اضافه کردن اطلاعات شرکت به سررسید

با توجه به اینکه هدیه دادن سررسید و سالنامه از قدیم در ایران باب بوده است لذا همه ساله بیش از ۹۵ % شرکت ها در هدایای تبلیغاتی سال نو خود از چاپ سررسید و سالنامه ۹۸ استفاده می نمایند.

برخی اعتقاد دارند هدیه دادن سر رسید ۹۸ می تواند به یادآوری برند شرکت در ذهن مخاطب کمک نماید و لذا بر روی جلد سررسید و جلد سالنامه آرم و لوگوی شرکت ، موسسه و سازمان خود را چاپ و یا لیزر می نمایند.

با این کار مخاطب با دیدن سررسید در هر لحظه یاد آن برند و شرکت می افتد که می تواند در نهایت به فروش سازمانی کمک نماید.

بخش مهم دیگری در سررسید قرار دارد که تاثیر پذیری بالایی دارد. در ابتدای سررسید و یا انتهای سررسید می توان  یک برگ الی ۴ برگ حاوی اطلاعات ، رزومه ، خدمات و محصولات شرکت را گنجاند. این اطلاعات شرکت می تواند خلاصه ای از فعالیت ها و عملکردها باشد و یا معرفی محصولات و خدمات شرکت که باعث می شود مخاطبان با مطالعه آن بیشتر با آن مجموعه آشنا شوند و زوایای دیگر همکاری در آن نمایان گردد .

برای اینکار نیازمند یک طراحی مناسب و ترجیحا خلوت و حرفه ای هستید که بتواند مخاطب را به سمت خود سوق دهد .
خیلی از شرکت ها متاسفانه از این فضا به عنوان روزنامه استفاده می کنند و بیشتر محتواهای متنی طراحی می کند که تجربه ثابت کرده نه تنها به مخاطب کمک نمی کند بلکه باعث زدگی بیشتر می شود

با تولید کننده سررسید خود هماهنگ کنید که می خواهید یک برگ یا ۲ برگ و یا ۴ برگ از اطلاعات شرکت خود را به ابتدای سررسید و یا انتهای سررسید اضافه نمایید .
نکته مهم دیگر اینجاست که برخی از واسطه های سررسید ، اطلاعات شرکت که حاوی چند برگ است را به ابتدای سررسید و سالنامه می چسبانند که ظاهر بسیاری زشتی دارد اما اگر با تولید کننده و چاپخانه سررسید در ارتباط باشید می توانند بدون هیچگونه تمایزی این برگه های اطلاعات شرکت را به ابتدای سالنامه صحافی و اضافه نمایند . در اینحالت مخاطب هم بدون تفاوت یک سررسید حرفه ای با اطلاعات شرکت شما را دریافت خواهد کرد.

اگر تیراژ سفارش سالنامه شما ۱۰۰۰ عدد به بالا است باید حداقل ۲ برگ و یا ۴ صفحه به ابتدای آن اضافه کنید و این عدد می تواند بصورت زوج تا بالاتر ۳۶ صفحه و یا ۷۲ صفحه و یا بیشتر هم باشد

اگر تیراژ سفارش سررسید شما کمتر از ۱۰۰۰ عدد باشد باید حتما توسط چاپخانه در محل تولید سررسید  با چسب مخصوص صحافی اطلاعات شرکت و موسسه شما اضافه گردد تا علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی نیز برخوردار باشد
در این تیراژ کمتر از ۱۰۰۰ عدد بیشتر از ۸ صفحه ( ۴ برگ ) نمی توان به ابتدای سررسید اضافه نمود و ۸ صفحه ( ۴ برگ ) به انتهای سررسید می توان اضافه نمود.

تاثیر پذیری چاپ و صحافی اطلاعات شرکت در داخل سررسید بسیار بسیار بالا است به گونه ای که طبق آمار اداره سرشماری در سال ۹۶ استفاده کنندگان سررسید حداقل ۲ بار در طول سال اطلاعات اولیه شرکت اهدادهنده سررسید و سالنامه را مطالعه نموده اند و بیش از ۳۹ % منجر به برقراری ارتباط مجدد گشته است و حدود ۴۳% از این طریق به مشتریان جدید اهدا کننده سررسید تبدیل شده اند.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.