جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی هدیه مناسب برای تبلیغات

هدایای تبلیغاتی ابزار ها و محصولاتی هستند که مدیران شرکت ها و برند ها و کسب و کارها نام و لوگوی خود را بر روی آنها چاپ کرده و آن‌ها را در کنفرانس‌ها، سمینارها، همایش‌ ها و نمایشگاه‌ ها به مشتریان خود می‌دهند، با این کار به نوعی پا به دنیایی از بازاریابی دائمی و تبلیغات ماندگار نهاده اند. این روش تبلیغاتی، یعنی استفاده از هدایای تبلیغاتی میتواند به اندازه شگفت آوری به تبلیغات و بازاریابی و همچنین معرفی یک کسب و کار به مردم کمک میکند. به طوری که نتایج حاصل از این روش بازاریابی باورنکردنی خواهد بود.

همانطور که میدانید هدایای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند. لیوان های تبلیغاتی، انواع ساعت های تبلیغاتی، ست های هدیه و ست های مدیریتی، انواع سررسید و تقویم ها، جاکلیدی و ابزارآلات تبلیغاتی، هدیه های تبلیغاتی الکترونیکی و… . در این مقاله قصد داریم به معرفی بیشتر جاکارتی تبلیغاتی و کاربرد آن در تبلیغات بپردازیم.

معرفی جاکارتی تبلیغاتی

همانطور که می‌دانید هر فردی چندین حساب بانکی دارد و به ازای هر کدام از آنها، یک کارت عابر بانک دارد البته کارت‌های عابر بانک تنها کارت‌هایی نیستند که مردم روزانه به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنند، بلکه کارت‌هایی مانند کارت اتوبوس، کارت مترو، کارت ملی و … نیز وجود دارند که اکثر مردم همیشه آن‌ها را همراه خود دارند و از آنها استفاده میکنند.

به همین دلیل از جاکارتی استفاده می‌کنند تا از گم ‌شدن یا جا گذاشتن هر یک از این کارت‌ها به ویژه کارت‌های بانکی جلوگیری کنند. از این‌ رو می‌توان گفت که جاکارتی وسیله ‌ای بسیار کاربردی است که تمامی مردم به آن نیاز دارند. بنابراین اگر شما صاحب یک شرکت، موسسه، سازمان و هر نوع کسب‌و‌کاری هستید می‌توانید از این نیاز مردم در جهت تبلیغات و برندسازی استفاده کنید. اما چگونه؟ شما با سفارش جاکارتی تبلیغاتی و طراحی نام یا لوگوی شرکت خود بر روی آن می‌توانید کاری کنید که مشتریان شما علاوه‌بر استفاده از این هدیه تبلیغاتی فوق‌العاده کاربردی با برند شما نیز آشنا شوند.

جاکارتی تبلیغاتی هدیه مناسب برای تبلیغات

همانطور که در بالا گفتیم جاکارتی تبلیغاتی بهترین زمینه را برای برندسازی و رشد و توسعه کسب‌ و‌ کار شما فراهم می‌کند، به دلیل اینکه هر بار مشتریان شما به جاکارتی تبلیغاتی که به آن ‌ها هدیه داده‌اید نگاه میکنند و استفاده میکنند نام شرکت و محصولات شما در ذهن آن‌ها مرور شده، به گونه ‌ای که همیشه در یاد و خاطر آن‌ ها باقی خولهید ماند.

جالب است بدانید که اولین اصل برندسازی ثبت شدن نام شرکت در ذهن مشتریان آن است. بنابراین اگر به دنبال برداشتن گامی موثر در زمینه برندینگ هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از جاکارتی تبلیغاتی برای هدیه دادن به مشتریانتان استفاده کنید تا از این طریق همیشه در ذهن آن‌ها باقی بمانید.

انواع جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند، از جمله، جاکارتی فلزی تبلیغاتی، جاکارتی چرم تبلیغاتی، جاکارتی های پلاستیکی تبلیغاتی و…

بهترین نوع جاکارتی ها، جاکارتی تبلیغاتی فلزی و چرم است، این نوع جاکارتی ها دارای کیفیت و جنس معقولی هستند و باعث جلب رضایت هدیه گیرندگان خواهد شد.

علاوه بر اهمیت جنس جاکارتی، نوع چاپ نام و لوگو بر روی آن و همچنین کیفیت چاپ لوگو بسیار دارای اهمیت است، از این رو توصیه میشود که یک چاپخانه باسابقه و مجهز را برای چاپ هدایای تبلیغاتی انتخاب کنید تا با ارائه هدیه تبلیغاتی شیک و باکیفیت بتوانید رضایت و اعتماد مشتریان و مخاطبان خود را بدست آورید.

 

دیدگاهتان را بنویسید