یادداشت تبلیغاتی

استفاده از یادداشت تبلیغاتی برای جذب مشتری بیشتر

حتما شما نیز برای جذب مشتری های بیشتر و همچنین بیشتر دیده شدن محصولات و خدماتتان اقدام به فعالیت های تبلیغاتی کرده اسد. تبلیغات های چاپی و یا رسانه ای و….

اما در این زمینه نکته مهم این است که آیا تا کنون روش های تبلیغاتی را که پیش گرفته اید موثر بوده اند و یا به برندسازی و شناخته شدن بیشتر کسب و کار شما کمک کرده است؟

برای پاسخ به این سوال شما باشد تمامی جنبه ها را در نظر بگیرید، از جمله هزینه های تبلیغات، وقت و زمانی که برای آن گذاشته اید، اگر تبلیغاتتان کاغذی و چاپی بوده است باید این را نیز در نظر داشته باشید که هیچکس کارت ویزیت و تراکت شما را نزد خود نگه نمیدارد و قطعا برای کسی استفاده خاصی ندارد و پس از دریافت آنها را دور می اندازند، پس این موارد علاوه بر هزینه های مالی، ضربه بزرگی نیز به طبیعت میزند.

همچنین اگر کارت و یا بنر و تراکت شما هم توسط دریافت کننده خوانده شود، بذا گذشت زمان خیلی کم حتی نام شما را نیز به یاد نخواهد آورد.

با این گفته ها به این نتیجه میرسیم که باید از روش های بهتری استفاده کنیم که به جای این همه ضرر و عیب، دارای مزایای زیادی برای یک کسب و کار باشد. یکی از بهترین روش های تبلیغاتی و بازاریابی استفاده از هدایای تبلیغاتی است.

معرفی تعدادی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد

هدیه های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که میتوان از آن ها به عنوان یک روش تبلیغاتی قدرتمند استفاده کرد، از جمله خودکار تبلیغاتی، فلاسک تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، فنجان تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی، سررسید، تقویم دیواری، تقویم رومیزی، لوازم الکترونیکی تبلیغاتی، لوازمسفر تبلیغاتی، هدایای مدیریتی مانند ست مدیریتی تبلیغاتی، ست های هدیه، فلش تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی، لوازم های جانبی و ابزارآلات تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی جدید مثل یادداشت تبلیغاتی و…

در مورد هر کدام از هدیه هایی که میتوان به عنوان تبلیغات از آنها استفاده کرد میتوان با کمی جستجو در اینترنت اطلاعات کسب کرد، که البته برای این منظور با ارتباط گرفتن با مشاور تبلیغاتی شرکت مجریان نیز میتوان به نتایج خوبی رسید.

استفاده از یادداشت تبلیغاتی برای جذب مشتری بیشتر

استفاده از هرکدام از هدیه های تبلیغاتی عنوان شده در بالا میتواند به رونق بیشتر و شناخته شدن یک کسب و کار بیشتر از هر نوع روش تبلیغاتی دیگری کمک کند. اما در این بند میخواهیم در مورد کاربرد و نتیجه تبلیغات با یادداشت تبلیغاتی صحبت کنیم، تمامی دانشجو ها و کارمندان کاره ای روزانه، هفتگی و ماهانه خود را بر اساس برنامه ریزی و یادداشت هایشان انجام میدهند. علاوه بر این کسانی نیز که خانه دار هستند و یا دارای کسب و کار آزاد هستند با استفاده از یادداشت های روزانه کارهای خود را پیش میبرند.

به همین دلیل یادداشت تبلیغاتی میتواند گزینه خوبی برای بازاریابی یک محصول یا خدمات باشد. شما با استفاده از چاپ نام و لوگوی خود و یا معرفی محصولات و خدمات خود بر روی یادداشت تبلیغاتی و ارائه آن به مخاطبان خود میتوانید با هربار استفاده مخاطب از یادداشت شما نام و برند خود را به آنها یادآور شوید و خود را در ذهن آنها برای همیشه به ثبت برسانید.

بر اساس بررسی های انجام شده مشاوران تبلیغاتی مجریان ۸۹.۲۶ % افرادی که هدیه تبلیغاتی را دریافت میکنند با استفاده مداوم از آن هدیه به سمت آن برند کشیده شده و به مشتری های بالفعل برای آن کسب و کار تبدیل میشوند.

که البته این امر بسته به عواملی همچون کیفیت هدیه تبلیغاتی وابسته است که با انتخاب یک چاپخانه و شرکت تبلیغاتی معتبر و شناخته شده میتوانید به این مهم دست یابید. در غیر این صورت اگر یک هدیه تبلیغاتی فاقد جنس مناسب و کیفیت خوب را به مخاطبان و مشتریان خود ارائه دهید نه تنها موجب دریافت نتایج مثبت برای شما نمیشود بلکه تنها ضرر های مای را برای شما خواهد داشت و همینطور موجب سلب اعتماد مخاطبان از محصولات و خدمات شما خواهد شد.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.