تقویم رومیزی

تقویم رومیزی چگونه میتواند به بازاریابی یک کسب و کار کمک کند

یکی از بهترین روش هایی که میتوان به عنوان یک استراتژی بازاریابی قوی و مطمئن انتخاب کرد، استفاده از هدایای تبلیغاتی است. بهترین زمان ارائه هدیه تبلیغاتی، روزهای پایایانی سال و یا هنگام مناسبت هاست. عید نوروز یکی از مناسبت هایی است که همه از گرفتن هدیه خوشحال میشوند و هدیه دادن و هدیه گرفتن در بین ما ایرانی ها در این ایام مرسوم است. یکی از هدایایی که مناسب این روزهاست تقویم رومیزی است.

با توجه به این که تقویم رومیزی یکی از کاربردی ترین وسایلی است که بصورت روزانه مورد استفاده همه قرار میگیرد، ارائه تقویم رومیزی حاوی نام و برند شما میتواند به یک تبلیغات و بازاریابی تاثیگذار برای کسب و کار شما باشد.

تقویم های رومیزی به صورت تقویم رومیزی تکبرگ، تقویم رومیزی چهاربرگ و تقویم رومیزی دوازده برگ طراحی می شوند. ابعاد تقویم رومیزی معمولا حدود قطع A5 انتخاب می شود اگرچه ممکن این ابعاد به قطع مربع یا مستطیل یا ابعاد آزاد دیگر تغییر یابد.

این نوع تقویم یکی از تقویم های محبوب شرکت هایی می باشد که قصد دارند برای ادارات و سازمان ها این محصولات را سفارش دهند. تقویم های رومیزی به دلیل کوچک و ظریف بودن از زیبایی منحصر به فردی برخوردار هستند.

این تقویم ها در گاهی از اوقات همراه با ست های اداری تحویل شرکت ها می شود. انتخاب این موضوع با شرکت های تبلیغ دهنده می باشد. طبیعتا استفاده از ست های اداری زیبایی منحصر به فردی به تقویم ها اضافه می کند. البته هزینه ی سفارش این محصولات نیز بالاتر از تقویم های تکی می باشد. تقویم های رومیزی دارای محیط کوچکی برای تبلیغات می باشند.

انواع تقویم رومیزی

تقویم رومیزی نیز همانند دیگر هدایای تبلیغاتی، سررسید و تقویم های دیگر دارای انواعی است.

تقویم رومیزی پایه دار

این نوع تقویم رومیزی ها که دارای پایه های سخت مقوایی، پلاستیکی و یا چوبی یا فلزی هستند از انواع تقویم های رومیزی هستند، که البته این نوع تقویم ها توسط مردم بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

تقویم رومیزی یادداشتی

تقویم رومیزی یادداشت دار از انواع تقویم های محبوب و پرکاربرد است که برای دانشجویان، کارمندان و دانش آموزان و حتی خانم های خانه دار بسیار کاربردی است، بصورتی که میتوانند برنامه های روزانه کاری و یا تحصیلی خود را در برگه های یادداشت موجود در تقویم رومیزی درج کنند.

تقویم رومیزی زیردستی

این نوع تقویم رومیزی ها نیز برای کارمندان و منشی ها بسیار کاربردی است.

تقویم رومیزی چگونه میتواند به بازاریابی یک کسب و کار کمک کند

شما با استفاده از چاپ کارت ویزیت نیز میتواند کسب و کار خود را تبلیغ کنید، اما طبق آمار های انجام شده ۸۷ درصد افرادی که کارت ویزیت را دریافت میکنند آن را در سطل زباله می اندازند. هرچقدر هم که طراحی کارت ویزیت را خلاقانه انجام دهید باز هم نگهداشتن آنها برای مردم جذابیت و کاربردی ندارد. اما با ارائه هدیه ای که حاوی نام و برند شما باشد به مخاطبان میتواند موثر تر از ده ها هزار کارت ویزیت باشد. با چاپ تقویم رومیزی و ارائه آن به مردم میتوانید یک استراتژی قدرتمند تبلیغاتی را آغاز کنید. به این صورت که مردم  هدایای کاربردی و قابل استفاده را دور نمیاندازند، خصوصا اگر تقویم رومیزی را با خلاقیت طسراحی کنید و چاپ آن نیز با کیفیت باشد جذابیت بیشتری خواهد داشت. یک تقویم رومیزی تبلیغاتی میتواند با هر بار استفاده توسط فرد نام و برند شما را در ذهن شخص یادآور شود. اگر تقویم رومیزی در اداره و یا منزل مورد استفاده قرار گیرد میتواند علاوه بر شخص گیرنده هدیه تبلیغاتی، توسط افراد بیشتری نیز مورد توجه قرار گیرد.

بهترین زمان سفارش و چاپ تقویم رومیزی

بدون شک بهترین زمان چاپ تقویم رومیزی و سفارش تقویم رومیزی روز های پایانی سال نیست!!!!

بهترین زمان برای سفارش تقویم رومیزی ماه های آخر سال است، اغلب کسب و کار ها و برند ها از آبان ماه تا اواخر بهمن ماه و نهایتا اوایل استفند اقدام به سفارش تقویم رومیزی در تیراژ های بالا مینمایند. و البته اینکه چاپ تقویم را به چه چاپخانه ای بسپارید موضوع کم اهمیتی نیست و بهتر است در زمینه انتخاب چاپخانه مناسب برای چاپ تقویم تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید