بهینه سازی زمان با تقویم رومیزی|چاپخانه مجریان

بهینه‌سازی زمان شما با تقویم رومیزی

بهینه سازی زمان با تقویم رومیزی

بهینه سازی زمان با تقویم رومیزی چیست؟ امروزه باتوجه به گستردگی تبلیغات و رقبای کاری، شاید شما هم فکر تبلیغات جهت سبقت گرفتن از دیگران هستید.

جالب است بدانید که  تقویم رومیزی یک انتخاب تأثیرگذار در حوزه تبلیغات به شمار می‌رود. درواقع چاپ تقویم رومیزی خلاقانه، تمایز کسب‌و‌کارتان را نسبت به مابقی رقبا نشان می‌دهد. علاوه بر موارد مذکور، بهینه‌سازی زمان شما و مخاطبین کسب‌وکارتان با تقویم رومیزی از دیگر مزایای مهم آن محسوب می‌شود.

ما در این مقاله قصد داریم تا به موضوع بهینه سازی زمان با تقویم رومیزی بپردازیم. هم‌چنین در ادامه ترفندهای بهینه سازی تقویم محتوایی خدمت شما مخاطبین محترم وب‌سایت مجریان معرفی نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

تقویم رومیزی خلاقانه برای بهینه‌ سازی زمان

اکثر افراد بر این تصورند که با وجود گوشی‌های موبایل دیگر کسی از تقویم رومیزی استفاده نمی‌نماید. خیال شما راحت تقویم‌های چاپی همواره به صورت‌های متفاوتی کاربرد دارند. امروزه افراد زیادی هستند که جهت بهینه‌سازی زمان و نوشتن یادداشت‌های روزانه و هم‌چنین برای علامت‌گذاری تاریخ‌های خاص سال از تقویم رومیزی بهره می‌برند. غیر از موارد مذکور برندهای بزرگ از تقویم سالانه جهت معرفی خدماتشان استفاده می‌نمایند.

باتوجه به حجم کارهای روزانه در زندگی امروزی ما، بهینه‌سازی زمان جهت رسبدن به تمام امور یک امر ضروری است. به موجب این امر ما نیاز به وسلیه ای جهت اطلاع از زمان داریم که جلوی چشم ما یا روی میز کارمان باشد تا بتوانیم زمان خودمان را به نحوه احسن مدیریت نماییم. در همین راستا تقویم رومیزی باتوجه به مزایایی که دارد در این امر به ما کمک شایانی می‌نماید.

 

مهمترین دلایل استفاده از تقویم رومیزی

چنانچه می‌خواهید دید برندتان را بهبود ببخشید و محصولات خود را برای مشتریان بالقوه خود آشنا نمایید، باید از قدرت بازاریابی هدایای تبلیغاتی استفاده نمایید. شما می‌توانید برند خود را با تحویل دادن تقویم رومیزی به عنوان هدیه به مشتریان تبلیغ نمایید. هم‌چنین همان‌طور که در مطالب بالا عنوان شد، یک تقویم رومیزی بهترین انتخاب برای هر شخص جهت مدیریت زمان است.

ادامه مطلب
تاثیر طراحی بسته بندی حرفه ای در فروش

از مهمترین دلایل استفاده از تقویم رومیزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تقویم رومیزی همواره برای بهینه‌سازی زمان جلوی چشم شما قرار دارد!
 • کاربردی بودن تقویم رومیزی برای عموم افراد بارزترین مزیت آن به شمار می‌رود.
 • تقویم رومیزی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی جهت معرفی کسب و کار است.
 • تقویم رومیزی از تبلیغات مقرون به صرفه محسوب می‌شود.
 • این دسته از هدایای تبلیغاتی (تقویم رومیزی) قابلیت شخص سازی دارند.
 • تبلیغات دارز مدت کسب‌وکارمان برای مخاطبین به مدت یک سال به واسطه استفاده از تقویم رومیزی

 

چرا تقویم رومیزی برای مدیریت زمان مهم هستند؟

درحال‌حاضر تقویم‌ها در انواع و اشکال متنوع به بازار عرضه می‌شوند، برخی از آن‌ها تقویم‌های رومیزی است که از طرفداران زیادی برخوردار هستند.

زمان یکی از ساختارهای اساس هستی است و تقسیم‌بندی آن اساس زندگی بشر است. تقویم رومیزی یک ابزار مناسب جهت بهینه‌سازی زمان محسوب می‌شود. آن‌ها عموماً ساده و کاربردی هستند. تقویم‌ها اغلب به‌صورتی طراحی و چاپ شده‌اند که زمان را برای ما مشخص می‌نمایند و به عنوان یادآوری تاریخ‌، جلسات و تعهدات مهم یک گزینه بسیار خوب هستند. در عین حال، تقویم رومیزی همواره در طرح‌های چاپی زیبایی بسته‌بندی شده‌اند، که سالیق مختلف را دربرمی‌گیرند. چنانچه می‌خواهید با هدیه دادن خود در این فصل تعطیلات فراتر بروید، یک تقویم رومیزی سفارشی با تصاویر سفارش دهید که لحظات خاصی را که در سال گذشته اتفاق افتاده را به نمایش بگذارد.

علاوه بر موارد ذکر شده بالا، امروزه بخاطر کمبود وفت برای انجام تمام کارها، استفاده از یک تقویم رومیزی جهت بهینه‌سازی زمان، یک امر بسیار مهم تلقی می‌شود.

 

انواع تقویم رومیزی

امروزه بسیاری از تقویم‌ها با شکل‌های مختلف وجود دارند که از مهم‌ترین انواع آنها می‌توان به تقویم رومیزی اشاره نمود. این نوع از تقویم‌ها به سبب کم حجم بودن و زیبایی ظاهری، مرد استفاده اکثر افراد قرار می‌گیرد. همان‌طور که از نام آن  مشخص است، این تقویم‌ها برای میزها طراحی شده‌ و عوم افراد در زمان انجام کارهای روزمره‌شان، این تقویم‌ها را جهت دسترسی آسان روی میزهای خود قرار می‌دهند. تقویم‌های رومیزی اغلب برای اشخاصی که بیشتر زمان خود را پشت میزشان سپری می‌کنند و یا کارمندان، پرسنل اماکن اداری، منزل و موارد مشابه یک گزینه انتخاب بسیار مناسب محسوب می‌شود.

ادامه مطلب
بهترین شرکت تولید کننده هدایای تبلیغاتی

انواع تقویم رومیزی عبارت هستند از:

 • تقویم رومیزی زیر دستی
 • رومیزی پایه دار
 • تقویم رومیزی اداری

همان طور که در مطالب بالا عنوان شد، تقویم رومیزی ابزاری است که به عموم مردم کمک می‌نماید تا زمان خود را بهینه‌سازی کنند. چراکه معمولاً تقویم فیزیکی دسترسی پذیری بهتری نسبت به نسخه دیجیتالی خود دارد، لذا استفاده از آن برای عموم راحت‌تر است.

 

چرا تقویم رومیزی بترین انتخاب هدیه تبلیغاتی است؟

باتوجه به مواردی که در مطالب بالا عنوان شد، حال می‌خواهیم بدانیم که چرا تقویم رومیزی در دسته بهترین هدایای تبلیغاتی قرار دارد. به‌طور کلی از مهمترین دلایل این امر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

 • قیمت بسیار مناسب
 • گستردگی تنوع در طراحی
 • تطبیق پذیری بالا برای شحصی سازی
 • فضای تبلیغاتی کارآمد برای معرفی کسب و کار
 • به ایجاد حس وفاداری در مشتریان کمک شایانی می‌نماید.
 • با استفاده ار تقویم رومیزی می‌توان آگاهی از برند کسب و کار خود را افزایش داد.
 • در بهینه‌سازی زمان برای عموم افراد باتوجه به کاربرد و ماهیتی که دارد، بهترین گزینه محسوب می‌شود.

 

عوامل مهم در قیمت تقویم رومیزی

 • نوع پایه تقویم رومیزی
 • جنس کاغذ گلاسه صفحات تقویم رومیزی
 • جنس فنر تقویم رومیزی
 • کیفیت چاپ تقویم رومیزی
 • کیفیت جلدسازی و صحافی

 

نتیجه‌گیری

بهینه‌سازی زمان ابزار اصلی در موفقیت بشر شناخته شده است. انسان برای تقسیم و مدیریت ایام، ابزارهایی مانند تقویم‌ها را ابداع نمود که با گذشت زمان صنعتی شدن به تنوع تقویم‌ها از نظر طرح و متریال افزود. از محبوب‌ترین تقویم‌ها، می‌توان به تقویم رومیزی اشاره کرد که برای میزهای اداری و تحریر طراحی شد. بهینه سازی زمان با تقویم رومیزی مهم‌ترین کار آن‌ محسوب می‌شود.

ما در این مقاله به نقش تقویم رومیزی در مدیریت زمان پرداختیم. در ادامه مزایای آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی با شما مخاطبین محترم مورد بررسی قرار دادیم.

امید است مقاله بهینه‌سازی زمان شما با تقویم رومیزی مورد توجه شما مخاطبین محترم قرار گرفته باشد. لطفاً پس از مطالعه مقاله نظرات و تجارب شخصی خود را در زمینه بهینه سازی زمان با تقویم رومیزی با ما در وب‌سایت مجریان به اشتراک بگذارید.

 

 

این مقاله را از دست ندهید : مزایای تقویم رومیزی تبلیغاتی در بازاریابی و تبلیغات + ۱۲ مزیت

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *