انواع فولدر تبلیغاتی

با انواع فولدر های تبلیغاتی آشنا شوید + کاربرد هرکدام – کدامیک بهتر است؟ 

امروزه فولدرها یکی از رایج‌ترین ابزارها در شرکت‌ها و موئسسات تولیدی به‌شمار می‌روند. اکثریت شرکت‌ها جهت دسته‌بندی و نگهداری اطلاعاتشان از فولدر استفاده می‌نمایند. درواقع طراحی فولدر به صورتی است که صاحبان شرکت‌ها در آن‌ها می‌توانند سربرگ، کارت ویزیت، کاتالوگ و مواردی از این دست را قرار دهند. در این مقاله از وب‌سایت مجریان قصد داریم تا شما با انواع فولدر های تبلیغاتی آشنا شوید + کاربرد هرکدام – کدامیک بهتر است؟ 

فولدر تبلیغاتی به عنوان نمادی از شرکت ما و د واقع حکم یک بیلبورد تبلیغاتی مقرون به صرفه را دارند. به عنوان مثال یک پیمانکار در زمان تحویل اسناد و مدارک مربوط به یک پروژه، آن‌ها را داخل یک فولدر قرار می‌دهد تا غیر از ظاهری آراسته‌تر، دیگر توانمندی‌ها و امکاناتش را به‌صورت غیر مستقیم در معرض دید کارفرمایان قرار دهد.

 

فهرست مطالب در این مقاله

 • فولدر چیست؟
 • انواع فولدر های تبلیغاتی
 • کاربردهای فولدر
 • انواع فولدر تبلیغاتی از لحاظ جنس
 • چه افرادی از فولدر تبلیغاتی استفاده می‌نمایند؟
 • نتیجه گیری

 

فولدر چیست؟

چنانچه سروکارتان با شرکت‌های اداری بیافتد، بدون شک نام پوشه باید به گوشتان خورده باشد. وسیله‌ای معمولا پلاستیکی که اوراق و فایل‌های چاپی را در آن ذخیره می‌نمایند. درواقع می‌توان چنین اذعان کرد که فولدر (Pocket Folder) هم وسیله‌ای شکیل همان پوشه‌هایی است که در ادارات بسیار کاربرد دارند. به‌طور کلی از مزیت‌های  فولدر نسبت به پوشه، می‌توان به کیفیت بالا در ساخت، طراحی متنوع و جذاب آن در کنار استحکام بیشتر اشاره کرد.

از دلایل اصلی سفارش فولدر باید به موارد تبلیغاتی اشاره نمود که می‌توان در آن کارت ویزیت، بروشور، سربرگ و مواردی مشابه را جای داد و برای افراد مدنظر ارسال نمود. نوع طراحی فولدر با توجه کارایی تبلیغاتی باید در اولویت قرار گیرد. هم‌چنین از لوگو و تم رنگی سازمان تا نوع برش عرضی و طولی فولدر، همه را می‌توان شخصی‌سازی نمود و طبق سلیفه کارفرمایان چاپ فولدر تبلیغاتی را انجام داد.

 

انواع فولدر های تبلیغاتی

به طور کلی برای اموری مانند طراحی، مصاحبه کاری یا سخنرانی، می‌توان از انواع مختلف فولدرهای تبلیغاتی بهره برد. درواقع با بررسی انواع فولدر تبلیغاتی، شما می‌توانید مناسب‌ترین نوع از این بین بر اساس سلیقه و بودجه مدنظرتان سفارش دهید.

ادامه مطلب
چگونه می‌توان از لیوان تبلیغاتی برای تبلیغ محصولات یک برند استفاده کرد؟

 

فولدر تبلیغاتی زیپ‌دار

چنانچه قصد دارید وسایل حساس خود و یا اقلامی مثل فلش تبلیغاتی در داخل این فولدرها قرار دهید، مطلوب است برای این کار فولدر تبلیغاتی زیپ‌دار را انتخاب نمایید. به موجب این امر همه وسایل شما در امنیت خواهند ماند و دیگر هیچ نگرانی از افتادن، گم شدن یا آسیب دیدن آن‌ها ندارید.

 

فولدر کوچک

عموم اشخاص به فولدر بزرگ و کامل همیشه نیاز ندارد. چنانچه تنها قصد جای دادن اقلامی کوچک مانند کارت ویزیت را دارید، فولدر تبلیغاتی کوچک برای این کار بهترین انتخاب است. معمولاً، داخل این کیف‌ها یک دفترچه کوچک هم قرار داده می‌شود تا جهت یادداشت‌ برداری در طول جلسات مورد استفاده قرار گیرد.

 

فولدر تبلیغاتی فنی

به‌طور معمول برای اشخاصی که روزانه وسایل الکترونیکی زیادی را با خودشان حمل می‌نمایند، فولدر تبلیغاتی فنی روشی مناسب جهت منظم و ایمن نگه‌داشتن وسایل محسوب می‌شود. درواقع این فولدرها از فضایی کافی جهت سیم شارژر، تبلت، گوشی موبایل، قلم و چندین فلش مموری برخوردار هستند.

 

فولدر نویسندگی

آیا شما مایلید تا طراحی کنید یا یادداشت‌هایتان را با دست بنویسید؟. جلد افولدر تبلیغاتی نویسندگی از سطحی صاف و سخت برخوردار است و به‌طور خاصی جهت نوشتن و طراحی نمودن، طراحی شده است. هم‌چنین در داخل این نوع فولدر هم فضا و وسایل استانداردی که از یک فولدر تبلیغاتی انتظار دارید، وجود دارد.

 

فولدر سه تکه

برخی از اشخاص به فضای بیشتری جهت قرار دادن وسایلشان نیازمند هستند. در چنین شرایطی سبک کیف یا همان فولدر تبلیغاتی سه تکه برای این دسته از افراد گزینه مناسبی محسوب می‌شود. درواقع فولدر تبلیغاتی سه تکه، از هر دو سمت جمع می‌گردد و فضای اضافی را نسبت به دیگر انواع فولدرهای تبلیغاتی فراهم می‌نماید. علاوه بر این محفظه اضافی هم می‌تواند جهت جای گرفتن دفترچه یادداشت اضافی، چندین پوشه و کارت ویزیت مورد استفاده قرار گیرد.

 

فولدر ماشین حساب دار

به‌طور کلی اکثر حسابداران، مشاوران مالی و اشخاصی که هر روزه با اعداد و ارقام سر و کار دارند، بدون شک از دریافت یک فولدر تبلیغاتی ماشین حساب دار بسیار خرسند خواهند شد. درواقع  این مدل از فولدرهای تبلیغاتی از یک ماشین حساب داخلی، دفترچه یادداشت، محفظه قرار دادن پوشه و کاغذ برخوردار است.

ادامه مطلب
چرا سررسید های تبلیغاتی 1402 برای موفقیت کسب و کار شما مهم هستند؟

در کل امروزه انواع فولدرهای تبلیغاتی، متناسب با نیاز اشخاص مختلف طراحی و به بازار تبلیغات عرضه می‌شوند. به موجب این امر، دیگر هیچ نیازی نیست که اشخاص برای انجام امور اداری و شرکت در جلسات، حتماً تمام وسایل ضروری میزشان را با خود حمل نمایند!

 

انواع فولدر مقوایی

 

کاربرد های فولدر

به‌طور کلی مزایای این فولدرها در مطالب بالا عنوان شد، امّا از رایج‌ترین موارد استفاده از آن‌ها می‌توان به موارد مهم زیر اشاره نمود، که عبارتند از:

 1. ابزار تبلیغاتی مناسب، کاربردی و مقرون به صرفه
 2. حفظ و نگهداری از اسناد مهم
 3. جابجایی همیشگی فایل‌ها و ارائه آن‌ها به مشتریان و کارفرمایان
 4. ایجاد ظاهر حرفه‌ای برای برند
 5. برداشت اولیه فوق‌العاده نسبت به محصولات
 6. تاثیر بیشتر  در تبلیغات برند شما به‌واسطه قابلیت چاپ در دو طرف این فولدرها

 

انواع فولدر تبلیغاتی از لحاظ جنس

فولدر تبلیغاتی درست همانند یک کیف می‌تواند از مواد مختلفی تهیه و عرضه گردد. به‌طور کلی هر کدام از این مواد در قیاس با دیگری از مزایای خاص خود برخوردار هستند. در زیر انواع فولدر تبلیغاتی از لحاظ جنس را خدمت شما مخاطبان محترم مجریان معرفی می‌نماییم که عبارتند از:

 • چرمی
 • پلی پروپیلنی (Polypropylene)

 

چه افرادی از فولدر استفاده می‌نمایند؟

درواقع پاسخ به سؤال بالا بسیار کوتاه خواهد بود؛ تمام افراد. در کل نیازی نیست که فولدرهای تبلیغاتی را فقط به کارمندان هدیه بدهیم. عموم افرادجهت حمل دفترچه، تبلت، قلم و دیگر وسایل کوچک خودشان نیاز به یک وسیله ایمن و نظم دهنده خواهند داشت.

ازجمله اشخاصی که بیشترین مورد استفاده را از فولدرهای تبلیغاتی را دارند، می‌توان به موارد مهم زیر اشاره کرد:

 • معلمان و اساتید
 • کارمندان بانک‌ و مؤسسات مالی
 • برنامه‌ریزهای رویدادها
 • مصاحبه شوندگان
 • دانشجویان

 

نتیجه گیری

ما در این مقاله به بررسی ماهیت فولدر تبلیغاتی و انواع آن پرداختیم. در هدایای تبلیغاتی این فولدرها با توجه به کاربردی بودشان و قیمت مناسبی که دارند، بهترین انتخاب در معرفی برند یک شرکت یا نهاد دولتی محسوب می‌شوند. امید است مقاله مبا انواع فولدر های تبلیغاتی آشنا شوید + کاربرد هرکدام – کدامیک بهتر است؟ برای شما مخاطبین محترم مفید بوده باشد. لطفاً پس از مطالعه کامل این مقاله نظرات و تجارب شخصی خود را در زمینه استفاده از انواع فولدر تبلیغاتی با ما در سایت سررسید مجریان به اشترک بگذارید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *