تقویم رومیزی O63

تقویم های رومیزی بهترین هدیه تبلیغاتی

تقویم های رومیزی بهترین هدیه تبلیغاتی

تقویم های رومیزی یکی از محصولاتی است که در شرکت‌ها، منازل، ادارات، درمانگاه‌ها، مدارس و سایر مکان ها مورد استفاده قرار میگیرد. و همه شرکت ها برای معرفی خود به مشاغل مرتبط با فعالیتشان این محصول را سفارش میدهند

این محصول پر استفاده دارای مدل ها و طرح های گوناگونی است که تمامی سلایق رو برای خرید این هدیه تبلیغاتی مجاب می کند. شما میتوانید تقویم های رومیزی که توسط شرکت مجریان عرضه می شود را در صفحه تقویم رومیزی مشاهده کنید.

شاید شما هم به دنبال راهی ارزان قیمت برای تبلیغات نام تجاری خود هستید و میخواهید جلو چشمان مشتریانتان باشید. تقویم های رومیزی یک وسیله کاربردی است که در طول سال مقابل چشمان رقبا و مشتریان خود هستید و میتوانید با چاپ انواع خدمات خود بر روی برگه های این تقویم شرکتتان را بهتر معرفی کنید .

تقویم رومیزی

تفاوت تقویم دیواری و رومیزی

شاید بین سفارش تقویم های دیواری و رومیزی شک داشته باشید که کدام یک مناسب است. ابتدا باید هدف گذاری خود را برای تبلیغات مشخص کنید. آیا هدیه ها به شرکت های بزرگ قرار است داده شود یا کارگاه زیرا در کارگاه ها بخاطر جابجایی های زیاد ابزارآلات و فضاهای کوچک تقویم های دیواری گزینه مناسبتری هستند. ولی برای هدیه دادن به شرکت ها و ادارات تقویم های رومیزی بهترین گزینه است. بهتر است شما بین افرادی که میخواهید به آنها هدیه تبلیغاتی بدهید تبعیض قائل شوید به صورتی که برای مشتریانی که خرید بیشتری از شما دارند یا تامین کنندگان بزرگ خود از تقویم های رومیزی اختصاصی سفارش دهید و برای سایر مشتریان و تامین کنندگان از سایر تقویم ها. اگر به دنبال سفارش سررسید یا سایر هدایای تبلیغاتی هستید میتوانید همین رویه را پیش بگیرید.

تقویم ها یادداشت دار

این نوع تقویم ها از بهترین و شیکترین تقویم های موجود در بازار است که میتوانید سفارش دهید این تقویم ها با داشتن جای برگه یادداشت یا دفترچه یادداشت در کنار تقویم یک پک بسیار عالی را برای شما فراهم کرده از سایر امکانات این سررسیدها میتوان به هولدر یا نگهدارنده موبایل و تبلت اشاره کرد و همچنین داشتن محل نگهداری خودکار. در بعضی از مدل ها جای نگهداری تیکت را دارد. این جا به شما کمک می کند تا نکات مهمی که بر روی کاغذ یادداشت می نویسید را بر روی تقویم نصب کنید تا مقابل چشمانتان باشد تا فراموش نشود. این تقویم ها کاربردی با قیمت های مناسبی در سایت مجریان موجود است که شما در صفحه تقویم رومیزی مشاهده کنید.

تقویم رومیزی جاموبایلی

طراحی صفحات تقویم

شما میتوانید صفحات تقویم را با چاپ لوگو یا مشخصات تماس شرکت شخصی سازی کنید و همچنین میتوانید در پشت هر صفحه خدمات خود را به سایر افراد معرفی کنید. تقویم های رومیزی ۱۲ برگی این امکان رو به شما میدهد که در پشت هر صفحه عکس یا نوشته ای از شرکت خود را در آن چاپ کنید. شرکت مجریان با داشتن تیم حرفه ای طراحی و چاپ میتواند رضایت شما را برآورده سازد.

چاپ های طلاکوب یا نقره کوب بر روی پایه های تقویم رومیزی از دیگر خدمات شرکت مجریان است که میتواند جلوه خاص به تقویم بدهد و هدیه شما را خاص کند. شما برای معرفی خود به شرکت های مطرح نیاز به یک مشاور خبره در امور تبلیغاتی خود دارید. شرکت مجریان میتواند در کنار شما باشد تا این خدمت ارزشمند را برای مطرح کردن نام تجاری خود به سایر شرکت ها انجام دهد

تقویم رومیزی اختصاصی

درباره مجریان

شرکت مجریان با تجریه بالای خود و کار با برندها و مجموعه های بزرگ تجاری و خدماتی به این باور رسیده است که بتواند به همه شرکت های که سودای بزرگ شدن و مطرح کردن نام تجاری خود است کمک کند تا در کمترین زمان اتفاقات باور نکردنی در رشد شرکت شما اتفاق بیافتد.

ما در گروه تبلیغاتی مجریان با داشتن تیم حرفه ای در امور مشاوره در زمینه های هدایای تبلیغاتی، تبلیغات مجازی، طراحی گرافیک، طراحی سایت و … به در کنار شما باشد. شما میتوانید با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی در ارتباط باشید. و سوالات خود را در خصوص همه خدمات شرکت ما بپرسید تا کارشناسان ما در کمال خونسردی به تک تک سوالات شما پاسخ دهند.

طراحی تقویم رومیزی

کلام اخر

بهترین روش تبلیغات و معرفی شرکت خود به مشتریان، رقبا و سایر افراد سفارش تقویم رومیزی به همراه چاپ لوگو، مشخصات تماس و خدماتی که ارائه میدهید، هدیه تبلیغاتی مناسبی را تهیه فرمایید. تقویم های گوناگونی در سایت مجریان موجود است که میتوانید این تقویم ها را مقایسه کنید و بهترین گزینه را خود تهیه کنید. شما میتوانید به دو روش آنلاین و تلفنی ثبت سفارش کنید

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.