سایه بان ماشین

تبلیغات تکرارشونده

سایه بان ماشین و رابطه آن با تبلیغات تکرارشونده که از اثرگذاری بیشتری برخوردار است.

با توجه به فصل گرما ، امروزه یکی از بهترین تبلیغات میدانی ، چاپ آفتابگیر خودرو است که می تواند نقش یک بیلبرد تبلیغاتی ارزان قیمت را ایفا کند.

در گذشته ایده ای به رستوران ها و سفره خانه های سنتی دادیم و آن هم قراردادن آفتابگیر خودرو و یا سایبان ماشین بر روی اتومبیل مشتریان آنان بود و با توجه به اینکه این ماشین ها در پارک بصورت ردیفی هستند ، لذا اثرگذاری بالایی برای مخاطب دارد

در فیلم زیر نمونه ای از این دست تبلیغات تکرارشونده را مشاهده میکنید .

 

استفاده از آفتابگیرتبلیغاتی،  مورد نیاز رستوران ها ، سفره خانه ها ، کافی شاپ ها ، سازمان هایی که کارکنان آنان ماشین خود را در خیابان پارک می کنند ، بیمارستان ها و مراکز دیگر می باشد .

مجتمع چاپ مجریان به عنوان اولین و تنها تولیدکننده سایه بان ماشین بصورت ماشین آلات است که کیفیت دوخت از بالاترین کیفیت موجود می باشد و بصورت ( کارگر دوز ) نیست .

در این کالا از فنر وارداتی استفاده می شود و متریال پارچه تماما وارداتی است و به اسم پارچه شمعی است.
این محصول دارای یک کاور پارچه ای است که برای نگه داری آفتابگیر زمانی که جمع می شود استفاده می شود. جنس این کاور از پارچه اسپان ۷۰ گرم است که هم بصورت تمام اتومات و پرسی است و هم بصورت دوختی
متریال چاپ از مهمترین بحش های تولید است چرا که مرکب های آلمانی دارای فدرت ماندگاری بالایی در برابر تابش نور را دارند و برعکس مرکب های چینی و ایرانی از قدرت ماندگاری فوق العاده پایینی برخوردار هستند.
از آنجا که آفتابگیر روزانه روی ماشین نصب می شود و در معرض مستقیم آفتاب است لذا استفاده از مرکب اصلی و آلمانی می تواند این محصول را برایشما تا چندین سال ضمانت کند و استفاده از مرکب های چینی و ایرانی باعث می شود بخش های چاپ به مرور بصورت تکه ای ریزش نماید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.