ساک دستی تبلیغاتی

دسته بندی محصولات با  چاپ ساک دستی تبلیغاتی

یکی از پر کاربردترین هدایای تبلیغاتی که امروزه بسیار استفاده می‌شود ساک دستی تبلیغاتی است. از این ساک دستی‌ها به عنوان دسته بندی و نگهداری محصولات خریداری شده در فروشگاه ‌ها و مراکز خرید استفاده می‌شود.

ساک دستی نه تنها در بوتیک ها، فروشگاه ها، فست فودها و بنگاه های مختلف تجاری و اقتصادی که فروشنده کالا و یا محصولات مختلف هستند، بلکه در بسیاری از موسسات و شرکت هایی که صرفا نیاز به معرفی خدمات خود در قالب ارائه هدایای تبلیغاتی و حضور در نمایشگاه ها دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از ساک دستی تبلیغاتی هم برای حمل راحت تر محصولات شما توسط مشتری هم برای تبلیغات بسیار مفید و موثر می باشد.

انواع ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی یکی از پر مصرف ترین هدایای تبلیغاتی است، این ساک دستی دارای انواع مختلفی از نظر نوع جنس می باشد که شامل ساک دستی پارچه ای، ساک دستی سوزنی، ساک دستی برزنتی یا ساک دستی واتر و ساک دستی مقوایی یا کاغذی می باشد.

در میان ساک های تبلیغاتی پارچه ای اخیرا نوعی پارچه از جنس منسوج نبافته تولید می گردد که در بازار هدایای تبلیغاتی مرسوم گشته است که اصطلاحا به آن سوزنی می گویند. این ساک تبلیغاتی بدلیل قیمت مناسب و تنوع رنگ جایگاه ویژه ای در نزد مخاطبان و مشتریان پیدا کرده است. ساک تبلیغاتی از جنس سوزنی را می توان بصورت دوخت ساده و یا کاست دار و دسته آن ها را می توان پانچ ساده یا موزی و یا با دسته بندی و لوپ تولید کرد.

دسته بندی محصولات با  چاپ ساک دستی تبلیغاتی

  • دسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند انواع پوشاک ، ساعت و زیورآلات، قطعات الکترونیکی، لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع مختلفی از کالاهای فروشگاهی دیگر
  • دسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند انواع سر رسید، کتاب، ست‌های مدیریتی، لوح یاد بود و بسیاری از هدایای ارزشمند تبلیغاتی دیگر
  • دسته بندی برای انواع کاتالوگ‌ها بروشورها، فولدرها، اسناد و فهرست که در هنگام برگذاری فستیوال و سمینارها بیشتر از آنها استفاده می‌شود.

چرا بهتر است از ساک دستی آماده استفاده کنیم

ساک های دستی آماده برای شرکت ها و افرادی که برای تهیه هدایای تبلیغاتی و یا ساک دستی زمان محدودی دارند و همچنین هزینه محدودی را نیز برای تبلیغات در نظر گرفته اند مناسب است. با این وجود تهیه ساک دستی آماده برای کسانی که تبلیغات ارزان و موثر میخواهند نیز مناسب است.

برای سفارش ساک دستی آماده و یا چاپ دیگر انواع ساک دستی ها، میتوانید به آژانس های تبلیغاتی مراجعه کنید که در تهیه هدایای تبلیغاتی سابقه زیادی دارند، همچنین بهتر است شرکت تبلیغاتی را برگزینید که خود دارای چاپخانه با تجهیزیات بروز باشد. در این صورت میتوانید با خیال آسوده کارهای چاپ ساک دستی انتخابی و یا دیگر هدایای تبلیغاتی را به آنها سپرده و از گرفتن نتایج مثبت تبلیغات و بازاریابی خود لذت ببرید.

همانطور که میدانید کیفیت چاپ هدایای تبلیغاتی در نتیجه نهایی تبلیغات تاثیرات مستقیم دارد، و اگر میخواهید اعتماد مخاطبان و مشتری ها را به خود جلب کنید بهتر است در انتخاب چاپخانه موردنظر دقت بسیار داشته باشید.

سخن آخر:

ساک دستی کاغذی آماده را باید یکی از مهمترین و پرکاریرد ترین ساک های دستی تبلیغاتی کاغذی برشمرد که برای تست میتوان از آنها استفاده کرد.

اگر شما توان تولید ساک دستی کاغذی بصورت انبوه یا در تیراژ بالا را ندارید و یا میخواهید ساک دستی در تعداد کم داشته باشید و در صورت جواب دادن و کاربردی بودن پاکت آماده کرافت، ساک دستی کرافت در تیراژ بالا چاپ کنید، آن وقت است که باید از ساک دستی های کاغذی آماده استفاده کنید.

مهمترین مزیت های ساک دستی های آماده این است که شما می توانید با کمترین هزینه و کمترین تعداد از ساک دستی های کاغذی بهره بگیرید.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.