تقویم رومیزی 1401 , چاپ تقویم رومیزی , تقویم رومیزی اختصاصی

انتخاب هوشمندانه تقویم رومیزی ۹۹ برای بازاریابی

در روزها و ماه های پایانی سال، همه مدیران کسب و کارها به دنبال تهیه هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان و مشریان خود هستند. استفاده از هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و بازاریابی یکی از بهترین روش های تبلیغات است.

هدایای تبلیغاتی زیادی وجود دارند که میتوانید از آنها به عنوان هدیه تبلیغاتی از آنها استفاده کنید. اینکه چه نوع آیتمی را انتخاب کنید، انتخاب تقویم رومیزی ۹۹ میتواند یک انتخاب هوشمندانه هدیه تبلیغاتی ارزان باشد.

تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از استراتژی های بازاریابی است که مدیران و کسب و کارها هرساله اقدام به چاپ آن کرده و به عنوان هدیه به مخاطبان و مشتریان خود ارائه میدهند. که این کار موجب جذب مشتری های جدید و همچنین ایجاد اعتماد بین آنها میشود.

انتخاب هوشمندانه تقویم رومیزی ۹۹ برای بازاریابی

تقویم رومیزی یکی از ابزارهای مهم در هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. تقویم رومیزی خاص برای مدیران خاص تعبیه شده و تقویم رومیزی ارزان برای کسانی که قصد دارند با قیمت پایین تقویم رومیزی داشته باشند . تقویم دیواری برای استفاده بر روی دیوار و چاپ تبلیغ روی آن بسیار کار برد دارد. تقویم دیواری ارزان را می توان به تقویم دیواری حصیری و تقویم دیواری مقوایی تقسیم کرد . قیمت تقویم سال جدید نسبت به قیمت کاغذ آن سال تعیین می شود . تولید تقویم رومیزی و ساخت تقویم دیواری و چاپ تقویم جیبی در ۶ ماه دوم سال شروع می شود.

تقویم رومیزی را می توان یکی از مهمترین نوع هدایای تبلیغاتی که مخاطبان خاص خود را دارد برشمرد. یکی از مهمترین خصوصیاتی که تقویم رومیزی را پر مصرف تر و خرید تقویم رومیزی را بیشتر کرده است ، قابلیت ملاحظه آن در هر مکان و زمانی به راحتی است. مثلا میتوان براحتی تقویم رومیزی را روی میز قرار داد و در مواقع لزوم آن را مشاهده کرد و روزهای تعطیل و غیر تعطیل و برنامه های روزانه را براحتی مشاهده نمود.

اگر لوگویی روی تقویم رومیزی چاپ شده باشد براحتی توسط گیرنده آن قابل مشاهده و اگر آن را روی میز خود گذاشته باشد ، مهمان ها هم نگاهشان حتما به تقویم رومیزی و لوگو چاپ شده روی تقویم رومیزی خواهد افتاد. این لوگو باید با دقت تمام روی تقویم رومیزی چاپ شود که بینندگان آن براحتی بتوانند از فاصله دور هم لوگو روی تقویم رومیزی را براحتی تماشا کرده و آن را به خاطر بسپارند.

تقویم دیواری و تقویم رومیزی هم از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی نوروزی به شمار می روند که به ما نوید سالی جدید و با برکت را می دهند. تقویم رومیزی ارزان تعداد صفحات کمتر به همراه دارد و دارای صحافی با کاغذهای سبک تر می باشد. تقویم دیواری ارزان هم دارای صفحات کمتر و کوچکتر از تقویم دیواری A3 می باشد. قیمت چاپ تقویم رومیزی و قیمت چاپ تقویم دیواری هم نسبت به کیفیت کاغذ و تعداد رنگ چاپ تقویم متغیر می باشد.

انواع تقویم های تبلیغاتی

تقویم ها در حالت کلی به دونوع تقسیم میشوند:

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی که یکی از ابزارهای محبوب و پرکاربرد در میان مردم و کارمندان و مدیران است یکی از انواع تقویم هاست که وجودش بر روی هر میزی لازم است. این نوع تقویم ها نیز دارای انواع مختلفی هستند که مهمترین آنها عبارت اند از:

تقویم دیواری

تقویم دیواری که یکی از ارزان ترین هدیه های تبلیغاتی و همچنین کاربردی است، میتواند انتخاب مناسبی برای هدیه تبلیغاتی ارزان و کاربردی باشد. این نوع هدیه های تبلیغاتی بیشتر مناسب کسب و کار های نوپا است و همچنین کسانی که نمیتوانند برای امور تبلیغاتی خود هزینه های زیادی را متحمل شوند. البته تاثیر استفاده از هدایای تبلیغاتی زمانی دیده میشود که باکیفیت به چاپ رسیده باشد و همچنین از طراحی جذاب و خلاقانه ای برخوردار باشند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.