کاور محافظ راننده

استفاده از شیلد محافظ راننده به عنوان هدیه تبلیغاتی

در این روزهای کرونا و شیوع فراگیر بیماری کووید ۱۹، مشکلات متعددی بین رانندگان تاکسی و مسافران بوجود آمده است. از جمه نزدن ماسک توسط مسافر و عدم رعایت نکات بهداشتی، در این صورت راننده در معرض هرچه بیشتر ابتلا به بیماری کرونا خواهد گرفت.

در این بین وسایل زیادی از جمله کاور محافظ راننده و یا شیلد محافظتی راننده در برابر کرونا به وجود آمدند تا در صدد مشکلات در این پیرامون و همچنین محافظت از راننده تاکسی دربرابر ویروس کرونا برآیند.

باید به این نکته توجه داشته باشیم که اگر راننده تاکسی هستیم رعایت چند نکته می‌تواند بسیار مفید و موثر باشد. اول اینکه اگر تب و سرفه داریم به هیچ ‌وجه پشت فرمان قرار نگیریم و در خانه بمانیم. اگر هم حالمان خوب است و می‌خواهیم سر کار برویم در صورت امکان از دستکش لاتکس استفاده کنیم و هیچ وقت دستهایمان را به صورت به ویژه چشم و دهان و بینی نزنیم و همچنین استفاده از شیلد محافظتی راننده تاکسی نیز میتواند به جلوگیری از ابتلا به کرونا کمک بسیاری کند.

یادمان باشد مواد ضدعفونی کننده و الکل ۷۰ درصد همراهمان باشد تا سطوح مختلف تاکسی را با آن ضدعفونی کنیم و آن را در اختیار مسافران نیز بگذاریم. اگر می‌توانیم از دادن اسکناس و سکه خودداری کنیم و از مسافران تاکسی بخواهیم از نرم افزارهای پرداخت الکترونیک، پول را پردخت کنند. تا جایی که می‌شود در تاکسی از ماسک استفاده کنیم و دستگیره‌های تاکسی را مکررا با مواد ضدعفونی کننده تمیز کنیم. با رعایت این نکات هم جلوی شیوع بیماری را می‌گیریم و هم خودمان را از این بیماری ایمن می‌کنیم.

کاور محافظ راننده

استفاده از شیلد محافظ راننده به عنوان هدیه تبلیغاتی

طبق بررسی ها و گفته های مشاورین تبلیغاتی برتر و مطرح در کشور، یکی از بهترین راه های تبلیغات و بازاریابی به صورت دائمی اساتفاده از هدایای تبلیغاتی است، که این امر میتواند به رشد یک کسب و کار کمک بسیاری کند.

هدیه های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که صاحبان کسب و کارها و برند ها میتوانند از آنها جهت امور بازاریابی خود استفاده کنند. اما هدیه های تبلیغاتی نیز وجود دارند که علاوه بر کاربرد زیادی که دارند، مناسب مناسبت ها و وقایع خاص هستند، همانطور که در بالا در مورد شیلد محافظ راننده توضیح دادیم، این ابزار با چاپ نام و برند یک کسب و کار بر روی آن میتواند به یک هدیه تبلیغاتی بسیار پربازده مبدل شود.

شیلد محافظ راننده یک هدیه تبلیغاتی موثر

در این بند میخواهیم در مورد دلیل موثر و پربازده بودن شیلد محافظ راننده به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی صحبت کنیم، شما به عنوان یک مدیر اگر اقدام به چاپ شیلد راننده کنید، به این معنی است که سلامت مردم و رانندگان برای شما و سازمانتان اهمیت دارد، پس از این رو با دیدن نام و برند شما بر روی کاور های راننده تاکسی نام و برند شما به عنوان یک برند محبوب و سالم شناخته شده و در این بین شما به محبوبیت نیز در میان دیگر کسب و کارها و مردم خواهید رسید.

شیلد محافظ راننده

ویژگی های کاور محافظ راننده

 • پوشش کامل شفاف جهت جدا سازی راننده از مسافران
 • قابل نصب بر روی همه مدل های تاکسی (پراید، پژو، سمند و..)
 • قابل نصب بدون هیچ گونه آسیب رسیدن به ماشین و بدون نیاز به سوراخ کاری
 • عدم ایجاد هیچ گونه محدودیت برای رانندگی (برای تعویض دنده، تنظیم آینه، کشیدن ترمز دستی و.. )
 • استفاده از شیلد شفاف ضخیم و عدم ایجاد تاری دید جهت استفاده از آینه بغل و شیشه کمک راننده
 • دارای فضای آزاد و ایمن برای گرفتن کرایه های نقدی از مسافران
 • مدت زمان باز و بسته کردن کمتر از ۵ دقیقه
 • قابلیت انعطاف برای تنظیم صندلی راننده
 • قابل جمع شدن و قرار دادن در کیسه کوچک یا صندوق عقب
 • سیستم تهویه برای راننده و مسافران در دسترس است
 • قابل شستشو و نظافت
 • طول عمر بالا
 • ایمن (بدون پلیسه و تیزی و سوراخ)

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.