تقویم رومیزی

انتخاب تقویم رومیزی به عنوان هدیه تبلیغاتی

با وجود روش های تبلیغاتی گوناگون در بازار امروزی چه در دنیای مجازی و چه در دنیای فیزیکی هنوز هم چاپ تقویم رومیزی یکی از پرطرفدارتیرین روش های تبلیغاتی است که توسط مدیران کسب و کارها هر ساله مورد استفاده قرار میگیرد، استفاده از تقویم رومیزی ۹۹ را همه مشتری ها و مردم در زندگی روزمره خود دارند و همچنین این تقویم ها در چند نوع خود دارای محبوبیت خاصی در میان مردم هستند.

تقویم های رومیزی دارای انواع مختلفی هستند که رایج ترین آنها عبارت اند از تقویم رومیزی اداری ، تقویم رومیزی پایه دار، تقویم رومیزی یادداشتی، تقویم زیر دستی تبلیغاتی و دیگر انواع تقویم ها مانند سفارشی کردن یک تقویم رومیزی که به آن تقویم رومیزی اختصاصی نیز میگویند.

انتخاب تقویم رومیزی به عنوان هدیه تبلیغاتی

انتخاب تقویم رومیزی به عنوان یک روش تبلیغاتی کاملا انتخاب هوشمندانه ای است چرا که هر مدیر و صاحب کسب و کاری فارغ از نوع کسب و کار خود و اینکه مخاطبان شان در چه گروه سنی و یا سلیقه ای قرار دارند بسیار مناسب است.

همه ما میدانیم که تقویم رومیزی ۹۹ ابزاری است که بر روی میز ادارات و همچنین در منازل وجود دارند و همه ما با استفاده از برنامه های روزانه کار های خود را یش میبریم، از این جهت استفاده از تقویم رومیزی بصورت مداوم توسط همه مردم وجود دارد.

حال این تصور را داشته باشید که تعداد زیادی از مردم از تقویم های رومیزی که دارای نام و لوگوی شما هستند استفاده کنند، تقویم های رومیزی به دلیل داشتن چند برگ و قطع های مختلف این قابلیت را دارند که به خوبی محصولات و خدمات کسب و کار و شرکت شما را به مخاطب معرفی کنند.

با هر بار نگاه کردن مخاطب به تقویم رومیزی نام شما را در ذهنش یاد آور میشود و به همین صورت نام و کسب و کار شما را هرگز فراموش نمیکند.

طبق بررسی های انجام شده توسط کارشناسان تبلیغات و بازاریابی، حدود ۸۷.۵ درصد افرادی که هدیه تبلیغاتی را به صورت دائم مورد استفاده قرار میدهند به سمت آن کسب و کار کشانده شده و به یک مشتری وفادار تبدیل خواهند شد.

بهترین نوع تقویم رومیزی تبلیغاتی

همانطور که در بالا نیز گفتیم تقویم های رومیزی تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند که آنها را در بالا عنوان کردیم.

اینکه به طور قطع بگوییم کدامنوع تقویم رومیزی تبلیغاتی بهتر از انواع دیگر است کار آسانی نیست اما شما بسته به نوع مخاطبان تان تقویم رومیزی مورد نطرتان را انتخاب میکنید، فرض کنید انتخاب شما یک تقویم رومیزی یادداشتی است، تقویم یادداشت دار یکی از انواع بسیار پرطرفدار تقویم های رومیزی است که با توجه به نوع کاربرد آنها در میان دانشجو ها و کارمندان محبوبیت خاصی را پیدا کرده اند.

استفاده از تقویم رومیزی یادداشتی به عنوان یک ابزار کمک به برنامه های روزانه به دانشجو ها و کارمندان و همچنین افرادی که مشغول کارهای متفرقه هستند شناخته میشود. تقویم رومیزی با یادداشت با داشتن برگه های یادداشت و ظاهر شکیلی که دارد میتواند برای کسب و کار شما یک هدیه تبلیغاتی بسیار قدرتمند و پربازده باشد.

تقویم رومیزی یادداشت دار میتواند به برندسازی کسب و کار شما کمک ویژه و قابل توجهی داشته باشد. این اطمینان را داشته باشید که استفاده از هدایای تبلیغاتی چه از نوع تقویم یا سررسید و چه از نوع هدایای دیگر میتواند جایگزین مناسبی برای تبلیغات چاپی و همچنین تبلیغات رسانه ای با هزینه های بالا باشد.

این را در نظر داشته باشید که هیچ فردی یک کارت ویزیت را تا مدت زیاد نزد خود نگه نمیدارد و حتی ممکن است همان لحظه دریافت آن را دور بیاندازد.

اما هیچ کس ابزاری که کاربردی است را کنار نمیگذارد و اگر یک هدیه پر استفاده باشد موجب جلب اعتماد مخاطب نسبت به کسب و کار شما شود. البته این مورد بسته به کیفیت هدیه تبلیغاتی شما چه از نظر جنس و چه از نظر چاپ دارد. پس باید در انتخاب چاپخانه و تولیدکننده مناسب هدایای تبلیغاتی بسیار دقت داشته باشید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.