تامین نیروی نمایشگاهی

تامین نیروی نمایشگاهی

نمایشگاه به مکانی گفته می شود که کالاها، خدمات، فن آوری، تکنیک های جدید، نوآوری ها و هنر ها برای معرفی و آشنایی مردم به معرض تماشا قرار داده می شود. هر عملی که توسط تولیدکنندگان و فروشندگان برایمعرفی کالاها انجام و منجر به فروش کالاها و خدمات گردد نوعی نمایش است.

نمایشگاهها و همایش ها طی دهه های اخیر دستخوش تحولات زیادی شده اند و به عنوان یکی از مجاری و کانالهای معرفی خدمات و کالاهای تولید شده، تبلیغات و انتقال تکنولوژی در دنیا از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

حضور نمایشگاهی با استفاده از روش ارتباط مستقیم که امروز به شکلی بسیار وسیع و مداوم توسط شرکت ها و تولیدکننده های جهانی مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان راه حلی کوتاه، مستقیم و بسیار تاثیر گذار شناخته شده است، پروموشن و سمپلینگ بعنوان موثرترین تکنیک های جدید تبلیغاتی جهت فرهنگسازی برای ترویج استفاده از محصول مورد نظر و افزایش محبوبیت یک نام و نشان تجاری، درجهت بهره برداری طولانی مدت درآینده ای پیش بینی شده مورد استفاده قرار میگیرند.

ما حضور در نمایشگاه و ایونت ها را مجموعه ای از عملکردهای ثابت نمیدانیم، پروموشن مجموعه فعالیتهای هدفمندی است در جهت دستیابی به استراتژی های کوتاه مدت و بلند مدت واحد بازاریابی، که برای رسیدن به این اهداف باید از انواع شیوه های کارآمد نوین و متفکرانه متناسب با موقعیت فعلی برند برای هدایت بازدیدکننده به سمت و سوی استفاده از محصول مورد نظر استفاده نمود.

قدرت مجموعه شما، تعداد کارمندانتان، قدرت مالی و مرغوبیت و متمایز بودن کالا و خدمات شما را شاید هیچکدام از مخاطبانتان در لحظه ای که می خواهند محصول شما را خریداری کنند، نمی بینند، نیرویی که پشت کانتر ایستاده است معرف تمامی موارد ذکر شده فوق است و به نوعی کل هویت سازمانی شما را با نوع پوشش، صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن با مصرف کننده نمایان می سازد.

بازدیدکننده ، نیروی پروموتر ما را که پشت کانتر برند شما انجام وظیفه میکند به عنوان نماینده شرکت شما می پذیرد پس برخورد مناسب و حرفه ای این نیرو موجب بالا رفتن وجهه برند شما می گردد.

برای تامین نیروی نمایشگاهی برند خود الزاما باید با شرکت های تبلیغاتی که نیرو های متخصص و آموزش دیده دارند همکاری کنید تا بتوانید بهترین خدمات را در نمایشگاه های خود ارائه دهید و همچنین بهترین بازخورد و نتایج را برای رشد کسب و کار خود دریافت کنید.

علل پیدایش نمایشگاه

  • تغییرات روزافزون فن آوری، ظهور کالاهای جدید، تنوع آن ها و عدم آشنایی مصرف کننده توام با رقابت شدید و نامطلوب تولید کنندگان از علل تشکیل نمایشگاه می باشد.
  • قطع رابطه بین خریدار و فروشنده به طوری که رابطه میان مصرف کننده یا خریدار و تولید کننده از بین رفته و این عامل باعث توسعه نمایشگاه های شده است.
  • افزایش درآمد سرانه کشورها همراه با درآمد ملی آن ها باعث افزایش قدرت خرید شده و از طرفی افزایش قدرت خرید نیز سبب تغییر در تولید شده و تولیدات باید به مصرف کننده معرفی گردند که این امر با نمایش کالا در نمایشگاه ها انجام می گیرد.

فواید نمایشگاه

  • نمایش تفکرات دیگران
  • نمایش فن آوری های جدید
  • نمایش شیوه های جدید تولید
  • جلب توریست
  • کسب بازارهای جدید

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.