تقویم دیواری 99

برندسازی و بازاریابی ارزان با تقویم دیواری ۹۹

هرساله نزدیک عید نوروز که می شود شرکت های بیمه، آژانس ها، شرکت های باربری و مشاغل کوچک برای تبلیغات عید نوروز خود هدیه تبلیغاتی را انتخاب می کنند که قیمت مناسبی داشته باشد و هم بتوانند تبلیغ خود را به افراد بیشتری بدهند، که از تبلیغات خود بازدهی بهتری بگیرند.تقویم دیواری ۹۹ یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان است که هرساله مورد توجه خیلی از مشاغل کم درآمد قرار میگیرد. تقویم دیواری طرح های گوناگونی دارد که عبارتند از: تقویم دیواری طرح مینیاتور، تقویم دیواری طرح گل، تقویم دیواری طرح منشور کوروش، تقویم دیواری طرح هخامنش، تقویم دیواری طرح چهار قل، تقویم دیواری طرح وان یکاد، تقویم دیواری آیت الکرسی، تقویم دیواری طرح ماشین، تقویم دیواری طرح منظره، تقویم دیواری طرح ایران سرای مهر، تقویم دیواری طرح امام رضا و…..

و البته علاوه بر این موارد چاپ تقویم دیواری اختصاصی نیز امکان پذیر است ، به این صورت که به جای تصاویر آماده در تقویم از تصاویر مربوط به کسب و کار مورد نظر در تقویم استفاده میشود و یا طرح اختصاصی برند مورد نظر طراحی و به چاپ میرسد.

چرا چاپ تقویم دیواری ۹۹ مفید است

تقویم دیواری سالیان درازی است که در ایران جزو محبوب ترین هدایای تبلیغاتی محسوب میشود. دلیل آن را ابتدا میتوان در قیمت پایین این محصول نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر دانست. تقویم دیواری ۹۹ با وجود قیمت بالای محصولاتی و همینطور افزایش قیمت بی رویه دلار، هنوز هم یک هدیه مناسب با قیمت پایین و بازخورد بالا است. موارد گفته شده در بالا بهترین دلایل برای خرید و سفارش تقویم دیواری ۹۹ است.

برندسازی و بازاریابی ارزان با تقویم دیواری ۹۹

با توجه به ارزان بودن تقویم دیواری ، این هدیه تبلیغاتی میتواند به یک ابزار بازاریابی مفید و پربازده برای کسب و کار شما تبدیل شود، به این صورت که اگر نام و برندتان را روی یک تقویم دیواری ارزان و یا تقویم دیواری اختصاصی چاپ کنید و آن را به هزاران مشتری و مخاطب هدیه دهید علاوه بر اینکه با این استراتژی مشتری های قدیمی را نگه میدارید و یا دوباره آنها را به سمت خود جذب میکنید ، میتوانید صد ها و هزاران مشتری جدید را نیز به سمت خود سرازیر کنید. تقویم دیواری به دلیل این که روی دیوار نصب میشود اگر دارای طرح جذاب باشد چه در منازل و چه ادارات و یا حتی مکان های عمومی پرتردد میتواند نظر هزاران مخاطب را به خود جلب و آنها را به مشتریان وفادار برای شما و کسب و کارتان تبدیل کند.

تقویم رومیزی بهتر است یا تقویم دیواری

پاسخ به این سوال کمی سخت است زیرا تقویم دیواری و تقویم رومیزی هر کدام مخاطبان خود و علاقه مندان خود را  دارند و هر کدام بسته به نیاز و محیط قابل استفاده هستند. بدون شک تقویم رومیزی نیز یکی از پربازده ترین ابزار های تبلیغات است و طرفداران زیادی دارد . برای کسب و کار های نوپا استفاده از انواع تقویم ها چه رومیزی و چه دیواری توصیه میشود. تقویم های دیواری به نسبت ارزان تر از تقویم های رومیزی هستند و اگر میخواهید یک تبلیغات ارزان و پربازده را داشته باشید پیشنهاد ما به شما استفاده از تقویم دیواری ۹۹ است.

چاپ تقویو دیواری یکی از مهم ترین گام های سفارش تقویم دیواری

شاید بعد از مرحله طراحی تقویم دیواری ۹۹ به این فکر کنید که برای چاپ تقویم به کدام چاپخانه اعتماد کنیم. بهتر است کمی در انتخاب یک چاپخانه مطمئن دقت کنید، زیرا کیفیت چاپ تقویم بسیار امر مهمی است و نباید در این مورد کوتاهی به خرج داد.بدون شک با ارائه یک تقویم دیواری باکیفیت تاثیر تبلیغات شما بر روی مخاطب دوچندان خواهد شد چون هیچ کس حاضر نیست از یک تقویم دیواری بی کیفیت و یا بدرنگ استفاده کند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.