جاکارتی چرم

جاکارتی تبلیغاتی

هدیه های تبلیغاتی جزو بهترین روش های تبلیغاتی برای بازاریابی هستند، از این رو موسسات، شرکت ها و برند ها و… برای تبلیغات و بازاریابی اقدام به ارائه هدیه های تبلیغاتی کرده و از این طریق محصولات و خدمات خود را به مشتریان و مخاطبان خود معرفی میکنند.

جاکارتی تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی لوکس میباشد که از آن برای تنظیم و نظم بخشیدن به انواع کارت ها مانند کارت ویزیت و کارت های بانکی و سایر کارت ها استفاده میشود. از جاکارتی های تبلیغاتی برای افزایش طول عمر کارت‌ها و جلوگیری از آسیب دیدن کارت و مقاومت بیشتر در مقابل خرابی و پاک نشدن چاپ و اطلاعات روی آن ها را ایجاد میکند.

میتوانید با انجام انواع چاپ روی جاکارتی مانند چاپ نام و لوگوی برند خود را انجام دهید و آنها را به مخاطبان و مشتریان خود هدیه دهید این کار باعث میشود تا تبلیغات شما گسترده تر شود و برند شما در معرض دید اطرافیان قرار بگیرد و تاثیر زیادی را روی آنها ایجاد کند و هر بار استفاده از جاکارتی های تبلیغاتی باعث تکرار و ماندگاری نام و برند شما در ذهن آنها می شود.

انواع جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی فلزی

جاکارتی ‌های فلزی معمولا با طراحی شیک و زیبا تولید می‌شوند. این جاکارتی‌ها با قابلیت نگهداری چندین کارت، بسیار سبک و کاربردی برای مخاطبان هستند. جاکارتی‌های فلزی از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند و مدت زمان زیادی توسط افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند. مخاطبان برند شما با هر بار استفاده از جاکارتی تبلیغاتی و دیدن نام و لوگوی برندتان از کسب‌وکار شما یاد می‌کنند

جاکارتی فلزی چرمی

جنس داخل جا کارتی مخمل میباشد و هر لوگو و آرمی میتوان بر روی جا کارتی هک کرد.

جاکارتی چرمی

جاکارتی‌های چرمی با استفاده از چرم طبیعی مرغوب مانند چرم گاو، گوسفند، شتر و بز تهیه می‌شوند. در این محصول چند عدد جای کارت در نظر گرفته می‌شود تا بتواند به راحتی از کارت‌ها و مدارک افراد نگهداری کند. این جاکارتی‌ها معمولا طوری طراحی می‌شود که مانع از جابه‌جایی و افتادن کارت‌ها می‌شود. جاکارتی‌های چرمی در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند. نام و لوگوی برند بر اساس سفارش مشتریان با استفاده از تامپو لیزر روی این جاکارتی‌ها چاپ می‌شود تا به عنوان هدایای تبلیغاتی در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

جاکارتی فانتزی

جاکارتی‌های فانتزی هم در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع برای گروه خاصی از مخاطبان تولید می‌شوند. این جاکارتی‌ها را بهتر است برای خانم‌ها یا مخاطبان جوان خود در نظر بگیرید. جاکارتی‌های فانتزی نیز برای انواع کارت‌ها قابل استفاده است و از کارت‌های افراد در برابر آسیب‌های محیطی محافظت می‌کند.

جاکارتی پلاستیکی

جا کارتی های پلاستیکی توانستند در بازه های زمانی خاصی در بازار ایران برای خود سهم فروش بالایی دست و پا نمایند.

درواقع جاکارتی هدیه ‌ای پرکاربرد و پرفروش است. این هدیه که در دسته هدایای نمایشگاهی قرار دارد، می‌تواند به صورت تکی یا در قالب ست مدیریتی تبلیغاتی عرضه شود. کاربرد این جاکارتی ‌ها هم برای کارت‌ های ویزیت یا Bussiness card و هم برای کارت ‌های اعتباری استفاده می‌گردد. جای چاپ لوگو در زمانی که فضای مناسب وجود داشته باشد روی جاکارتی است و در صورتی که فضای مناسب وجود نداشته باشد یا سلیقه هدیه دهنده به گونه‌ ای باشد که نخواهد لوگو خیلی جلوی چشم باشد در داخل جاکارتی است.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.