تابلو فروشگاهی

طراحی تابلو فروشگاهی


کسب و کارها به دلایل مختلف نیاز به تابلو دارند. از سردر مغازه ها گرفته تا تابلوهای آژانس های املاک تابلوهای رستوران ها گرفته تا پرچم ها و بنر ها، به طراحی دقیقی نیاز دارید تا شرکت خود را به مشتریان بالقوه نشان دهید. طراحی تابلو فروشگاهی حرفه ای تابلو تضمین می کند که یک سرو شانه بالاتر از رقبای خود قرار بگیرید و مخاطبان زیادی را به خود جذب کنید.
برای دستیابی به نتایج باید ارزش های تجاری و برند خود را در تابلوهای خود منعکس کنید و این امکان را به شما می دهد که مخاطبان هدف خود را به راحتی جذب کنید.

انواع تابلوها


طراحی تابلو املاک: تیم حرفه ای مجریان گرافیک های سفارشی برای تابلو های املاک شما طراحی می کند. تابلویی که به خوبی طراحی شده باشد :

نام و لوگوی شرکت خود را به وضوح نمایش دهید.
سبک و برند خود را نمایش دهید.
یک فراخوان روشن برای جذب مخاطب ایجاد کنید.
جلب نظر فروش و اجاره برای املاک

طراحی تابلو رستوران : صنعت غذا به شدت رقابتی است. تابلوی رستوران شما نقشی کلیدی در جذب مشتریان جدید ایفا می کند.
از علامت برای نشان دادن آشپزی و سبک غذاخوری خود استفاده کنید.
یک برند حرفه ای و قابل تشخیص برای رستوران خود ایجاد کنید.
اطلاعات کلیدی مانند زمان باز کردن را به وضوح نشان دهید.

طراحی تابلو مغازه: تابلو های فروشگاه شما چیزی است که توجه رهگذران را به خود جلب می کند و آن ها را ترغیب می کند که وارد شوند و محصولات شما را مرور کنند.
نام مغازه خود را به وضوح نمایش دهید.
سبک فروش خود را مشخص کنید. مثلا لباس، سخت افزار یا کتاب برند و ارزش های خود را به نمایش بگذارید.
توجه و تخیل مخاطب هدف خود را جلب کنید.


سفارش طرحی تابلو فروشگاهی 

اگر پاسخ سوالات شما در بالا ذکر نشده است، با تیم فروش مجریان تماس بگیرید و ما نیاز های شما رابا جزئیات بیشتر مورد بحث قرار خواهیم داد.
ما تجربه طراحی زیادی داریم، بنابراین به احتمال زیاد بتوانیم به شما کمک کرده و تخصص خود را مطابق با نیاز های شما تنظیم کنیم.
ما همچنین در مورد چاپ نیز میتوانیم به شما کمک کنیم. با طیف گستده ای از گزینه های چاپ موجود، ما توصیه ها و راهنمایی های خود را ارائه میدهیم تا تابلوهای شما از بالاترین کیفیت برخوردار باشند.