سررسید اختصاصی 1401 , سررسید1401 , چاپ سررسید

تولید کننده سررسید اختصاصی ۱۴۰۰

اگر صاحب یک کسب و کار، برند یا یک سازمان هستید، قطعا تابحال برایتان پیش آمده است که اقدام به سفارش و چاپ سررسید اختصاصی و یا سررسید معمولی نمایید. شاید بخواهید اطلاعات بیشتری در مورد سررسید های اختصاصی کسب نمایید و یا تفاوت های ریز سررسید معمولی با سررسید سفارشی را بشناسید.

در این مطلب میخواهیم بطور مفصل به این موضوعات بپردازیم.

تفاوت سررسید معمولی و سررسید اختصاصی

سررسید های معمولی نیز گزینه های مناسبی جهت چاپ تبلیغات هستند، شما میتوانید نام و لوگوی تجاری خود را روی جلد سررسید چاپ نمایید. نوع چاپ روی جلد سررسید بسته به نوع سررسید و جنس جلد آن دارد،  آرم و لوگو را روی سررسید هایی با جنس پارچه و مخمل طور را با لیزر و داغی حک میکنند. سررسید های با جنس جلد چرم و یا پلاستیکی یا گالینگور ها و… را میتوان با استفاده از نصب پلاک فلزی روی آن ها و لیزر روی پلاک به هدیه های تبلیغاتی کاربردی تبدیل نمود.

اما چرا بهتر است از سررسید‌های اختصاصی جهت چاپ و تبلیغات استفاده نماییم؟ چه مزیت هایی نسبت به سالنامه های معمولی دارد؟ در ادامه همین مطلب به تمامی این ابهامات خواهیم پرداخت؛

سررسید اختصاصی

در مورد سررسید‌های معمولی و نحوه چاپ آرم و لوگو روی آنها بطور کلی صحبت نمودیم، اما چیزی که باعث تفاوت بین سالنامه های عومی و سالنامه های اختصاصی مشود، وجود و یا عدم وجود لت های سررسید است. داشتن لت سررسید موجب تبلیغاتی با گستره ی بیشتر میشود، حالا شاید این سوال در ذهن شما تداعی شود که لت چیست؟!

لت سررسید در واقع به برگه هایی با جنس گلاسه میباشد که حاوی خدمات، رزومه، تصاویر و یا معرفی محصولات کسب و کار شما میباشد. این لت هارا باید بطور اختصاصی طراحی کنید.

طراحی لت ها به دلیل تاثیر بالایی که در جذب مخاطب و مشتری دارد باید به گونه ای اختصاصی و حرفه ای باشد، از این رو بهتر است این کار را به یک طراح حرفه ای بسپارید.

انواع سررسید های تبلیغاتی

سررسید ها و سالنامه ها نیز مانند دیگر هدیه های تبلیغاتی و یا تقویم های تبلیغاتی، دارای انواع مختلفی است، این انواع بر اساس نوع تقویم، جنس انها، ابعاد و قطع سررسید ها و… طبقه بندی میشوند.

معمول ترین انواع سررسید ها بصورت زیر میباشد؛

  • سررسید وزیری
  • سررسید اروپایی
  • سررسید رقعی
  • سررسید پالتویی
  • سررسید یادداشت دار
  • سررسید ارگانایزر

چاپ سررسید اختصاصی

سررسید ها را نیز باید با کیفیت بالا چاپ نمود، چاپ لت ها، صحافی سررسید، طراحی و چاپ برگه ها، حک لوگو روی جلد سررسید، همگی دارای اهمیت بالایی هستند.

بنابراین باید بهترین چاپخانه و شرکت تبلیغاتی را جهت انجام این امور انتخاب نمایید.

چاپخانه مجریان که تحت مدیریت شرکت تبلیغاتی مجریان است، با داشتن سابقه ای بالای بیست سال در زمینه چاپ و تبلیغات توانسته است بالاترین میزان رضایتمندی در میان مشتریان را کسب نماید، پس میتواند انتخاب مناسبی برای انجام امور چاپی باشد.

اگر شما بدون برنامه ریزی پیشین و نداشتن آگاهی و عدم تحقیق در مورد چاپخانه مورد نظر اقدام به چاپ تبلیغات و یا هدیه های تبلیغاتی نمایید، ممکن است در این زمینه به مشکلات جدی برخورید، اگر سررسید های شما دارای عدم کیفیت مناسب باشند، هدیه گیرنده به هیچ وجه نمیتواند به برند و نام شما اعتماد کند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.