تقویم رومیزی 1400

تقویم رومیزی یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال اکثر کسب و کار ها و برند ها به دنبال پیدا کردن یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند برای جذب مشتری و مخاطب های بیشتر است. با توجه به نیاز های روزمره مردم تقویم رومیزی یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی به شمار میرود.

چاپ تقویم رومیزی موجب میشود به هنگام هربار استفاده توسط مشتری ها و مخاطبان نام و برند شما را در ذهن خود یادآور شوند. این میتواند یک موفقیت بزرگ در زمینه تبلیغات و بازاریابی باشد.

برای چاپ تقویم رومیزی عمدتا سفارش دهنده ها از پشت صفحات برای معرفی محصول خود استفاده می کنند زیرا بخش عمده روی تقویم، جدول قرار می گیرد. پس برای بهتر دیده شدن از پشت صفحات که تماما می تواند جای تبلیغ باشد، استفاده می شود. با توجه به این نکته که پشت صفحات را مراجعه کنندگان به فرد دارنده تقویم مشاهده می کنند، ابزار بسیار خوبی جهت معرفی و بهتر دیده شدن محسوب می شود. پس در صورت سفارش تقویم رومیزی حتما از تولید کننده تقویم رومیزی بخواهید تمام صفحات پشت را برای نمایش محصولات شما در نظر بگیرد. در تقویم رومیزی ماه شمار معمولا ۱۳صفحه پشت داریم که می توانید از نمایش ۱۳محصول (هر محصول در هر صفحه) و یا چند محصول در هر صفحه بهره ببرید.

انواع تقویم رومیزی

تقویم‌ رومیزی به چند دسته، تقویم رومیزی پایه دار، تقویم رومیزی یادداشتی، تقویم رومیزی ۹۹ زیردستی و تقویم رومیزی اداری تقسیم می‌شوند که البته بسته به نوع جنس پایه‌های تقویم‌ها، این دسته‌بندی‌ها نیز تغییر می‌کند.

تقویم رومیزی پایه‌دار

تقویم رومیزی پایه‌دار از پرطرفدارترین تقویم‌های رومیزی هستند که معمولا بر روی یک پایه سه گوش قرار می‌گیرند. این تقویم‌ها در طرح‌های مختلف و دلخواه چاپ می‌شوند و یکی از تقویم‌هایی هستند که در کارهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از مهمترین تقویم‌های رومیزی پایه‌دار می‌توان به تقویم رومیزی مقوایی و پایه سخت اشاره کرد.

تقویم رومیزی یادداشتی

تقویم رومیزی یادداشتی از انواع پرکاربرد و محبوب تقویم هاست که به نسبت دیگر تقویم ها پرهزینه تر است. که البته میتوان با اختصاصی کردن طراحی آن، به یک هدیه تبلیغاتی دوست داشتنی برای مخاطبان و مشتری ها تبدیل شود.

تقویم رومیزی زیردستی

تقویم‌های رومیزی زیردستی به علت کم حجم بودن معمولا برای کارهای تبلیغاتی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تقویم‌ها نیز به طور استاندارد دارای سایز ۵۰ در ۳۵ یا ۳۰ در ۴۵ چاپ می‌شوند و به صورت هفته شمار هستند. تقویم‌های رومیزی زیر دستی معمولا  ۵۲ برگی هستند و عموما برای پایه این نوع از تقویم‌ها می‌توان از جنس‌های مختلف مقوایی با روکش چرم و گالینور استفاده کرد. تقویم‌های رومیزی زیردستی نیز تاریخ شمسی، قمری و میلادی را نمایش می‌دهند.

تقویم رومیزی اداری

تقویم‌های رومیزی اداری همانطور که از اسمشان پیداست بیشتر در مکان‌های اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند. سایز این تقویم‌ها در حالت استاندارد ۸.۵ در ۱۲ سانتی متر است. این تقویم‌ها روزشمار هستند و در عین کم حجم بودن می‌توانند مقدار فضای زیادی را برای اطلاعات شما داشته باشند. تقویم‌های اداری رومیزی، تاریخ شمسی، قمری و میلادی را نمایش می‌دهند و کاغذ تحریر استفاده شده در آن ۷۰ گرم است. صحافی این تقویم‌ها به صورت پانچ شده است که با پانچ کاغذها و اتصال آن‌ها به یک پایه ی دو حلقه ای انجام می‌شود. این پایه ی دو حلقه‌ای می‌تواند بسته به خواست خریدار با جنس‌های مقوایی، چوبی، روکش چرم، گالینور، فلزی و پلکسی ساخته شود.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.