بهترین لیوان تبلیغاتی در بازار

بهترین لیوان تبلیغاتی در بازار را میتوانید در وبسایت شرکت تبلیغایت مجریان تهیه نمایید. بهترین لیوان تبلیغاتی ها را میتواند بر حسب فاکتورهایی مشخص نمود. چاپخانه مجریان با بیش از بیست سال سابقه چاپ هدایای تبلیغاتی توانسته است جرو بهترین چاپخانه ها در این زمنیه باشد.

چاپ روی لیوان تبلیغاتی سالهاست که جزو بهترین روش های تبلیغاتی محسوب میشود. این هدیه تبلیغاتی کاربردی میتواند یک استراتژی تبلیغاتی دائمی برای کسب و کار شما باشد.

انواع لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی میتواند در انواع مختلفی از نظر نوع جنس به تولید برسند که در ادامه به شرح و معرفی آنها خواهیم پرداخت؛ این نوع هدیه تبلیغاتی در هر نوعی که به چاپ برسد میتواند تاثیر بسیار مثبتی در روند تبلیغاتی برند و کسب و کار شما داشته باشد.

یکی از بهترین انواع لیوان تبلیغاتی ها را در ادامه معرفی میکنیم.

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی میتواند جزو یکی از بهترین ماگ تبلیغاتی ها باشد. این لیوان ها با توجه به ظرافت و کیفیتی که دارند جزو کاربردی ترین هدیه های تبلیغاتی هستند. چاپ روی این نوع ماگ های سرامیکی تبلیغاتی بصورت چاپ روی بدنه لیوان است. این نوع ماگ های تبلیغاتی میتوانند بصورت تمام مشکی، تمام سفید، رنگی و یا دسته رنگی و همچنین دسته و داخل رنگی به تولید برسند.

لیوان شیشه ای یا ماگ یخی

ماگ یخی همواره از جذابترین انواع لیوان های تبلیغاتی بوده است، چاپ با لیزر روی لیوان شیشه ای بر روی بدنه لیوان انجام میشود. این نوع هدیه تبلیغاتی میتواند تاثییرات بسیار مثبتی را در نتایج تبلیغات شما با استفاده از لیوان تبلیغاتی ها به همراه داشته باشد.

لیوان کاغذی چیست ؟

لیوان کاغذی ها جزو بهترین نوع هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت هستند. با توجه به اینکه این نوع ماگ های تبلیغاتی نمیتوانند آسیبی به طبیعت بزنند هدیه های تبلیغاتی مناسبی برای دوست داران طبیعت هستند. این نوع هدیه تبلیغاتی با توجه به ارزان قیمت بودن و قابل تجزیه بودنش در طبیعت میتواند به خوبی اعتماد مشتریان را به برند و کسب و کار مربوطه جلب نماید.

چرا لیوان فلزی تبلیغاتی ؟

لیوان فلزی تبلیغاتی میتواند جزو بهترین نوع لیوان ها باشد، چرا که جنس این نوع لیوان ها استیل بوده و مقاومت بیشتری نسبت به لیوان های دیگر دارند. چاپ روی این نوع هدیه تبلیغاتی میتواند یکی از موثر ترین انواع ماگ ها به عنوان یک روش تبلیغاتی دائمی باشد.

چاپ لیوان حرارتی

بهترین لیوان تبلیغاتی در بازار میتواند لیوان حرارتی یا همان ماگ جادویی باشد، جذابیت این نوع لیوان به قدری بالا است که میتواند مخاطب را محو خود نماید. این نوع ماگ های جادویی تبلیغاتی میتوانند کاربرد های زیادی برای مخاطب داشته باشد، از این رو به دیده شدن بیشتر کسب و کار و برند و نام شما کمک میکند.

چاپ لیوان پلاستیکی

چاپ لیوان پلاستیکی نیز میتواند جزو بهترین لیوان تبلیغاتی در بازار باشد، از این رو که این نوع هدیه تبلیغاتی نیز دارای طراحی های جذابی بوده و همچنین از نظر قیمت نیز کاملا مقرون بصرفه بوده، از این رو میتواند هدیه تبلیغاتی بسیار خوبی برای کسب و کارهای نوپا باشد.

انتخاب بهترین چاپخانه

همکاری با یک چاپخانه مطمئن میتواند به موفقیت شما و دریافت نتایج بهتر و بیشتر از تبلیغات و یا هدیه های تبلیغاتی کمک نماید. چاپخانه مجریان در کنار مجموعه تبلیغاتی اش، توانسته اند با برند ها و کسب و کارهای زیادی در ایران همکاری های با نتایج مثبت و رضایتبخش داشته باشد. با توجه به باسابقه بودن این چاپخانه و امکانات بروز آن یکی از بهترین چاپخانه ها در تهران شناخته شده و طی سالهای پیاپی توانسته است نشان رضایتمندی مشتریان را با حداکثر آرا کسب نماید.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.