مدیر شایسته ملی

انتخاب محمد رفیعی به عنوان مدیر شایسته ملی

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مرکز همایش های صدا و سیما چهارمین همایش ملی ” مدیر شایسته ملی ” به همت مجمع مدیران ایران برگزار شد.
در بخش های مختلف و حوزه های مختلف مدیران شایسته انتخاب شدند.

در بخش شرکت های طراحی سایت : دکتر محمد رفیعی به عنوان مدیر شایسته ملی ۱۴۰۳ ” مدیرعامل شرکت مجریان وب ” تایید و برگزیده گردید.

 

 

سازمان متخصصین و مدیران ایران ( مرکز پژوهشی حقوق مصرف کننده ) – وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، مجمع مدیران ایران متولیان برگزاری این همایش ملی بودند .
مراسم از ساعت ۴ در سالن خواجه نصیر طوسی با تلاوت آیات قرآن شروع شد و سپس پنل های تخصصی درباره این موضوع انچام شد و درباره چالش های مدیران و دولت بحث و تبادل نظر گردید.

آیت اله پناهیان ، نمایندگان مجلس و نماینده های دولت و نماینده های از دانشگاهیان حضور داشتند و سخنرانی در این همایش داشتند.

در پایان همایش از تلاش ۴۰ مدیر شایسته ملی در سال ۱۴۰۳ تقدیر و تشکر گردید.

به گفته دبیر اجرایی همایش ، بررسی و احراز شرکت ها از مدت ها قبل صورت گرفته و توسط تیم متخصص پژوهشی در سازمان متخصصین و مدیران ایران به همراه نمایندگانی از وزارت سمت و مجلس بررسی ها از بین ۷۰۰۴۵۰ نفر از مدیران آغاز شد و در پایان در ۴۰ حوزه کاری ۴۰ مدیر شایسته ملی در سال ۱۴۰۳ انتخاب گردیدند.

میتوان به نامهای مدیران بانک رفاه ، شرکت ایران ناسیونال ، نرم افزاری پارمیس ، پالایش نفت ، پتروشیمی عسلویه ، مجریان وب و … اشاره نمود.

ادامه مطلب
نشان عالی مدیر سال 1401 به دکتر محمد رفیعی

چهارمین دوره همایش مدیران شایسته ملی در حالی به کار خود پایان داد که دکتر محمد رفیعی توانست در بخش شرکت های طراحی سایت و ارزش افزوده وب ، با برند مجریان وب به عنوان تنها شرکت احراز صلاحیت شده در این بخش به کسب نشان ” مدیر شایسته ملی ” گردد.

وی در پایان این اقدام بزرگ را حاصل تلاش ۲۳ ساله همکاران و جامعه مشتریان خود دانست و این دومین نشان ملی در سال ۱۴۰۳ است.
گروه شرکت های مجریان تاکنون ۴۹ تندیس بین المللی و داخلی توانسته اند اخذ نمایند و این نشان از زیرساخت استاندارد و شاید بالاتر از استاندارد این هلدینگ با مدیران ارشد توانمند خود است.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *