فلش تبلیغاتی

دلایل مهم برای انتخاب فلش مموری تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی بزرگترین و عالیترین راه برای ایجاد یک تصویر اولیه و پایدار از توانایی های شما در ذهن کاربران و مشتریان شما است. هدایای تبلیغاتی در مقابل روشهای دیگر تبلیغات اثرگذاری و ماندگاری بیشتری دارند و حقیقت این است که پیداکردن مشتری جدید و افزایش فروش راه ساده ای برای هیچ کمپانی نیست.

به کمک هدایای تبلیغاتی میتوان براین چالش بزرگ غلبه نمود ،یک هدیه تبلیغاتی موثر احتیاج دارد عملی و تاثیرگذار باشد. با نزدیک شدن به پایان سال اکثر شرکتها و سازمانها برای تهیه هدیه تبلیغاتی سال نو شروع به تکاپو می کنند و در این بین پیدا کردن بهترین ایده برای تهیه هدیه تبلیغاتی مناسب بسیار حائز اهمیت میباشد.

هدایای تبلیغاتی برند شمارا ایجاد میکنند و اطلاعات و خدمات شمارا درحال نمایش می گذارند.به کمک هدایای تبلیغاتی میتوانید پتانسیلها و توانایی های برند و سازمان خود را ارتقا داده و نقاط قوت خود را نشان دهید.

هدایای تبلیغاتی سفیران سازمان و خدمات شما در دستان کاربران و مشتریان شماهستند که بصورت خاموش و ماندگار ،نام و قابلیتهای شما را در ذهن آنها ماندگار میکنند.

چه محصولاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی میتوانند موثر باشند

اینکه چه نوع هدایای تبلیغاتی برای یک سازمان موثر است را نوع کار و خدمات ان سازمان مشخص میکند. فرض کنید اگر سازمان شما در فیلد ورزش کار میکند مسلما لباسهای ورزشی ، کلاه و غیره که دقیقا در فیلد کاری سازمان شماست بسیار موثر خواهد بود اما نکته مهم در این رابطه اینست که کاربران و مشتریان شما در تمام سالهای گدشته از سازمان شما هدایای تبلیغاتی از این دست را دریافت کرده اند و شاید دیگر برایشان جذابیتی نداشته باشد.!!!!!!

اکنون این سوال مطرح میشود که چگونه بهترین هدیه تبلیغاتی را برای سازمان و مشتریان خود تهیه کنیم تا همیشه ماندگار و تاثیر گذار باشد و همچین در دیدگاه و دهنیت مشتریان شما نشان از قابلیتها و توانایی شما را داشته باشد و از همه مهمتر اینکه جدید و خاص باشد.

البته تا اینجا با مطرح شدن این سوال ممکن است گزینه های بسیار مناسب و خوبی در ذهنتان بیاید که بعد از مطالعه این مقاله میتوانید به سایت آژانس تبلیغاتی مجریان که اکثر برند ها با نام و چاپخانه آن آشنایی دارند مراجعه کنید و انواع هدایای تبلیغاتی خاص را مشاهده کنید.

معرفی فلش مموری تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ماندگار و پرطرفدار

دلایل مهم برای انتخاب فلش مموری به عنوان هدیه تبلیغاتی (فلش تبلیغاتی)

در بررسی سودمندی و کارایی فلش مموری تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی این نکته کافیست که ،امروزه تمام شرکت های تجاری به دنبال روش های منحصر به فرد و مقرون به صرفه برای ارتقاء کسب و کار خود هستند.در سال های اخیر، فلش مموری با نام تجاری محبوب و موثر برای بسیاری از شرکت ها بوده است.در این حالت اگر شما لوگو و خدمات خود را برروی این محصول درج کنید ،در واقع در لحظات نیاز و کارایی در ذهن مشتری خود ماندگار میشوید.

ویژگیهای یک فلش مموری تبلیغاتی

  1. ظرفیت های متفاوت که براساس بودجه و نیاز مشتری قابل تغییر میباشد
  2. اشکال متفاوت فلش مموری که با ساختارهای کارتی ،چرمی، فلزی، چوبی، دستبندی ، کلیدی و …
  3. امکان چاپ برروی فلش مموری در اشکال متفاوت
  4. کوچک و قابل حمل بودن
  5. امکان ذخیره اطلاعات به روشهای مختلف برروی فلش مموری :
  • پیش بارگیری داده ها: شما میتوانید اطلاعات بازاریابی خود را برروف فلش مموری بارگیری کنید ،این مزیت قدرتمند در استفاده از درایوهای USB برای تبلیغات بازاریابی است. در اینجا برخی از انواع رایج که می توانند برای شما پیش بارگذاری شوند عبارتند از: خدمات ، کاتالوگ های محصول، بروشورهای PDF، نرم افزار، فیلم ها و غیره را می توان برای شما بارگیری کرد.
  • اجرای اتوماتیک :قابلیت اجرای اتوماتیک داده های پیش داده شده شما، مانند یک ارائه، به صورت خودکار راه اندازی می شود زمانی که کاربر USB Flash Drive خود را به یک کامپیوتر متصل کند.
  • قفل اطلاعات : اگر می خواهید اطلاعات خود را از حذف تصادفی جلوگیری کنید واطلاعات بازارابی شما برروی حافظه فلش همواره باقی بمانند.ویژگی File Lock بسیار عالی است

انواع فلش تبلیغاتی

فلش مموری با قابلیت داشتن انواع مختلفی از بدنه و ساختار انتخابهای متنوعی را برای هرسازمان به همراه دارد،در زیرچند مدل خاص از فلش مموری را که انتخابهای خوبی به عنوان هدایای تبلیغاتی هستند ؛

فلش مموری چرمی ، فلش تبلیغاتی کریستالی ، فلش فلزی تبلیغاتی ، فلش مموری تبلیغاتی کارتی و یا اختصاصی ، فلش مموری های کلیدی و…. از انواع فلش مموری های تبلیغاتی از لحاظ شکل و ظاهر هستند . که این فلش ها در ظرفیت های مختلف قابل تولید هستند و امکان حک لوگو و نام شرکت به راحتی بر روی فلش مموری وجود دارد که با این کار میتوانید نام و برند خود را برای همیشه در ذهن هزاران مخاطب ماندگار کنید.

اگر فلش های تبلیغاتی شما دارای کیفیت مناسب باشند و رضایت مشتری و مخاطب را به همراهخ داشته باشند باعث میشود که آنها نام و کسب و کار شما را به دوستان و همکاران خود نیز معرفی کنند و از این طریق شما به صد ها نفر دیگر نیز معرفی خواهید شد .

در پایان میخواهیم نکات مهمی را جهت انتخاب و تهیه فلش مموری تبلیغاتی به شما یادآور شویم ؛

فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری یا USB به تمام شکل ها، اندازه ها، ظرفیت های ذخیره سازی، سبک ها و سطح کیفیت متفاوت ارائه میشوند. قبل از اینکه عجله کنید و یک خرید بزرگ از فلش مموری ها را انجام دهید، باید این عوامل را در نظر بگیرید و ارزیابی کنید تا بتوانید بهترین گزینه را برای نیازهای تبلیغاتی خود انتخاب کنید:

کیفیت : کیفیت محصولات در هنگام انتخاب فلش مموری برای تبلیغات خود مهمترین عامل است پس مهمترین نکته انتخاب تولید کننده هدایای تبلیغاتی با کیفیت است. دادن محصولات کم کیفیت تبلیغاتی منجر به ایجاد تجربه منفی و بددر مشتری می شود ومطمئنا به نام و برند شما صدمه میزند.

ظرفیت تراشه: کیفیت تراشه حافظه در داخل فلش مموری در رده های مختلف می باشد، سرعت های خواندن و نوشتن و قابلیت حفظ اطلاعات متفاوت است.مراقب تامین کنندگان که به شما پیشنهاد قیمت پایین ارائه میدهند باشید، آنها می توانند محصولی از کیفیت پایین و یا حتی از محصولات دست دوم به شما ارائه دهند.

گارانتی و پشتیبانی محصول : بدلیل اینکه فلش مموری جزو محصولات الکترونیکی محسوب میشود همواره بایستی با گارانتی بسیار خوب ارائه شود تا مشتری با اظمینان خاطر بتواند ازاین محصول به عنوان یک هدیه تبلیغاتی تاثیر گذار برای سازمان خود استفاده کند.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.