تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی یا معمولی

در این مطلب قصد بر این است که به معرفی تقویم رومیزی اختصاصی بپردازیم، چرا که یکی از بهترین هدیه های تبلیغاتی سال نو تقویم ها و یا سررسید ها هستند. از این رو میتوان گفت که کسب و کارها و برند ها هرساله اقدام به سفارش و چاپ انواع تقویم ها رومیزی مینمایند. تقویم های رومیزی در چند نوع به تولید میرسند، که یکی از بهترین نوع آنها تقویم اختصاصی است.

تفاوت تقویم رومیزی اختصاصی و تقویم های معمولی

تقویم های رومیزی اختصاصی همانطور که از نامشان پیداست بصورت سفارشی طراحی میشوند، به نوعی تک تک صفحات و برگه های تقویم بصورت اختصاصی طراحی میشوند، حتی میتوان اندازه و قطع این نوع تقویم ها را نیز بصورت سفارشی انتخاب کرد.

در تقویم های رومیزی معمولی معمولا نام و لوگوی تجاری روی پایه تقویم چاپ میشود، اما صفحات تقویم به طور سفارشی طراحی نمشوند، به همین دلیل این تقویم ها را تقویم های رومیزی آماده نیز مینامند.

انواع تقویم های رومیزی

تقویم های رومیزی تبلیغاتی نیز مانند دیگر هدیه های تبلیغاتی و یا سررسید ها دارای انواع مختلفی هستند، که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت؛

تقویم اداری (تقویم پایه دار)

این نوع تقویم ها معمولا دارای انواع پایه های مختلف از حیث جنس میباشند، معمولا این پایه ها از جنس سخت بوده و میتوان روی آنها نام تجاری را چاپ نمود.

تقویم های اداری یا پایه دار نیز خود به دو نوع تقویم رومیزی آماده و تقویم رومیزی اختصاصی تقسیم میشوند. تفاوت این دو نوع تقویم را در بالا عنوان کردیم.

تقویم رومیزی یادداشت دار

این نوع تقویم ها دارای برگه های یادداشت و گیره های یادآور و همچنین در برخی از آنها جاخودکاری و یا استند موبایل و تبلت نیز وجود دارد، این نوع تقویم ها اغلب بصورت فنی و یا فنر دوبل صحافی میشوند. در شرکت تبلیغاتی مجریان انواع تقویم های یادداشت دار با بدنه یا پایه های شیشه ای نیز وجود دارد، که جذابیت این نوع تقویم ها را دوچندان نموده است.

تقویم زیردستی

تقویم های زیردستی که به دلیل داشتن برگه های یادداشت بزرگتر و به نوعی روی میز قرار گرفتن آن و کاربردی بودنش، به تقویم های منشی معروف هستند.

چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۰

به نوعی این تقویم های رومیزی اگر با کیفیت مناسب و طراحی های جذابی به چاپ برسند، میتوانند نظر مخاطبان و هدیه گیرنده ها را به خود جلب نمایند، بنابراین باید در انتخاب یک چاپخانه مطمئن نهایت دقت را داشته باشید. این تصور را داشته باشید که یک تقویم رومیزی فاقد کیفیت را به مخاطب خود ارائه دهید، نتیجه چه میشود؟؟؟؟

بله سلبِ اعتماد مشتری! هیچ فردی از دیدن هدیه های تبلیغاتی که اقد کیفیت باشند خوشحال نمیشوند و احساس رضایتی نخواهند داشت. و این عمل نتیجه ای کاملا عکس را برای کسب و کار ها و یا برند ها و سازمان ها به وجود می آورند.

سلبِ اعتماد مشتری یکی از بدترین اتاق هایی است که ممکن است برای یک برند، سازمان و یا یک کسب و کار بیافتد. بنابراین بهترین راه جهت جلوگیری از این فاجعه، تحقیق و بررسی روش ها و استراتژی های تبلیغاتی و در نهایت انتخاب یک طراح و یا شرکت تبلیغاتی قابل اعتماد و همچنین یک چاپخانه باسابقه است.

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.