تقویم رومیزی O57

تقویم رومیزی اداری ۱۴۰۰

یکی از قدرتمندترین هدیه های تبلیغاتی سال نو برای مخاطبان کسب و کارها و برند ها استفاده از تقویم رومیزی است. تقویم های رومیزی میتوانند به نوعی یک روش بازاریابی دائمی با مدت یکسال باشند. شما با ارائه یک تقویم به مخاطبان و مشتریان خود به نوعی نام و برند خود را به آن شخص و اطرافیانش معرفی نموده اید.

در این مطلب قصد بر این است که به انواع تقویم ها، تقویم های اختصاصی، نحوه چاپ و نکات سفارش تقویم ها بپردازیم.

تقویم رومیزی اختصاصی

با توجه به این که اگر بخواهید یک تقویم معمولی داشته باشد قطعا جز چاپ لوگو و آرم روی پایه تقویم نمیتوانید معرفی دیگری داشته باشید. اینجاست که اگر میخواهید در صفحات تقویم رومیزی تان خدمات و محصولات و یا روزمه و عکس قراردهید، باید یک تقویم اختصاصی سفارش دهید.

در تقویم ها سفارشی صفحات آن بطور کاملا اختصاصی طراحی میشوند، و شما میتوانید طرح دلخواهتان را ارائه دهید تا بتوانید تبلیغاتی به مراتب موثرتر و پررنگ تر داشته باشید.

جهت داشتن تقویم سفارشی باید به یک شرکت تبلیغاتی که دارای تیم گرافیک و طراحی حرفه ای هستند متکی شوید. برای اعتماد به چنین شرکتی تنها کافیست نگاهی به نمونه کارهای آنها بیاندازید.

 

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم های رومیزی نیز مانند دیگر هدیه های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند. این تفکیک انواع میتواند بر اساس نوع پایه تقویم ها، نوع کاربرد و طراحی، و… آنها باشد. در ادامه میخواهیم انواع تقویم های تبلیغاتی را معرفی و به شرح کوتاهی از آنها بپردازیم.

تقویم رومیزی اداری یا پایه دار

تقویم های پیه دار از معمول ترین و رایج ترین انواع تقویم‌ها هستند. این نوع تقویم ها دارای پایه هایی با جنس ها گوناگون هستند، مانند، پایه پلکسی، پایه سلفونی، پایه مقوایی، پایه شیشه ای، پایه چوبی و…

معمولا در طراحی این نوع تقویم ها هم میتوان بصورت عمومی کارکرد، و هم بطور سفارشی و اختصاصی!

این نکته را نیز یادآور شویم که صحافی این نوع تقویم ها از نوع فنری بوده و سایز پایه و برگه های آن مختلف است. میتوانند در ابعادی مستطیل شکل، مربع، و یا در اشکال دیگری نیز به تولید برسند.

تقویم رومیزی O50

تقویم یادداشتی

تقویم‌های رومیزی یادداشت دار یا تقویم یادداشتی ها، با داشتن برگه های یادداشت یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین هدیه های تبلیغاتی هستند. بنابراین انتخاب این نوع تقویم ها به جهت چاپ و ارائه به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب و هوشمندانه است.

این نوع تقویم ها علاوه بر داشتن برگه های یادداشت و جای یادداشت، گاها دارای استند و نگهدارنده های موبایل و تبلت، گیره های یادآوری و یک خودکار یا روان نویس است.

تقویم رومیزی جاموبایلی

تقویم زیردستی

تقویم های زیردستی که به تقویم منشی نیز معروف هستند، با داشتن فضاهای وسیع برای نوشتن مناسب منشی ها و کارمندان هستند. این نوع تقویم ها در ابعاد های گوناگونی تولید میشوند و در میان مخاطبان دارای محبوبیت خاصی هستند.

از این رو استفاده از این نوع تقویم ها نیز به عنوان هدیه تبلیغاتی میتواند برای شخص هدیه گیرنده جذاب باشد.

تقویم زیردستی TH728

 چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی

بعد از انتخاب طرح و طراحی تقویم های سفارشی، این چاپ تقویم ها است که اهمیت بالایی دارد، چرا که کیفیت چاپ تقویم هم به اندازه حرفه ای بودن و خلاقاقنه بودن تقویم و یا بیضشتر مهم است، بنابراین باید یک چاپخانه مطمئن و با امکانات بروز و سابقه بالا را برای همکاری انتخاب نمایید.

چاپخانه مجریان یکی از باسابقه ترین و بروزترین چاپخانه ها در تهران است. چاپخانه مجریان طی سالهای اخیر و بطور پیایپی موفق به کسب بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان شده و توانسته است همکاری های خوب و موفقی را با برند های بزرگ و کوچک در سراسر ایران به ارمغان آورد.

سفارش تقویم تبلیغاتی

اگر صاحب یک کسب و کار و یا برند، سازمان و شرکت، مطب، مغازه یا فروشگاه، آرایشگاه یا تولیدی، کارخانه و یا بیمارستان و یا هر شغل دیگری هستید، قطعا به استفاده از تقویم های تبلیغاتی و یا سررسید ها نیاز پیدا خواهید کرد، بنابراین بهتر است پیش از سفارش هر گونه هدیه تبلیغاتی ابتدا به مواردی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد توجه داشته باشید.

نکات پیش از سفارش تقویم تبلیغاتی

شما میتوانید برای سفارش انواع هدیه های تبلیغاتی از جمله تقویم‌های تبلیغاتی، به وبسایت شرکت تبلیغاتی مجریان مراجعه نمایید. (mojrian.net)، اگر چه با جستجوی انواع تقویم ها در مرورگر گوگل میتوانید به راحتی به وبسایت این شرکت در نتایج جستجو ها نیز برسید!

پس از وارد شدن به سایت میتوانید تمامی نمونه کار ها و موجودی های هدیه های تبلیغاتی، سررسید ها و تقویم ها را در این سایت مشاهده نمایید. شما باید پیش از ثبت سفارش ابتدا با توجه به مقدار بودجه اختصاصی خود، تعداد سفارش، نوع هدیه را مشخص نمایی.

اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید به شما توصیه میشود که ابتدا با مشاوران و کارشناسان فروش این مجموعه تماس گرفته و اطلاعات کافی در این زمینه را بدست آورید.

[njwa_button id=”12701″]

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.