تبلیغات انتخاباتی , پکیج تبلیغات انتخاباتی , تبلیغات ارزان انتخاباتی

تبلیغات انتخاباتی

با نزدیک شدن به زمان انتخابات و بیشتر شدن رقابت میان نامزد های انتخاباتی، نیاز به تبلیغات انتخاباتی نیز بیشتر میشود. بسیاری از شرکت های تبلیغاتی سعی بر ارائه روش های جدید و موثر برای تبلیغات انتخاباتی به کاندید ها و نامزد ها دارند. شرکت تبلیغاتی مجریان پکیج تبلیغات انتخاباتی را برای کاندید ها در نظر گرفته است که با توجه به شرایط جامعه یکی از بهترین و موثر ترین استراتژی های دیده شدن و جلب اعتماد است. پکیج انتخاباتی شرکت مجریان تا کنون توانسته است با برند های فراوانی در سراسر کشور همکاری نماید و نتایج مثبتی را از این استراتژی های نوین تبلیغات بدست آورد.

ماسک تبلیغاتی

چاپ ماسک تبلیغاتی

آفتابگیر انتخاباتی

آفتابگیر خودرو تبلیغاتی

رودری انتخاباتی

رو دری خودرو تبلیغاتی

کارت ویزیت انتخاباتی

چاپ کارت ویزیت انتخاباتی

بروشور انتخاباتی

چاپ بروشور انتخاباتی

بج سینه انتخاباتی

بج سینه تبلیغاتی

پرچم انتخاباتی

چاپ پرچم انتخاباتی

بنر انتخاباتی

چاپ بنر انتخاباتی

پروموشن انتخاباتی, پروموشن تبلیغاتی

[ux_text text_align="center"]

پروموشن انتخاباتی چیست؟

در مبحث مربوط به مشاور انتخاباتی به لوزم وجود پروموشن انتخاباتی نیز اشاره شد. چرا که در بحث ستادهای انتخاباتی و صندوق های رای گیری افرادی با تجربه و آموزش دیده باید حضور داشته باشند. این افراد به عنوان نیروهای پروموشن انتخاباتی در محل جمع آوری رای ها حضور دارند. علاوه بر آن این افراد با تجریات و تخصصی که دارند در امر تبلیغات و سخرانی و معرفی بیشتر کاندید های انتخاباتی در ستاد های انتخابات نیز فعالیت جدی دارند. بنابراین میتوان گفت که حضور و وجود این افراد متخصص در ستاد ها و محل های تبلیغات انتخاباتی و برگزاری انتخابات امری الزامی است.

[/ux_text] پروموشن انتخاباتی

مشاور انتخاباتی چیست؟

در مبحث مربوط به مشاور انتخاباتی به لوزم وجود پروموشن انتخاباتی نیز اشاره شد. چرا که در بحث ستادهای انتخاباتی و صندوق های رای گیری افرادی با تجربه و آموزش دیده باید حضور داشته باشند. این افراد به عنوان نیروهای پروموشن انتخاباتی در محل جمع آوری رای ها حضور دارند. علاوه بر آن این افراد با تجریات و تخصصی که دارند در امر تبلیغات و سخرانی و معرفی بیشتر کاندید های انتخاباتی در ستاد های انتخابات نیز فعالیت جدی دارند. بنابراین میتوان گفت که حضور و وجود این افراد متخصص در ستاد ها و محل های تبلیغات انتخاباتی و برگزاری انتخابات امری الزامی است.

مشاور انتخاباتی

مشاور انتخاباتی, بهترین مشاور انتخاباتی, تبلیغات انتخاباتی

انتخابات ۱۴۰۰

انتخاباتی که در سال ۱۴۰۰ پیش رو داریم، انتخابات ریاست جمهوری و اعضای شورای شهر است. تا کنون افراد زیادی در این دوره ها نامزد شده اند، برخی ها منتظر بررسی صلاحیت شان هستند تا از سوی شورای نگهبان رسیدگی و تایید شوند. در این میان باید منتظر بمانیم که چند نفر از داوطلبان تایید صلاحیت میشوند و به فضای رقابتی و تبلیغاتی راه پیدا میکنند.

در این برهه، تبلیغات انتخاباتی موضوعی داغ و بااهمیت است که هر نامزد یا داوطلب دوره های انتخابات باید شخصی را به عنوان نماینده تبلیغات مشخص و سعی بر اجرای انواع استراتژی های تبلیغاتی را داشته باشد. مسئله مهمی که وجود دارد، برگزاری ستادهای انتخاباتی در سطح شهر ها است، همانطور که میدانید، با وجود بیماری کرونا و شیوع سریع آن، برگزاری ستاده های انتخاباتی و اجتماعات در این حوزه ممنوع است! بنابراین باید برای ارتباط گرفتن با مردم، از طریق فضای مجازی با آنها ارتباط برقرار کرده و همچنین از طریق ارائه هدیه های تبلیغاتی مناسب اعتماد آنها را جلب نمایند.

همانطور که گفتیم بخاطر شرایط کرونایی جامعه هیچ نامزد انتخاباتی حق برگزاری ستاد ها با اجتماعات مردمی را ندارند، تا کنون شبکه های رادیویی با فرکانسهای اختصاصی برای سخنرانی ها و تریبون های انتخاباتی راه اندازی شده است، اما بهترین راه تبلیغات در این زمینه استفاده از هدایای تبلیغاتی ارزان است. خواه پکیج های انتخاباتی بهداشتی مانند ماسک تبلیغاتی، و یا دیگر هدیه های تبلیغاتی کاربردی. در بند های بعد به شرح بیشتر استفاده از انواع ماسک ها به عنوان هدیه های انتخاباتی بحث نموده ایم.

پکیج انتخاباتی چیست ؟

پکیج تبلیغات انتخاباتی درواقع به مجموعه خدمات تبلیغاتی گفته میشود که در حوزه تبلیغات همراه با جلب اعتماد صورت میگیرد. کلمه جلب اعتماد در این بند بسیار حائز اهمیت است و در واقع میتوان گفت اصلی ترین هدف از تبلیغات انتخاباتی نیز همین موضوع است. تبلیغاتی که موجب سلب اعتماد مردم و مخاطب از آن شخص ( کاندید انتخاباتی ) و یا یک برند شود، عملا همانند گل به خودی در مسابقات فوتبال است!

پکیج تبلیغات انتخاباتی که شرکت تبلیغاتی مجریان برای نامزد ها و کاندید های انتخاباتی در نظر گرفته است، طی بررسی ها و تحقیقات بسیار توسط کارشناسان بازاریابی نسبت به شرایطِ حالِ جامعه تشکیل شده است. در ادامه به معرفی شرایط فعلی جامعه و نحوه استفاده از این شرایط به عنوان استراتژی های تبلیغاتی میپردازیم.

چاپ تبلیغات انتخاباتی

یکی از مهمترین بحث های داغ انتخابت، تبلیغات آن است. در ادامه در مورد یک استراتژی جدید و موثر تبلیغاتی در دوره انتخابات صحبت کرده ایم. این ابزار تبلیغاتی باید با بالاترین کیفیت به تولید و چاپ برسند، چاپ لوگو روی ماسک یکی از بحث های مهم در این کار است که باید با بالاترین کیفیت انجام پذیرد، انتخاب چاپخانه مطمئن و بروز میتواند گام مهمی در این مسیر باشد. اینکه چاپخانه ای که قرار است امور چاپ تبلیغات شما را بر عهده بگیرد، چقدر سابقه دارد و چه میزان مشتری ها از آن رضایت دارند؟!

چاپخانه مجریان با بیش از دو دهه سابقه در زمینه چاپ و داشتن ماشین آلات بروز بخش های مختلف چاپ، توانسته است طی سالهای اخیر و پیاپی بالاترین نرخ رضایتمندی مشتریان را به خود اختصاص دهد.

چاپ لوگو روی ماسک تبلیغاتی

با توجه به شرایط فعلی جامعه و نگرانی های مردم عزیز در ارتباط با ویروس همه گیر کرونا، مهمترین چیزی که برای مردم در این شرایط وجود دارد، حفظ سلامت افراد و خانواده هایشان است. حفظ سلامت در این شرایط وابسته به رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از لوازم بهداشتی مانند ماسک، شیلد و یا اسپری های ضد عفونی کننده است.

ماسک وسیله ای است که استفاده از آن در سراسر دنیا الزامی شده است. این وسیله بهداشتی میتواند تا حد زیادی از ورود ذرات و ویروس ها به داخل دهان و بینی انسان جلوگیری نماید. بنابراین یکی از پرکاربرد ترین و در عین حال پر بازدید ترین وسیله ای است که راین روزها میتوان دید.

همانطور که میدانید تبلیغات باید در مکان های پربازدید تر و پرتردد تر صورت گیرد، تا بتواند بالاترین نرخ بازدید و تاثیرگذاری را داشته باشد. در این روزها ابزاری که بیشتر از هرچیزی دیده میشود، ماسک صورت است، از این رو میتواند بیلبرد تبلیغاتی مناسبی باشد.

اگر از یک ماسک چاپی و یا به اصطلاح ماسک تبلیغاتی برای تبلیغات استفاده شود، به گیرنده هدیه تبلیغاتی احساس مهم بودن و با ارزش بودن دست میدهد، به این صورت که از نظر هدیه گیرنده، هدیه دهنده که میتواند یک نامزد انتخاباتی و یا یک برند باشد، ارزش بسیار زیادی برای سلامت و زیست او قائل بوده است. اینجاست که اعتماد سازی رخ میدهد!

ماسک چاپی چیست ؟

به ماسک هایی که روی آن ها یک نشانه تبلیغاتی چاپ شود، ماسک چاپی یا ماسک تبلیغاتی گفته میشود، این ماسک ها دارای انواع مختلفی از نظر نوع جنس و کابرد هستند؛ مانند ماسک سه لایه، ماسک سه بعدی، ماسک فیلتر دار، ماسک پارچه ای، ماسک نانو و یا ماسک های پارچه ای سه بعدی!

جنس این نوع ماسک های بهداشتی سه لایه و یا سه بعدی ها از پارچه اسپان باند و ملت بلون هستند. این پارچه ها با تراکم استانداردی که دارند موجب جلوگیری از عبور ذرات و ویروس ها به داخل دهان و بینی استفاده کننده میشوند.

چاپ شعار انتخاباتی

شعار های انتخاباتی میتوانند تاثیرات مثبت و یا منفی روی ذهن مردم بگذارد، بنابراین هر نامزد باید در این زمینه با تفکرهای زیاد و با بررسی های دقیق شعارهای خود را انتخاب نماید، حال این شعار ها روی تمامی بیلبرد ها و پوستر های تبلیغاتی چاپ میشوند و همچنین طرفداران هر کاندید این شعار ها را در فضای مجازی، گروه ها، کانال ها و صفحات تبلیغاتی شان منتشر میکنند.

یکی از ایده هایی که شرکت مجریان برای نامزد های انتخابات دارد، چاپ شعارهای کوتاه و با مفهوم روی هدیه های تبلیغاتی شان است. اگر این شعار و پیام ها در حد چند کلمه و کوتاه باشند امکان چاپ روی ماسک نیز وجود دارد، و همانطور که این ابزار تبلیغاتی را از جهات مختلف بررسی نمودیم، یکی از پربازدید ترین و اصطلاحا در معرض دیدترین ابزارها در این شرایط ماسک ها هستند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

One thought on “تبلیغات انتخاباتی

  1. اشتراک ها: ماسک انتخاباتی | ماسک تبلیغاتی | چاپ ماسک | چاپ ماسک انتخاباتی | شرکت مجریان

  2. اشتراک ها: آفتابگیر انتخاباتی | چاپ آفتابگیر انتخاباتی | قیمت آفتابگیر | تبلیغات انتخاباتی | مجریان

  3. اشتراک ها: رودری انتخاباتی | آفتابگیر تبلیغاتی | تبلیغات انتخاباتی | رودری ماشین | مجریان

  4. اشتراک ها: پرچم انتخاباتی | پرچم تبلیغاتی | چاپ پرچم انتخاباتی | تبلیغات انتخاباتی | مجریان

  5. اشتراک ها: بج سینه انتخاباتی | بج سینه | بج سینه تبلیغاتی | بج سینه تبلیغات انتخاباتی | مجریان

  6. اشتراک ها: بروشور انتخاباتی | چاپ بروشور انتخاباتی | طراحی بروشور انتخاباتی | مجریان

  7. اشتراک ها: کارت ویزیت انتخاباتی | چاپ کارت ویزیت انتخاباتی | طراحی کارت ویزیت انتخاباتی | مجریان

  8. اشتراک ها: مشاور انتخاباتی | مشاور تبلیغات انتخاباتی | مشاور تبلیغاتی | مشاور انتخاباتی حرفه ای | مجریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.