انواع تقویم رومیزی 1401, تقویم رومیزی, تقویم رومیزی 1401

انواع تقویم رومیزی ۱۴۰۱

تبلیغات با هدیه های تبلیغاتی همواره جزو بهترین استراتژی های بازاریابی بوده است. این هدیه های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند، مانند انواع تقویم رومیزی ۱۴۰۱ و انواع  سررسید ۱۴۰۲، انواع سالنامه ها. جدا از انواع تقویم ها و سررسید ها، هدیه های تبلیغاتی دیگری نیز هستند که میتوانند تاثیرگذاری بسیار خوبی روی ذهن مخاطب داشته باشد. مانند انواع هدیه های تبلیغاتی الکترونیکی، انواع ساعت های چوبی، ساعت های رومیزی، انواع خودکارها و روان نویس ها، لیوان هی تبلیغاتی و…

البته در این مقاله بحث ما تقویم های رومیزی، انواع سالنامه، سررسید و… است.

انواع تقویم رومیزی ۱۴۰۱ چیست ؟

تقویم های رومیزی تبلیغاتی جزو موثرترین روش های تبلیغاتی هستند. تقویم رومیزی ۱۴۰۱ دارای انواع مختلفی از نظر نوع تقویم ها و قطع و اندازه هستند که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم:

تقویم رومیزی اداری

تقویم های رومیزی پایه دار، و یا اداری از انواع تقویم هایی هستند که میتوانند جزو بهترین هدیه های تبلیغاتی هستند که میتوانند روی مخاطب ها تاثیر بسیار زیادی داشته باشند. با چاپ تقویم های رومیزی میتوان مسیر بازاریابی دائمی را آغاز نمود.

تقویم زیردستی چیست ؟

از دیگر انواع تقویم های رومیزی و تبلیغاتی میتوان به تقویم زیردستی تبلیغاتی یا همان تقویم منشی اشاره نمود. این نوع تقویم ها که دارای برگه های یادداشت بزرگتر هستند و به دلیل داشتن فضای زیاد نوشتاری و همچنین فرم روی میز قرارگرفتن آن، به تقویم زیردستی یا منشی معروف است.

تقویم یادداشت دار چیست ؟

از انواع جذاب تقویم ها میتوان تقویم یادداشتی را معرفی نمود، این نوع تقویم ها با توجه به داشتن برگه های نوت یا یادداشت و با داشتن جاخودکاری و جا یادداشتی و در برخی موارد گیره های یادآور و استند موبایل توانسته است به خوبی در دل و ذهن مخاطب جای بگیرد.

تقویم های اختصاصی

از دیگر انواع تقویم رومیزی ۱۴۰۱ ها، میتوان به تقویم های رومیزی اختصاصی اشاره نمود، این نوع تقویم ها،با توجه به اینکه دارای برگه های اختصاصی و سفارشی هستند، و هر برگ آن بطور اختصاصی طراحی میشوند، از انواع هدیه های تبلیغاتی موثر و خاص تر بشمار میرود.

چاپ سالنامه تبلیغاتی

از موضوع تقویم ها که بگذریم، میتوان ابزار قدرتمند دیگری نیز برای تبلیغات انتخاب کرد، بله! سالنامه.

چاپ سررسید ها و سالنامه ها باید طبق اصول و با بالاترین کیفیت ممکن صورت پذیرند، چرا که این کیفیت است که اطمینان را به ارمغان می آورد. بنابراین باید در انتخاب چاپخانه معتر و مطمئن نهایت تلاش خود را کرده و بررسی های لازم را برای بهترین انتخاب انجام دهید.

سررسید ها نیز مانند تقویم ها رومیزی دارای انواع مختلفی از نظر نوع قطع و… هستند، که در ادامه به معرفی انواع سررسید از حیث اندازه و قطع میپردازیم.

انواع قطع سررسید

سالنامه ها مانند دیگر هدیه های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند. در این بند میخواهم نام انواع مهمترین و پر کابرد ترین سررسید ها را عنوان نماییم. سررسید وزیری، سررسید ارگانایزر، سررسید اروپایی، سررسید رقعی، سررسید خشتی، سررسید جیبی و یا پالتویی، سالنامه یادداشت دار و… از انواع سررسید های پرکاربرد میباشند.

در این میان نوع دیگری از سررسید نیز برای تبلیغات مهمتر وجود دارد، به نام سررسید اختصاصی، سالنامه اختصاصی میتواند با داشتن لت های سفارشی از نظر تاثیرگذاری تبلیغات، بالاترین میزان موثر بودن را داشته باشد.

 

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.