تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی یا تقویم معمولی

اینکه در ابتدای تبلیغات و قبل از ثبت سفارش تقویم تبلیغاتی، به این سوال برسی که تقویم رومیزی اختصاصی بهتر است یا تقویم رومیزی معمولی یک جهش و نگاه مثبت دراین مسیر به حساب می آید. پس از آن ممکن است به سوالاتی چون، چرا تقویم اختصاصی بهتر است؟ فرق و تفاوت این دو تقویم در چیست؟ و…

تقویم ها یکی از بهترین هدیه های تبلیغاتی برای ارائه در روزهای پایاینی سال هستند. تقویم رومیزی ها دارای انواع مختلفی هستند که در واقع باید آنها را بشناسید چرا که قبل از ثبت سفارش هر نوع هدیه تبلیغاتی باید اطلاعاتی درمورد آن محصول  کسب نمایید.

تقویم رومیزی اختصاصی ۱۴۰۰

تقویم های رومیزی اختصاصی ار بهترین انواع تقویم های تبلیغاتی هستند، چرا که به راحتی میتوان آنها را سفارشی سازی کرد، و به نوعی میتوان بهتر و بیشتر کسب و کار  و یا برند خود را به مشتری و مخاطب معرفی نمود.

در ادامه میخواهیم به موضوع تفاوت بین تقویم ها اختصاصی و تقویم رومیزی معمولی بپردازیم؛

تفاوت تقویم رومیزی اختصاصی و معمولی

تقویم ها رومیزی به نوعی میتوانند یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند باشند. اما اینکه چه نوع تقویمی را سفارش دهیم هم مهم است. فرض کنید میخواهید روی پایه تقویم رومیزی آرم و لوگوی خود را چاپ نمایید و به مشتری ارائه دهید، و یا میخواهید صفحات تقویم رومیزی نیز با سفارش و محتوای اختصاصی شما طرلحی شوند؟

اگر بخواهید صفحات تقویم تان را بصورت سفارشی طراحی نمایید، و به نوعی در هر صفحه معرفی محصولات و یا خدمات و یا رزومه های خود بپردازید، در واقع شما یک تقویم رومیزی اختصاصی را سفارش داده اید.

انواع تقویم های تبلیغاتی

تقویم های نیز مانند دیگر انواع هدیه های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند، این تفکیک نوع میتواند بر اساس نوع تقویم، نوع کاربرد، جنس تقویم و یا ظاهر آن باشد.

در ادامه به معرفی انواع تقویم ها تبلیغاتی پرداخته ایم؛

تقویم دیواری ها

تقویم دیواری تبلیغاتی نیز میتواند هدیه تبلیغاتی خوبی باشد ه کسب و کار ها هر ساله اقدام به سفارش و چاپ آنها مینمایند، در واقع این نوع تقویم ها نیز به انواع مختلفی تقسیم میشوند که حتما در مقالات بعدی بطور مفصل به آنها خواهیم پرداخت.

تقویم رومیزی پایه دار

تقویم های رومیزی پایه دار اغلب در جنس های پایه گوناگون به تولید میرسند، محبوبترین این نوع تقویم ها، پایه های شیشه ای است، پایه های مقوایی، چوبی و پلکسی نیز از دیگر انواع تقویم های رومیزی پایه دار است.

تقویم یادداشت دار

تقویم های یادداشت دار که از انواع محبوب و پرکاربرد تقویم های تبلیغاتی هستند به نوعی میتوانند یکی از بهترین انتخاب ها برای چاپ تبلیغات و استفاده به عنوان هدیه های تبلیغاتی باشند.

وجود برگه های یادداشت در این نوع تقویم کاربرد این نوع ابزار تبلیغاتی را دوچندان کرده و اگر در کنار آن یک عدد خود کار تبلیغاتی نیز ارائه شود میتواند به یک هدیه تبلیغاتی موثر و کاربردی تر تبدیل شود.

تقویم زیردستی

تقویم های زیردستی از انواع تقویم های با برگه های یادداشت بزرگ تر هستند، برخی از این نوع تقویم ها پایه ای ندارند، اما براحتی روی میز قرارگرفته و میتوانند کابرد  های زیادی برای هدیه گیرنده داشته باشند، البته این نوع تقویم های رومیزی نیز به تقویم های منشی نیز معروف هستند، بنابراین میتوان گفت که یک هدیه تبلیغاتی خاص و در عین حال کابردی و جذاب محسوب میشوند.

 

 

 

 

 

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.