آفتابگیر ماشین

تبلیغات دائمی با آفتابگیر تبلیغاتی

با وجود کسب و کار های زیاد در زمینه های مختلف، هر کسب و کار، برند، شرکت و یا تولید کننده ای باید بر روی تبلیغات خود تمرکز زیاد و برنامه های منظم و با اهمیتی را در نظر بگیرد، ابزار ها و استراتژی های تبلیغاتی زیادی وجو دارند که میتوان به عنوان برنامه تبلیغاتی روی آنها حساب باز کرد. یکی از بهترین روش های تبلیغاتی استفاده از هدیه های تبلیغاتی است. با چاپ هدایای تبلیغاتی میتوانید  گامی تازه و محکم در عرصه تبلیغات و برندسازی کسب و کار خود بردارید.

یکی از لوازم جانبی لازم برای هر خودرویی آفتابگیر است که با نصب آن هم میتوان از تابش مستقیم نور آفتاب به اتاق خودرو جلوگیری کرد و هم به سلامتی و رفاه سرنشینان خودرو کمک کرد. آفتابگیر تبلیغاتی خودرو با چاپ آرم و لوگوی تبلیغاتی کالای شما بهترین و ارزان ترین بیلبورد تبلیغاتی محسوب میشود. با صرف هزینه اندک برای چاپ آفتابگیر تبلیغاتی و دادن این هدیه مفید به مشتریان خود میتوانید یک شیوه بازاریابی مناسب برای کسب و کار خود فراهم کنید.

آفتابگیر تبلیغاتی ماشین از بسیاری از هدایای تبلیغاتی دیگر به نسبت ارزان تر است که میتواند مشتریان و مخاطبان زیادی را جذب نماید. قیمت یک آفتابگیر تبلیغاتی به کیفیت، ابعاد و نوع چاپ آن بستگی دارد. با استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی ارزان به جای هزینه های بالای بیلبوردهای شهری و تلویزیون میتوانید کالای خود را به دیگران معرفی نمایید. برای شیشه جلوی خودرو معمولا مدل های دایره ای با جنس پارچه شمعی به کار میرود و برای شیشه عقب، مدل مربعی استفاده می شود.

هدایای آفتابگیر

هدایای تبلیغاتی

هدیه های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که میتوان از آنها به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده کرد. از جمله هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، هدایای تبلیغاتی کاربردی، هدایای تبلیغاتی خلاقانه , هدایای تبلیغاتی نفیس و هدایای تبلیغاتی مدیریتی و…

این نوع هدیه های تبلیغاتی با توجه به نوع کسب و کار برای چاپ و تهیه انتخاب شده و به مخاطبان و مشتریان و یا همکاران ارائه میشوند. گاه علاوه بر در نظر گرفتن نوع کسب و کار و یا مخاطبان، شرایط موجود و یا فصول سال و مناسبت ها را نیز میتوان در نظر گرفت، به عنوان مثال در فصل تابستان یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد و در معرض دید، استفاده از سایه بان تبلیغاتی و یا آفتابگیر تبلیغاتی است.

فروش آفتابگیر

مزایای آفتابگیر تبلیغاتی

هر هدیه تبلیغاتی مزایا و معایبی نیز دارد، آفتابگیر ها با توجه به کاربرد اساسی و مهم و همچنین در معرض دید بودنش میتواند یک هدیه تبلیغاتی بسیار کاربردی و مفید و همچنین موثر باشد.

در فصل ت ابستان و دیرگر ماه های سال که نور آفتاب میتواند آسیب های جدی به داخل خودرو بزنید، آفتابگیر میتواند یک ابزار بسیار موثر برای جلوگیری از سوختن و فرسودگی محتویات درون خودرو و یا حتی موجب راحتی سرنشینان خودرو در حین حرکت با آفتابگیر رودری و یا شیشه بغل ماشین باشد.

این ابزار تبلیغاتی با توجه به داشتن فضای زیاد برای چاپ برند و … و همچنین در معرض دید بودنش تا بحال توانسته است درست همانند یک بیلبرد تبلیغاتی و یا حتی بیشتر در امر تبلیغات موثر باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید