تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما

بهترین راه برای برندینگ : استفاده از تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما

دیواری تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما یکی از بهترین راه ها برای برندینگ و تبلیغ کسب‌ و کار است. اما سوالی که پیش می‌آید این است که تقویم دیواری تبلیغاتی تا چه اندازه در رشد و دیده شدن کسب‌ و کار شما اثرگذار است؟ تا به حال از تقویم دیواری تبلیغاتی استفاده کرده‌اید؟ تقویم دیواری تبلیغاتی می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی مؤثر در نظر گرفته شود؟ این روزها کسب‌وکارها و شرکت‌های مختلف برای بهتر دیده شدن و تبلیغ خدمات و محصول خود از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. یکی از روش‌های تبلیغاتی موثر استفاده از تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگو شرکت شما است. تقویم دیواری تبلیغاتی همانطور که از نامش مشخص است، نوعی از تقویم اختصاصی است که در آن متناسب با سلیقه و خواسته شما محصول و خدمات و به طور کلی کسب‌وکار شما همراه با لوگو طراحی و چاپ می‌شود. در این مطلب از آژانس تبلیغاتی مجریان به بررسی بهترین راه برای برندینگ، تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگو شرکت شما، می‌پردازیم. تا آخر این مقاله جذاب همراه باشید.

تقویم دیواری تبلیغاتی چیست؟

همانطور که گفته شد این روزها استفاده از هدایای تبلیغاتی مختلف باعث شده است تا بین کسب‌وکارها و روش‌های تبلیغ آن‌ها رقابت ایجاد شود. قطعاً تبلیغات یکی از مهم‌ترین موضوعات برای هر کسب‌وکار است. تقویم دیواری تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی است که شرکت‌های مختلف برای تبلیغ و بهتر دیده شدن خدمات و محصول خود استفاده می‌کنند. اما تقویم دیواری تبلیغاتی چیست؟ در این نوع تقویم تصاویر، رنگ، فونت، جنس کاغذ، فرمت و مدل تقویم و بسیاری موارد دیگر مطابق با سلیقه و خواسته شما طراحی و چاپ می‌شود. همچنین، لوگو و برند شرکت و راه‌های ارتباطی هم از دیگر مواردی است که در این نوع تقویم قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که حتما از تصاویر باکیفیت، زیبا و متناسب با کسب‌وکار خود استفاده کنید. به این دلیل که تقویم از جمله لوازمی است که هر روز در مقابل دید افراد در خانه یا محل کار قرار دارد و کیفیت تقویم دیواری تبلیغاتی شما، حرفه‌ای بودن و ارزش قائل شدن به مشتریان را نشان می‌دهد.

انواع تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما

تقویم دیواری تبلیغاتی در مدل‌های مختلفی طراحی و چاپ می‌شود و این خود شما هستید که مدل تقویم دیواری تبلیغاتی خود را متناسب با بودجه خود انتخاب می‌کنید. بنابراین، در این بخش قصد داریم به بررسی انواع تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما بپردازیم. تقویم دیواری تبلیغاتی به صورت عمومی و اختصاصی است. در تقویم‌ دیواری تبلیغاتی عمومی تنها چند طرح به شما معرفی می‌شود و شما نمی‌توانید از تصاویر مربوط به کسب‌وکار خود یا هر نوع تصویر دیگری به دلخواه استفاده کنید. تنها از تصاویر عمومی و عامه پسند در این نوع محصول و انواع تقویم رومیزی استفاده می‌شود که ممکن است مورد پسند شما نباشد. البته در این نوع تقویم تبلیغاتی محل برای تبلیغات کسب‌وکار شما در نظر گرفته شده است که می‌توانید به تبلیغ نوشتاری کسب‌وکار خود بپردازید. اما تقویم دیواری اختصاصی از صفر تا صد طراحی و جزئیات آن مطابق با سلیقه شما است و می‌توانید از تصاویر مرتبط با کسب‌وکار خود، از لوگو، راه‌های ارتباطی و بسیاری موارد دیگر با رنگ و فونت دلخواه استفاده کنید. همچنین تقویم دیواری تبلیغاتی در مدل‌های تک برگ، ۴ برگ و ۱۲ برگ قابل طراحی و چاپ است. در مدل تک برگ تمامی ماه‌های سال در یک برگ و تنها با یک تصویر قابل چاپ است اما در مدل‌های ۴ و ۱۲ برگ تعداد برگ، تقویم دیواری تبلیغاتی شما دارای تعداد برگ بیشتری است و امکان تبلیغ بیشتر هم وجود دارد.

ویژگی‌های تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما

تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما باید از هر نظر باکیفیت و عالی باشد. مهم‌ترین موضوعی که در این نوع تقویم باید رعایت شود نوع و کیفیت تصاویر است. سعی کنید از تصاویری که استفاده می‌کنید علاوه‌بر مرتبط بودن با کسب‌وکار خود، زیبا و چشم نواز هم باشند. به این دلیل که بیشتر افراد از حافظه تصویری خود استفاده می‌کنن و شما از هر نوع تصویری که در تقویم دیواری تبلیغاتی استفاده می‌کنید می‌تواند در ذهن افراد ثبت شود. نوع مدل تقویم هم از دیگر ویژگی‌های تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما است که اهمیت زیادی دارد. همانطور که در بخش قبل توضیح داده شد، بهتر است برای بهتر دیده شدن کسب‌وکار خود از تقویم‌های دیواری تبلیغاتی ۴ برگ یا ۱۲ برگ استفاده نمایید. نوع کاغذی که برای چاپ انتخاب می‌کنید اهمیت زیادی دارد. تا حد امکان از کاغذهای تحریر برای این کار استفاده نکنید، به این دلیل که این نوع کاغذ مقاومت بسیار کمی دارد و چندان باکیفیت نیست و بهتر است از کاغذهای گلاسه برای این کار استفاده نمایید. مورد آخر هم طراحی و چاپ مرتبط است که تا حدامکان از مجموعه یا شرکتی برای چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی خود استفاده کنید که باکیفیت‌ترین طراحی و چاپ را به شما ارائه می‌دهند.

تاثیر تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما در برندینگ

همه افراد از گرفتن هدیه خوشحال می‌شوند. به خصوص زمانی که نزدیک به آخر سال است و بیشتر افراد به دنبال تقویم هستند. از این رو، دادن هدایای تبلیغاتی مانند تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما می‌تواند بهترین گزینه باشد. تقویم دیواری تبلیغاتی به این دلیل که لوگو و برند شرکت، تصاویر تبلیغاتی مربوط به خدمات یا محصول و دیگر موارد مرتبط با کسب‌وکار شما را دارد می‌تواند تاثیر زیادی در برندینگ و رشد کسب‌وکار شما داشته باشد. افراد در طول روز حداقل یک بار از تقویم استفاده می‌کنند و نمی‌توان استفاده از تقویم را در برنامه ریزی و زمانبندی نادیده گرفت. از طرفی تقویم از جمله لوازم است که در هر مکانی بر رو میز یا دیوار نصب شده و به مدت یکسال در مقابل دید افراد است. بنابراین، از تاثیر تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما در برندینگ و دیده شدن کسب‌وکار خود مطمئن باشید. اما لازم است تمام نکاتی که بهتر شدن طراحی و چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی شما کمک می‌کند را رعایت کنید.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی و توضیح کامل تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگوی شما و تاثیر آن در برندینگ کسب‌وکار پرداختیم. همانطور که متوجه شدید، تقویم دیواری تبلیغاتی یکی از روش‌های جذاب برای تبلیغات کسب‌وکار است و تاثیر زیادی در دیده شدن آن دارد. پس اگر صاحب یک کسب‌وکار هستید و به دنبال طراحی و چاپ تقویم تبلیغاتی باکیفیت با قیمت مناسب هستید، می‌توانید از مشاوران و کارشناسان خبره و متخصص آژانس تبلیغاتی مجریان در این زمینه مشاوره و راهنمایی بگیرید. این مجموعه با استفاده از دستگاه‌های چاپ و طراحی مدرن و ارائه دادن کار با کیفیت توانسته‌اند رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب کنند.

سوالات متداول

۱. تقویم دیواری تبلیغاتی چیست؟

تقویم دیواری تبلیغاتی نوعی تقویم است که برای تبلیغات و برندینگ کسب‌وکارها استفاده می‌شود. این نوع تقویم در دو نوع تقویم دیواری تبلیغاتی عمومی و اختصاصی است که می‌توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود هر کدام از آن‌ها را انتخاب نمایید.

۲. تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگو چقدر در تبلیغات کسب و کار اثر گذار است؟

تقویم یکی از لوازم‌های ضروری و مهم در محل کار و خانه است و تقریباً تمام افراد از آن استفاده می‌کنند. تقویم دیواری تبلیغاتی با لوگو شرکت باعث می‌شود تا در هر لحظه و زمانی که افراد به تقویم نیاز پیدا کردند مدام با اسم و برند شرکت شما مواجه می‌شوند و همین مورد باعث می‌شود تا نام و لوگو شرکت شما در ذهن آن‌ها ماندگار شود. اما توجه داشته باشید که کیفیت چاپ و طراحی شما در این مورد بسیار اهمیت دارد.

۳. استفاده از تقویم دیواری تبلیغاتی چند برگ بهتر است یا تک برگ؟

این مودر بستگی به بودجه شما و نوع کسب‌ و کار شما دارد. اما برای بهتر دیده شدن و تبلیغات بیشتر بهتر است از تقویم‌های دیواری تبلیغاتی چند برگ استفاده نمایید. به این دلیل که در تقویم دیواری تبلیغاتی تک برگ کل ماه‌های سال در یک صفحه قرار گرفته و از نظر ظاهری شلوغ است، بنابراین فضای زیادی برای تبلیغات کسب‌وکار شما نیست.

 

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *