جاکارتی چرم

انتخاب جاکارتی تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی جدید

تبلیغات در بازار امروزی باید برپایه اصول و برنامه ریزی باشد که بتوان از انجام آن نهایت نتیجه را گرفت، تمامی کسب و کارها به دنبال روش های تبلیغاتی جدید هستند که بتوانند به نحو قابل توجهی خود را به بازار معرفی کنند. استفاده از هدایای تبلیغاتی جدید میتواند روشی موثر و پربازده برای بازاریابی باشد. هدایای تبلیغاتی زیادی وجود دارند که میتوانیم با استفاده از آنها نام و برند خود را به هزاران نفر معرفی کنیم.

یکی از هدیه های تبلیغاتی جدیدی که میتوان برای تبلیغات از آن استفاده کرد جاکارتی تبلیغاتی، هدایای الکترونیکی . یا ست های مدیریتی است. در این مقاله قصد داریم به معرفی مزایای استفاده از جاکارتی تبلیغاتی بپردازیم.

چرا انتخاب جاکارتی تبلیغاتی

انتخاب جاکارتی تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خوب، میتواند به برندسازی و بازاریابی محصولات و خدمات شما بسیار کمک کند. امروزه استفاده از جاکارتی در میان مردم رواج پیدا کرده است، چرا که مردم دیگر کمتر از پول نقد استفاده میکنند. و استفاده از کارت های بانکی جایگزین پول نقد شده است.

اهمیت نگهداری از کارت های بانکی و یا کارت های شناسایی و کارت های تبلیغاتی مورد نظر موجب شده است که مردم به استفاده از جاکارتی روی آورند.

جاکارتی های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه آنها را عنوان میکنیم.

انواع جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی ها به چند نوع جاکارتی فلزی و جاکارتی های چرم تقسیم میشوند که هر کدام به نوبه خود دارای طرفداران و محبوبیت هستند. جاکارتی های چرم که شبیه به کیف پول های جیبی هستند بیشتر در بازار یافت میشوند، اما جاکارتی های فلزی که دارای ظاهری شکیل هستند نیز میتوانند هدیه تبلیغاتی مناسبی برای مخاطبان و یا مشتریان کسب و کارها باشند.

به این صورت که مدیران و صاحبان کسب و کارها نام و برند خود را روی آن با استفاده از روش های چاپ مختلف مانند لیزر و طلاکوب و…. حک کرده و آنها را به صد ها و هزاران نفر هدیه میدهند.

چرا استفاده از هدایای تبلیغاتی در بازاریابی موثر است

از نظر کارشناسان تبلیغاتی استفاده از هدایای تبلیغاتی و هزینه کردن در این راه به نوعی سرمایه گزاری محسوب میشود، چرا که با هر بار استفاده از هدیه تبلیغاتی توسط مخاطب نام و برند آن محصول و شرکت در ذهن مخاطب یادآوری شده و در صورت رضایت از آن و همچنین بنا به نیازش به احتمال بسیار بالا آن مخاطب به یک مشتری وفادار تبدیل شده و همچنین دور از امکان نیست که از این طریق شما را به اطراغفیان و دوستان و همکاران خود نیز معرفی کنند.

پس استفاده از هدیه های تبلیغاتی میتواند به برند سازی مادام العمر و همیشگی شرکت شما کمک کند.

این که چه نوع هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار شما مناسب است را باید با مشاوران تبلیغاتی در میان گذاشته و به نتیجه مطلوب و یک انتخاب هوشمندانه برسید. اما نکته مهم انتخاب جاکارتی تبلیغاتی این است که شما صرف نظر از نوع کسب و کارتان و همچنین اینکه مخاطبان شما چه افرادی و در چه رده سنی هستند میتوانید این هدیه تبلیغاتی را انتخاب و ارائه دهید.

برای ساخت جاکارتی از چه متریال هایی استفاده میشود

جاکارتی تبلیغاتی از دو نوع جنس مختلف شامل چرم طبیعی و چرم مصنوعی ساخته می‌شود. جاکارتی‌ تبلیغاتی چرم طبیعی در رنگ‌های مختلفی از جمله: مشکی، قهوه‌ای، عسلی و سبز موجود است.
جاکارتی‌های تبلیغاتی از نظر تعداد قرارگیری کارت در آن‌ها، دارای مدل‌های مختلفی هستند برای مثال برخی از جاکارتی‌های تبلیغاتی تنها دارای یک ورق برای قرارگیری یک کارت، برخی دیگر دارای دو ورق برای قرارگیری دو کارت و برخی دیگر به صورت آلبومی هستند به گونه‌ای که مخاطبان می‌توانند تعداد کارت‌های زیادی را در آن‌ها قرار دهند. البته انتخاب جنس و مدل جاکارتی تبلیغاتی امری کاملا سلیقه‌ای است که می‌توانید متناسب با نیازی که مشتریان و مخاطبین هدف شما دارند، یکی از انواع آن‌ها را سفارش دهید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.