغاتی عمل خواهد کرد. اگر این رودری روی درب اتومبیل یک تاکسی یا تاکسی اینترنتی نصب شود، مورد توجه مسافرانی که شبانه روز از آن تاکسی استفاده میکنند نیز قرار میگیرد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.