تقویم رومیزی 1400

تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم ها از لحاظ تاریخی دارای سبقه ی بسیار زیادی میباشند و از قدیم الیام در اشکال گوناگون مورد استفاده عموم مردم قرار میگرفته است.

امروزه تقویم های شمسی و میلادی بدین شکل که امروز در دسترس مردم است و به صورت کاغذی درامده است.تقویم ها از آنجا که وسایلی ضروری اند برای استفاده اسان تر در اشکال و قطع های مختلف مانند تقویم رومیزی،تقویم جیبی،تقویم دیواری و … موجود اند.با فرا رسیدن سال نو بیش از پیش تقویم ها مورد توجه قرار میگیرند و صاحبان مشاغل،مدیران و کارفرمایان اقدام به سفارش تقویم های رومیزی که حاوی اسم و لوگو برند یا کمپانی آنها باشد میکنند.

تقویم های رومیزی همانطور که از نام آنها پیداست در مدل های مختلفی موجود اند و برروی میز محل کار و یا منزل قرار میگیرند. شما میتوانید هنگام سفارش تقویم رومیزی از آژانس تبلیغاتی و چاپخانه مورد نظر بخواهید که نام برند و لوگو شما را بر روی تقویم ها چاپ نمایند تا شما را در اهداف تبلیغاتی تان یاری دهد.

ضرورت استفاده از تقویم های رومیزی

با وجود پیشرفت تکنولوژی هنوز هم استفاده از تقویم های کاغذی رومیزی منسوخ نشده و به قوت سابق باقیست،چرا که جنبه رسمی داشته و همه گیر تر است.به عنوان مثال هنگامی که وارد هر شرکت و بخش اداری ای میشوید قطع به یقین خواهید دید که حتما یک یا چند تقویم رومیزی را مورد استفاده قرار میدهند و هنگام نیاز پیدا کردن به مراجعه به تقویم بجای اینکه مدیر و کارمندان و کارگران هرکس از تلفن همراه خود استفاده کنند از تقویمی که در شرکت و اداره وجود دارد استفاده میکنند.

مزایای استفاده از تقویم رو میزی

مادامی که شما تقویم رومیزی را مورد استفاده قرار میدهید ان را به دو منظور میتوانید به کار ببرید؛

۱) برای استفاده در محل کار خود

۲) به عنوان هدیه تبلیغاتی و برای استفاده سایر اشخاص از تقویم رومیزی با برند شما

هنگامی که شما یک تقویم رو میزی را بر روی میز محل کار خود و سایر کارمندان قرار میدهید؛با توجه به در معرض دید بودن آن و با توجه به رفت و آمد و تردد هایی که در طول روز صورت میگیرد،تقویمی را که حاوی نام شما و لوگوی برند شماست را در معرض دید عموم قرار داده اید و این مهم به بیشتر دیده شدن و توجه به نام برند شما،کمک شایانی خواهد کرد.

علاوه بر این اگر شما در تیراژ بالاتری اقدام به سفارش تعدادی تقویم رو میزی کنید که آن را به مخاطبان خود در سایر مشاغل و حرفه ها هدیه دهید،اقدام به دادن یک هدیه تبلیغاتی کرده اید که در هر جایی و در هر مکانی به خوبی معرف برند شماست.هنگامی که شما یک تقویم رومیزی را به مخاطب هدیه میدهید و آن را روی میز محل کار و یا منزل قرار میدهند به تعدا دفعاتی که در طول روز از تقویم استفاده میکنند و در معرض دید آنها قرار میگرد نام و لوگو شما را نیز مشاهده میکنند و این همان چیزی است که شما به عنوان ثبت شدن در ذهن مخاطب،برای توسعه کسب و کار و رهنمون شدن به سمت برندینگ سازی به آن نیاز دارید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.